Survivor 69. Bölüm izle 14 Mayıs 2019

Survivor 2019 Son Bölüm izle Türkiye Yunanistan 69. Bölüm 14 Mayıs 2019 Salı Tv8'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  BaytoYorum 22:51 Mayıs 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  admin partlar daha erken paylaşılırdı neden hala yok bekliyoruz ‘ iyi çalışmalar

  diziizlep1.com / YöneticiYorum 23:18 Mayıs 13th, 2019 de Yazılmıştır..

  survivor bugün yayınlanmadı. fenerbahçe winn canlı yayın programı çıktı birden. yeni bölüm yarın yayınlanacak arkadaşlar. (salı günü)

  Nurşen çakıryıldızYorum 12:52 Mayıs 16th, 2019 de Yazılmıştır..

  Üzüldüm atakanın gitmesini istemezdim. Ama bir anne olarak piskolojisi çok bozuldu ve sağlıktan önemli birşey yok. Özellikle herkez elbirliği yapmışcasına hep onunüzerine oynadı .ilk günden beri hikmet,bora seda hiç bir sebep olmamasına ramen devamlı yazılan atakan oldu .Diyer takıma geçtiğinde bu sefer en güvendiği yusuf,atakanı buduruma soktu. Ama çok güzel ve dürüst bir yapısı var yolu açık olsun.
  Hikmetten nefret ettim. Kaç yaşına gelmiş ama insan olamamış,görgüsüz ve acımasız..Nekadar iyi yarışmacı olursa olsun asla şanpiyon olamaz.

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle