İşte Benim Stilim 23 Aralık 2016 izle


İşte Benim Stilim 23 Aralık 2016 Cuma 29. Bölüm Tv8'de Son Bölüm başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
    muallaYorum 02:07 Aralık 24th, 2016 de Yazılmıştır..

    sayın yetkililer işte benim sitilini bundan önceki programlarını hasretle özlemle büyük bir ilgi ve egitim gibi seyrediyor ve feys alıyordum nedendirki bu son programı sadece sinir bozucu bir program olarak görüyorum ne bu böyle şımarık kızlar rencide agırlıklı hırsız polis oynamalar esefle kınıyorum hiç bir TÜRK kadınına yakışmayacak davranışlar ve çirkin örnekler oluyor yarışmacılar. insanlara hırsız muamelesi yapıyorlar ve siz jüri üyeleri lütfen bir yasak koyunuz ilk defa en kötü programınızı yapıyorsunuz biz kadınları imrendirecek tavırlar görmek istiyoeuz teşekkürler sevgiler saygılar efendim.

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle

Gezilecek Yerler