Beni Affet 1076. Bölüm izle 15 Aralık 2016

Beni Affet 15 Aralık 2016 Perşembe 1076. Bölüm Startv'de Son Bölüm başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
    ben aygünYorum 17:29 Aralık 14th, 2016 de Yazılmıştır..

    Bu beni affet dizisini lap aq elədiniz bu nəya bu nə bu nasıl olur baharın yadına Kemal düşməzmi hani unutulmaz bir aşkdı bahar qaliba kötü rol oynayırsan biz azerbaycanda hec beyenmirik artık bu dizini ya deyəkki kamal öldu bahar sen hec kemalı düşünməzsenmi yeni bir aşk peşindesen ayıb kız ayıb vallahı hayıf beniim 4 5 yılımakı bu diziyə bakmişam pisliklər ya bu dizini 1000bölümdə final yapsaydınız lap hürmetde kalardınız

    aygünYorum 17:34 Aralık 14th, 2016 de Yazılmıştır..

    Bu diziden tezliklə sedat fırat neriman ceylan cıksın bir hatalik kemal dönsün mutlu bir final yapın bu nə dizini lap kötüləşdirdiniz hürmetden saldınız bütün her kes nifret ediyor bu diziyə farkındasınızmı?

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle

Gezilecek Yerler