Kördüğüm 376. Bölüm izle 17 Ağustos 2018telifplayer

Kördüğüm Son Bölüm izle 376. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  sevimYorum 07:30 Haziran 4th, 2018 de Yazılmıştır..

  ya biz hintce bilmiyoruzki neden turkceye cevrilmisni koymuyorsunuz biz turkce istiyoruz

  AnonimYorum 18:14 Ağustos 15th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kördüğüm bölüm bitmesin

  DilşatYorum 08:56 Ağustos 16th, 2018 de Yazılmıştır..

  Midye uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar O kadar saçma yerlere bağlamaları Na gerek yok Kördüğüm diye koymuşlar ya adını o an bir kalem al bir kadın orada işine hepsini tuttuğu gibi fulltrip atmalı dışarı vitrinevi değil mi arkadaşına aşık değil mi Ne arıyor onlar orada karısının peşinden gidecekse arkadaşın kardeşi de defolup gitsin neymiş filmmiş elbiseler güzel Onun için bakıyorum midede zaten defile yapıyor

  DilşatYorum 09:07 Ağustos 16th, 2018 de Yazılmıştır..

  Diziyi uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar O kadar saçma yerlere bağlamaları Na gerek yok Kördüğüm diye koymuşlar ya adını o dan bir ambika nın evideyil ki işine orada hepsini tuttuğu gibi fırlatrip atmalı dışarı mitinin evi değil mi ?

  BehiyeYorum 18:40 Ağustos 17th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kördüğüm dizisi çok güzel miş

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle

Gezilecek Yerler