Börü Filmi izle

BÖRÜ sinema filmi 15 Temmuz gecesi yuvaları olan Özel Harekat Daire başkanlığı bombalandıktan sonra, kendileri için kabus gibi bir gece boyunca mücadele etmeyi seçen; yaralarına, acılarına ve imkansızlıklara rağmen görevlerini yapan, devletine bağlı Türk askerleri ve sivilleri ile omuz omuza hainleri alt eden Ankara'daki Polis Özel Harekat taarruz timi BÖRÜ'nün öyküsüdür.

Yorum yapın
  mehmet kayaYorum 13:38 Mart 28th, 2019 de Yazılmıştır..

  BÖRÜ sinema filmi 15 Temmuz gecesi yuvaları olan Özel Harekat Daire başkanlığı bombalandıktan sonra, kendileri için kabus gibi bir gece boyunca mücadele etmeyi seçen; yaralarına, acılarına ve imkansızlıklara rağmen görevlerini yapan, devletine bağlı Türk askerleri ve sivilleri ile omuz omuza hainleri alt eden Ankara’daki Polis Özel Harekat taarruz timi BÖRÜ’nün öyküsüdür.çok güzel

  hasanYorum 00:30 Nisan 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  acaba bu film neden telif yedi zevkimizi bitiryorsunuz
  ,

  AliYorum 21:33 Nisan 8th, 2019 de Yazılmıştır..

  Iyiyimis

  uğur candanYorum 15:26 Mayıs 23rd, 2019 de Yazılmıştır..

  çok güzel

  ErenYorum 16:18 Haziran 6th, 2019 de Yazılmıştır..

  Çok güzel

  RAMAZANYorum 20:11 Haziran 17th, 2019 de Yazılmıştır..

  COK GÜZEL

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle