İkimizin Yerine 272. Bölüm izle 6 Haziran 2019İzlemek için Tıklayın

İkimizin Yerine Son Bölüm izle 272. Bölüm Balika Vadhu Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  Seher YeliYorum 02:00 Kasım 1st, 2018 de Yazılmıştır..

  Diziye, daha doğrusu Kanal7’ye kızanlar vardı küçük kızları evlendiren dizi koyduğu için,ama toplumsal mesaj veriyor ilerde anlayacaklar. Anandi küçük çocukların kendisi gibi evlenmesini istemiyor çok düğünü iptal ettirdi.bu yüzden de düşmanları çoğaldı.

  Seher YeliYorum 02:05 Kasım 1st, 2018 de Yazılmıştır..

  Jagar Gorinin huyundan suyundan senin huyunda bozuldu.Eee ne demişler eşini işini doğru seç zehir dilli karını al başına çal Anandi’yi kaybettin.

  AnonimYorum 23:49 Şubat 25th, 2019 de Yazılmıştır..

  reklamlar çok cıkıyor

  aylinYorum 19:38 Mart 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  Al işte jaglish anandiyi tamamen kaybettin. Şimdi gauriyi yılan dili zehir dili karını al başına çal.

  doğruya doğruYorum 22:07 Haziran 4th, 2019 de Yazılmıştır..

  bir dizinin her saniyesinde anandi anandi anandi o kadar saçma ki; tek başına servet yapan babaanne bile anandinin kuklası oldu. bu hintliler başrolü o kadar saçma abartma huyları varki itici geldi artık. adam terk etmiş kız serveti bırakıp ailesine dönmüyor. annesi ölecek haberi olmuyor. baba tek kalıyor hala ailesine dönmüyor. sülük gibi yapıştı.

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle

Gezilecek Yerler