Düğün Dernek 2 Sünnet izle

İzleyici rekorları kıran Düğün Dernek macerası son sürat devam ediyor. İlk filmde oğlunu evlendiren İsmail, ikinci filmde torununu sünnet ettirme telaşına giriyor. Eski takım bir araya geliyor, başını olmadık belalara sokuyor, sünnet düğünü şehir çapında bir hadise halini alıyor. Selçuk Aydemir, yazıp yönettiği ikinci film “Düğün Dernek 2: Sünnet”te de seyirciyi bir an kahkahasız bırakmayacak. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak!

Yorum yapın
  cımbızYorum 20:23 Nisan 30th, 2019 de Yazılmıştır..

  niye bu hala internete düşmedi şaşırdım

  muratYorum 20:56 Mayıs 3rd, 2019 de Yazılmıştır..

  tek parcayok ya cok kötü oluyor

  dogukanYorum 01:57 Haziran 29th, 2019 de Yazılmıştır..

  telif attıkları için atamıyorlar internete telif hakları aşırı biçimde düzenli çalışıyor popüler filmlerin bile bukadar telif haklarına sahip deiller

  hakan erdenYorum 02:33 Temmuz 22nd, 2019 de Yazılmıştır..

  10 numara bi film emegi gecenlere tsk..

  Ekrem2019Yorum 17:54 Nisan 2nd, 2020 de Yazılmıştır..

  Filmleri ne zaman nedir

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle