Beni Bırakma 432. Bölüm izle 14 Nisan 2020


Beni Bırakma Son Bölüm izle 432. Bölüm 14 Nisan 2020 Salı Atv'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  naraYorum 19:59 Nisan 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  dizilerinde namus olmayan yapımcıya ve senarislere teşekkğürler dünyanın en namussuz dizilerini çektikleri için

  NurYorum 21:19 Nisan 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  İnci yılanı nerden geldi ahlaksız evli adamı ayartıyor pislik

  NurYorum 21:22 Nisan 14th, 2020 de Yazılmıştır..

  Allah belanı versin feraye

  PemboYorum 17:40 Nisan 21st, 2020 de Yazılmıştır..

  Bu kadar seviyesiz bir diziyi sinirleri bozulmadan izleyenler varsa HELAL olsun senariste eleştirmek için boşluktan arada izliyorum oyuncuları hepsi geri zekalı bir bücür kız ve annesi hepsini parmakta oynatıyor . Sevimsiz Elif doktora yaşayıp trip atıyor her fırsatta valiz elinde gidiyor gurursuz sevgili yalvarıyor Sevimli karakterli İnci kötü oldu .Beceriksiz Tarık herşeyi çözmeye çalışan embesil Tarık burnunu çekip duruyor çemçük Sıla korkmadan tehdit ediyor, kızım Zalim İstanbulu seyretmedin mi?

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle

Gezilecek Yerler