MasterChef Türkiye 73. Bölüm izle 8 Ekim 2020


MasterChef Türkiye Son Bölüm izle 73. Bölüm 8 Ekim 2020 Perşembe Tv8'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  Geyikler kaplumbağalara asla çevikliği ögretemezlerYorum 09:20 Ekim 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  Barbaros hayatta tuttugunu koparır.masterchef olur olmaz olma ihtimali çok yüksek.barbaros egolu ama kalbi çokk güzel.çevik yaptıgı iş ne olursa olsun önemser öyle bir bence çok özgüvenli yetişmiş eray işi bozdu. yemekleri markete çevirdi estetik önemli. serhaın gözlerinede bir korku yerleşti.didem çokkkk tatlısın son gelenlerden en iyisi

  AnonimYorum 23:51 Ekim 8th, 2020 de Yazılmıştır..

  didem çok itici

  AnonimYorum 12:23 Ekim 10th, 2020 de Yazılmıştır..

  Erayın yaptıgı ürünleri saklaması affedilemez. kötü bir kalbi var. Serhatında ona katılması ise ayrı bir olay.kazanmasını istedigim bu olaya deger buldugum kişiler.ESRA FURKAN ÖZGÜL UGUR SEFA. YOLLARI AÇIK OLSUN.

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle

Gezilecek Yerler