Ah Kalbim 317. Bölüm izle 20 Nisan 2019İzlemek için Tıklayın

Ah Kalbim Son Bölüm izle 317. Bölüm Kanal7'de başladığında canlı olarak takip edebilir, bitincede full hd tek parça olarak izleyebilirsiniz

Yorum yapın
  RisaYorum 20:24 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Slm dostlar. Yadigar hanim sormamda bir mahsur yoksa siz türki Cumhiriyetlerindenmisiniz. Sadece merak ettim bir seferki yazdiklarinizda turkcem anlaşilir degil dediginizden sordum. Sizde bizler gibi filmin gidişatindan memnun değilsiniz? Ama dert etmeyin bu senarist bu filmi bizim mentalitemize göre degil kendi seyircisine ve mentalitesine göre işliyor. Hintliler aciyi entrikayi seviyor 4 yildir aşirma gayde budur şasirma deyip duruyor. Biz alistik 7 yılın açiklamasini oldukça uzatip duruyor belkide hic açiklamadan abhi pragyayi tekrar cift yapacak. Tanu zembeleği demekki hintlilerin vazgecilmezi nesi var bu kesik burun botoxlu suratsizin . Birde herkez ona güzel diyorya. O beyaz elbisesi vardiya onu birde bizim pragya giyseydi peri kizi gelini gibi olurdu. Sen dert etme bize katil icini dök ve gitme. Mutlak güzel günler dogacak.

  RisaYorum 20:30 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yüzük için aciklama yapan tüm arkadaşlara tsk . Ben o yüzüğü begendim bulsam alirim ama tanu zembelegi niye takmis onu almadim. En cok pragyaya yakişiyor. Ya kizlar bu hintliler bukadar taki tukuyla nasil iş yapiyorlar arkadas kollari parmaklari dolu dolu. Ben is yaparken saat, yüzük taki tuku hepsini cikarip anca calisiyorum .

  PragyaYorum 20:42 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Pragyaa senin guzelligin ve tatliligin ve oyuncu lugun olmasa yani dizi sabir isi oldu yeter olay yerine bir hafta geciriyorlar ustelik bide yilani son gun koymasaniz olmuyor kicik kucuk çiftte tatlilar ama bizimkiler daha cocukca davraniyorlar ask icin firsat var ama inatta var masallah abhi bey egosunu bir atamadi gitti ama fugggim cok tatli yilan ne giyerse giyinsin itici ama ceylanim cuval gibi giyinmis ama cok tatli senpatik hele sinirlenice gozler gece lambasi gibi bu kiz cok dogal guzel tam guzel fugggiimmm

  TombisYorum 20:54 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Superrr fuggimmm

  ZeynoYorum 21:06 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kumkum Bhagya 5 Ekim 2018 Çeviri

  Bölüm, Abhi’nin Pragya’ya, Kada’nın tadı hala aynı ve işkence olduğunu söylemesiyle başlıyor.Pragya sana işkence ediyorum öyle mi der.Kızgınlaşır ve mutfağa gelir.O tadı ve gerçekten acı olduğunu düşünüyor, ona kada içirdim ve o da içti.Tadını değiştirmek için kahve yapmayı düşünüyor.Abhi ondan özür dilemeyi düşünüyor ve tıbbın acı olduğunu düşündüğü için kada.Daha sonra başında dans edeceği için kendine özür dilememesini söyler.Ona üzgün olduğunu söylemeyi düşünüyor.Pragya oraya gelir ve özür diler.Abhi onu görmüyor ve kendisi ile konuşuyor, benim için kada yaptın ve seni azarladım.Pragya yüksek sesle diyor, tamam… Anlıyorum.Abhi ne diyor,Pragya der ki şimdi üzgünüm dedin.Abhi ne zaman diyor.Pragya ona kahve verir ve içmesini ister.Abhi bunu içiyor ve öyle değil diyor harika.Pragya kahve kupasını almaya çalışır ve geriye kalacağını söyler.Abhi onu dondurmasını ve elinden kupa alıp içmesini ister.Pragya bu oyunu hiç oynamadık diyor Abhi evet diyor, neden oynadığını bilmiyorsun.Pragya onu yastıkla döver.Neha ve Tarun kurtarmaya gelir ve sakinleşmesini ister.Abhi onları görür ve bunu Pragya yaptı diyor.Neha ve Tarun gülümsüyor.Abhi birlikte ne yaptıklarını sorar.Neha acıktıklarını söylüyor.Abhi yolun kapalı olduğunu söylüyor ve kaçmadan önce düşünmen gerekirdi diyor.Pragya yemek için bir şeyler yapacağını ve mutfağa gideceğini söyledi.
  Abhi, ona kada ve kahveden daha iyi bir şey yapmasını istiyor.Tanu, Abhi’nin Pragya’ya sarıldığı ve gerildiğini düşünen bir rüya görüyor, neden bu rüyayı gördüğünü merak ediyor.Pragya, Abhi’ye ve başkalarına yiyecek servisi yapar.Abhi’den Tarun’u tedirgin etmemesini ister.Neha, Tarun’un iyi bir adam olduğunu söylüyor.Abhi, Neha ve Tarun’un birbirlerinden uzak durmasını ister.Pragya Abhi’yi kızdırır.Abhi, öğretmenin hala onun resimlerini yayınladığını söylüyor.Pragya onunla tartışıyor.Abhi, tekrar mogambo olduğunu söyledi.Pragya bana mogambo diyor ve savunuyor diyor.Her ikisi de tartışıyor.Neha ve Tarun ayağa kalkar ve birbirlerine birbirlerini çok sevdiklerini söyler.Tarun, onları dövüşecek ve biz birbirimize sarılacağz diyor.(Şunlara bak sen)Abhi onları sarılırken görür ve onları durdurur.Neha kaydığını söyledi, o da onu tuttu.Abhi, tıpkı bizim kaymadığımız gibi diyor ve Pragya yüzünden belaya düştüğünü söylüyor.Pragya irked oldu.

  Abhi ne pişirdiğini sordu?Pragya mantar diyor.Abhi bunu sevmediğini düşünüyor ve ekmek var mı diye soruyor.Hayır diyor.Abhi Neha’dan tabağını alıp odaya gitmesini ister ve Tarun’dan da tabağını alıp diğer tarafa gitmesini ister.Pragya’ya, ona karşı yemek yiyemediği için bile gideceğini söyler.Yiyecekleri tadıyor ve ona itfaiyeyi çağırmasını istiyor, diyor, yemekler çok baharatlı.O odaya koşuyor.Pragya telefonunu görür ve evden birisinin aradığını düşünür.Tanu diyor ki yanlışlıkla arayabilirim.Pragya hayır diyor, Abhi’nin telefonu.Tanu onu kızdırır ve aramayı açmaya nasıl cesaret edeceğini sorar ve bir mazeret aradığını ve onun peşinden olduğunu söyler.Pragya evet diyor, ben onun için buraya geldim ve zevk aldıklarını, birlikte yemek yediklerini ve dans ettiklerini söylüyor.Tanu bildiğini söyledi.Pragya, onunla ilgilenmediğini ve onu nasıl anlayacağını söyledi.Tanu, inanıyorum ki çift konuşmalar yapıyorsun diyor.Pragya, istediğini düşünmesini ve aramayı bitirmesini ister.Tanu panikler.

  Tarun Neha’ya geliyor.Neha, amcasının onu gördüğü zaman grubunu oynayacağını söyledi.Tarun, tom ve jerry gibi savaşırken nasıl bir araya gelekler bilmiyorum.Neha evet diyor.Kertenkeleyi görür ve Tarun’a bundan korktuğunu söyler.Tarun, Pragya’nın bir şeyden korkup korkmadığını sorar.Neha hamamböceği, karanlıklar vb. diyor.Tarun iyi diyor ve herkes tehlikede olduğunda, diğer kişiyi kabul ediyor ve sorunlarının çözülmesini umuyor.Neha, amcasının bile böyle şeylerden korktuğunu söylüyor.Tarun daha iyi olduğunu söylüyor.

  Abhi, Pragya’ya şu an dışarı çıkamayacaklarından dolayı kızdırmaması ister.Pragya, yemek yaptığım için beni övmelisin, ama beni azarlıyorsun.Abhi, sevmediğim Mantarı yaptın ve baharat ekledin diyor.İpi açmadığı için intikam aldığını söyledi.Pragya, şimdi anlatacağım der.Telefonunu alır.Pragya, Tanu’nun aradığını ve yanlış bir şey söylediğini söyledi.

  Abhi Tanu’yu arar ve Pragya ne söylerse söylesin onun sevgisinden ve zevkten deli olduğunu söyler ve ikimizi de rahatsız etmeni istemiyorum der.Abhi bunu söylediğini söyledi.Pragya, kızdığını söyledi ve bunu söyledi.Abhi, Pragya ile meşgul olduğunu ve çağrıyı bitirdiğini söylüyor.Pragya öfkeyle söyledi.

  RisaYorum 21:16 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Slm dostlar. Yadigar hanim sormamda bir mahsur yoksa siz türki Cumhiriyetlerindenmisiniz. Sadece merak ettim bir seferki yazdiklarinizda turkcem anlaşilir degil dediginizden sordum. Sizde bizler gibi filmin gidişatindan memnun değilsiniz? Ama dert etmeyin bu senarist bu filmi bizim mentalitemize göre degil kendi seyircisine ve mentalitesine göre işliyor. Hintliler aciyi entrikayi seviyor 4 yildir aşirma gayde budur şasirma deyip duruyor. Biz alistik 7 yılın açiklamasini oldukça uzatip duruyor belkide hic açiklamadan abhi pragyayi tekrar cift yapacak. Tanu zembeleği demekki hintlilerin vazgecilmezi nesi var bu kesik burun botoxlu suratsizin . Birde herkez ona güzel diyorya. O beyaz elbisesi vardiya onu birde bizim pragya giyseydi bskalim peri kizi gelini gibi olurdu. Bu şirtik yüzyünden filmi hep atlayarak izliyorum.

  AnonimYorum 21:36 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar emınecıgım sen cok yasa butun haberlerı sen olmasaydın bıze kım verecek senaryoların da kalbın kadar guzel senı gormedım ama emınım kı yuzunde kalbın kadar guzeldır ellerıne saglık canım arzucugum yazdıklarına cok guldum ben cadının parmaklarını kırdım dıslerını soktum onlar bıze yeter mı yetmez sen topunu kırdın gecırdın hepsı hak edıyor bence de ama once senarıstı halletmelı kı kurtarmalı dızıyı degıl mı arkadaslar bızımkıler cok tatlılar neyse bıraz beraber kaldılar pragya sorsana hesabını neden yaptın dıye nıye bos bos eglenıyorsun bır daha vaktın olur mu bakalım gecmısın hesabını sormaya tanu cadısı yıne carlıyor uyandı hınlık pesınde telefonda carlıyor kıskanc kurbaga ohhh abhı telefonu yuzune kapattı sakallı kedı abhı kedı olalı bır fare tuttu tanu cadısı sustu oyle kaldı telefon da pragya ya hakaret edecek senın mı kocan mı yoksa onun kocası mı cadı dıslerı de kırılmıyor sıkmaktan dızı baslayalı carlıyor ama onu yıne de bas tacı yapıyorlar gel de patlama bu cadıları televızyon da gorunce bıle televızyonu kırasım gelıyor bu neha nın meselesı bakalım kac bolum daha gıdecek kıara yı ne zaman ogrenecek katıller ne zaman acıga cıkacak bakaım gorelım yelız ve zeynocugum cevırılerınıze alıstık dort gozle beklıyoruz hepınız allaha emanet olun…

  RisaYorum 21:42 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Bugün ben hiçbir şey anlamadim bolca tartişma. Pragyayi provike edip durdu oda sanki eski günlerdeki gibi si irlenip karşilik verdi. Ay pragya sana yapilani biz hazmetmeden sen onu afettin. Ne güzel seni kendine doluyor yine üstelik tanu zembelegi gerçegi var fortunanin 3 geni. O seni tavlama derdinde. Henüz senin icin bir fedakarlik hamlesi dahi başlatmadan sana sokuluyor. Pragya aklini basina topla. Ay birde şu tanuya bayagi güldüm kizlar o beyin fukarasi ne giymiş öyle kirmizi gecelikler kime süslenmis hazirlanmis? Sanki birileri sipariş vermis gelip almamiş. Bu arada bir eleştiride abhiye gelsin. Bu giydigi sey kadin kiyafeti hic yakismamis oldukca tombik .abhi popayydaki kaba sakal, pragyada salfinaz gibi , eskiden sarildimi sariyordu şimdi sarılsa Kızı bogacak gibi .

  EmineYorum 22:24 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Risam canım oyuzuk beli tapınakta nazar için yapılıyormuş.tasi karektere göre tasarlanıyor Muş dışı pirinç döküm içi kişiye özel gurulari neyi söylerse pislik karının takması önemli değil .sonuçta oda beceremesede oyuncu dışarda normal biri yapsın .bizene ama seni okuduğum kadar karekterine göre mavimsi turkuaz gibi biraz koyuca ince beyaz tenine yakışır…….Diziye gelince çok tatlılar kur devam ediyor.her halde kucağında uyur yengeden ohirsla görür…

  narinYorum 22:29 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  abi ve pragya ne konuştular çok merak ediyorum lütfen arzu hanım türkçe çevirisini yaparmısınız abi ve çocular gibi eğleniyorlar uzun zamandır beklediğim sahneydi bu bölüm artık şu tanu cadısını aralarından çıkartın ki artık mutlu bir şekilde yaşasınlar

  Arzu KaynarcaYorum 22:42 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yeliz jhaaaann tanuspu nasılll yaaa… yeni gördüm 1 saattir ona gülüyorum… nerden buluyorsunuz nerden aklınıza geliyor böyle şeyleeerrrr bu senarist bizim yanımızda halt etmişşşş… ha ha haaayyy tanuspu…. Allah iyiliğini versin yeliz…

  PragyAbhiYorum 22:55 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam kızlar bu aralar aklımızla mantığımızla dalga geçildiği belli sırf fanlar bizimkileri birarada görmek istedikleri için o kadar çok baskıdan sonra saçma sapandan bir sebep bulup bunları birlikte olmaya zorlandırdı onca yaşanılan kötü şeylerden sonra nasıl hangi kafayla unutarak böyle yazabilir anlamış değilim artık dramdan kötülükten oyunlardan çıktık işi komikliğe vurduk. Ne alaka yani tarun sözde king abisi akrabası onu hemen satıverip pragyayı abhiye yaklaştırmaya çalışıyor ne ara tanıdın da bu adamı çok da masum değil büyük bir cezayı hak ediyor daha abhi. Tarun da demiyor ki king abim benim yüzümden hapiste suçsuz kalıyor gitmem lazım ona bu kadarına da borçluyum falan der ne ara bencilleşti mehralar gibi. Biz de alzaymır seyirciler gibi abhi nin şımarıklığını izliyoruz kandırılıyoruz kızlar kim el atacak bu işe şu düğün olup bitseydi ne olacak Kiara kuzum kaç gündür gözükmüyor öğrenilse artık

  EmineYorum 23:43 Ekim 5th, 2018 de Yazılmıştır..

  Pragyaabi tatlım kiara evde daha akşam bir gün olmadı…heledur.yenge sabah eve gelir bunları kucak kucağa bulur…belki tarun nehayi alıp gider bunları odaya kiltlerler…evet yönetmen seyircinin ayrı durduğu zaman reytingini düştüğünü anladı çatlak yönetmen dedimya çok zeki ara mola vermek için yapıyor ama kabul edelim ..çok şirinler hele pragya diyorya çekil üstünden fare senden sonra bana gelir çekil oda dudaklarını bebiş gibi cekilmicem diyor orda olsam pragyayi sapur şupur öperim.ay.evet abi abi abi düşmanların çoğalıyor ceylanimda yanında surukluyorsun..kızını şimdi ogrenmesin kingin bilsin…purap sanki abi bu defa aşkını kendi kazansın istiyor.resim var karakolda abinin gözleri dolu purap neyi bekliyorsun pozu var.ama kingi görün aşkının elinden tutmuş senbenim ugurumsundiyormus.yengeler pragyaya ve abiye rajda diğerlerinde suçluyorlar mis ..kingin bunlardan haberi yok tarun söylemiyor bence ya annesi ni susturmak yada pragya onları her neyse şimdi daha iyi gidiyor .bu arada bu ay içinde yine 45dakika varmış
  Her halde düğün.birde bu çekimler dans zamanı hani tatil demiştik pragya yap bozu bitirip yeniden dizmeye baslamistiya yani aşka yeniden imajiymis.instegram.bunlarla yıkılıyor öpen seven ayay çok guzel

  YadigarYorum 01:34 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hayirli geceler arkadaslar az once geldim eve hemen sizleri okumaya basladim cok guldum sag alun bu aksamki tizi de cok sinirlenmisdim ne beklergen neler aluyor risa cok cok sagol kardesim ismimi yazib cevap vermen beni cok mutlu etti evet turk um elhamdulillah muslimanim fransada yasiyorum 58yasindayim 4sinifdan cikdim 74 geldim okula gitmetim yanlislarim icin ozur dilerim tiziye gelirsem biz ne beklergen o kalemi kirilasica yazar ohemen dort gose yabiyor biz boyle dusunurgen o baska yabiyor boynu devrilesi iyi geceler selam

  AnonimYorum 03:01 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Abi hala kızını öğrenmedimi

  EmineYorum 03:42 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Anonim…tatlım osenin güzelliğin yüreğin güzel olan güzeli görür ,yiğit olan yiğidi asıl alan asılı görür sen ve diğer sevgi çiçeklerim biz buyuz her güzellik bizimle olsun.yadigarcim aşk olsun bizde katıldığında yazıyoruz sen geç katiliyordun ondan tatlım.evet yutupta abi neha ve pragyayi arkasına almış raja parmakla sınırlı bakıyor .pragyada eli nehanin omuzunda tüm aile yi abi karşısına almış..ama sonra king devreye girince ne olacak sapsik ağla gözlerim ağla eve gidince oturma pisliği at yine size tuzak kurmalarını bekleme yazık bunlara ya

  ZeynoYorum 07:57 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydın Tanu ile dalga geçilen bolum iyi eglenceler

  Pragya: Bilmiyorum belki evden telefon geliyor olabilir. Mithali yenge ne kadar perişan olmuş olmalı. Alo
  Tanu: Pragya
  Pragya: Evet söyle
  Tanu: Galiba ben yanlışlıkla şans telefon ettim ben Abhi ile konuşmak istiyordum
  Pragya: Hayır sen onun numarasini aradın. Ne işin vardı
  Tanu: Birsey söyleyecek bile olsam sana neden söyleyim
  Pragya: Sen sürekli telefon ediyordun bu yüzden ben telefonu açtım. Şunu düşünerek herhangibir önemli işin mi varsa bana söyle ben ona mesajı iletirim
  Tanu: Eger önemli bir mesele bile olsa ben sana neden söyleyim. Ve sen nasıl cürret edersin benim kocamin telefonunu açmaya. Ben çok iyi biliyorum sen buraya Hindistan’a sadece Abhi için geri geldin onu geri almak istiyorsun. Tarun ve Neha’yi aramak sadece bir bahane aslında sen benim Abhime yakın olmak için fırsat arıyorsun
  Pragya: Aslında Tanu sen kesinlikle haklısın sen kesinlikle doğru anlıyorsun beni. Ben Londra’dan Hindistan’a senin kocan için geri geldim. Önceden sadece aşiktim şimdi aşkından deli oldum ben anladın mi sen. Ve burayada Tarun ve Neha için gelmedim senin kocanın peşine geldim ve biz çok eğleniyoruzz birlikte yemek yiyoruz, şarkı söylüyoruz çok eğleniyoruz
  Tanu: Biliyordum. Biliyordum ki sen bu gün bile Abhi’yi seviyorsun ve onu geri almak istiyorsun. Biliyordum o gün ben sana kuyumcuda sorduğumda ki sen Abhi’yi seviyirmusun sevmiyirmusun, onun için geri geldin mi gelmedin mi sen beni açıkça reddettin ki senin onunla hiçbir bağlantın yok diye.
  Pragya: Özür dilerim ben sana kec kez söyledim Tanu benim senin kocana hiç bir ilgim yok. Senin kocan senin, senin olarak kalacak ben onu almak istemiyorum.
  Tanu: Vavv Pragya sen iki şey söylüyorsun ilk diyorsun ki sen Abhi’yi seviyorsun ve ikinci diyorsun ki senin onunla hiç bir ilgin yok. Ben ne yapayım hangi lafını kabul edeyim senin. İlkini yada ikincisini
  Pragya: Tanu ben sana yüz kere söyledim benim senin kocana hiçbir ilgim yok. Sen neden benim söylediğimi kabul etmiyorsun.
  Tanu: Çünki ben sana guvenmiyorum. ( Çünki kişi kendinden bilir işi )
  Pragya: Eger güvenin yoksa ne düşünecek düşün ben meraklı değilim sana birsey açıklamaya.
  Tanu: Bu hangi söylediği gerçek. İlki yada ikincisi

  Pragya: Oldu mu
  Abhi: Ne
  Pragya: Aklın iyi
  Abhi: Senin ağzın iyi olduğu zaman benim aklımda iyi olacak
  Pragya: Senin sözlerin duzeldiginde benim ağzımda iyi olacak
  Abhi: Ben dağınıkmiyim ne (Abhi seni anlamak; kötümü konuşuyorum demeye getiriyor )
  Pragya: Şüphen mi var senin
  Abhi: Bak Pragya dışarda mevsim kötü bu bozuk mevsimde biz dışarı çıkmayız bu kötü mevsimde benim kafamı bozma yoksa mecburen benim dışarı gitmem gerekecek
  Pragya: Gitsene seni kim durduruyor
  Abhi: Sen bana neden tavırmi gösteriyorsun
  Pragya: Sen gosterdin ben nerde gösterdim tavır
  Abhi: Ben ne zaman tavır gösterdim
  Pragya: Dört kişi için ben bu mutfakta yemek yaptım bana teşekkür etmek yerine, bu yemeği ovemek yerine ona kötü diyorsun
  Abhi: Bu yemeği mi yaptın sen. Mantarrrr. Sen biliyorsun ben mantar sevmem yinede mantar yaptın
  Pragya: Ben mutfakta ne bulduysam onu yaptım
  Abhi: Mutfakta mantar buldun ama diğer sebzeleri bulamadın sen. Ne mantar yaptın( harika anlamında). Çok sihir olacak. Ve ona biraz bile baktın mi bütün acı biberi dodurmussun
  Pragya: Bilerek yapmadım yanlışlıkla döküldü
  Abhi: Böyle nasıl acı döküldü vah. Yanlışlıkla dökülmüş(dalgaya alıyor safoz)Bilerek yaptın sen bunların hepsini
  Pragya: Ben bunu neden yapayım
  Abhi: Benden intikam almak için
  Pragya: Ne hakında intikam
  Abhi: Ben senin elindeki o ipleri felan açmadım onun intikamını alıyordun sen
  Pragya: İpi iyi hatırlattın bunun intikamını ben alicam bunu senin önünde söylüyorum
  Abhi: Öylemi. Benim önümde söylüyorsun ki..
  Pragya: Sen bu telefonu neden satın aldin bu cep telefonunu
  Abhi: Banyoda traş olmak için hmm. Telefonu insan şu yüzden satın alır böylece başka birine telefon edebilir, gelen telefonu açabilir konuşabilir. Benim yapmak üzere olduğum gibi
  Pragya: Konuşmak için telefonun senin yanında olması lazım. Ben sana seslendim telefonun duruyordu senin burada ve sürekli telefon geldi
  Abhi: Kimin
  Pragya: Tanu’nun ve ben ona ters düz bir çok şey dinlettim sinirle
  Abhi: Öylemi ne dinlettin. Hoyyy söyle bana. Evet Tanu
  Tanu: Pragya senin telefonunla ne yapıyordu
  Abhi: Benim telefonunla uyuyordu
  Tanu: Benim demek istediğim o senin telefonunu neden açtı
  Abhi: Bak Tanu ben Pragya ile kavga ediyorum seninle edemem tamam mı
  Tanu: Kavgami ediyorsun yoksa egleniyormusun. Çünkü sen benimle konuştuğunda sen bana dediki siz birlikte şarkı söylüyorsunuz ve Pragya benimle konuştuğunda oda bunu dedi
  Abhi: Öylemi başka neler neler dedi sana
  Tanu: O bana dediki o sana aşık ve senin için deli oluyor. Siz ikiniz egleniyorsunuz ve iyi bir zaman geçiriyorsun ve bizi rahatsız etme
  Abhi: O benim aşkından delimi olmuş bununu dedi o . Bana öyle geldiki o bu meseleyi kendi kalbinde saklıyor ancak söylemiş o
  Pragya: Ben öylesine söyledim
  Abhi: Suss (Ya kizamaiyorum şurda ). Bir sebebi olmalı
  Tanu: Abhi sen benimle konuş
  Abhi: Evet ama ben su an Pragya ile çok meşgulum ben seninle sonra konusucam tamam mı iyi güle güle
  Tanu: Abhi Abhi
  Pragya: O ben sinirlendim ben öylesine onu sinirlendirmek için söyledim
  Abhi:İyi, iyi, iyi
  Pragya: Sen kabul edersen et etmessen etme benim için farketmez.

  RüyaYorum 09:37 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Gunaydin hayirli sabahlar.Abhiye bak sen hazir firsati buldu pragyaya sokuluyor.Oyle kolaymi iki kur yapti pragya affetsin kendine gel pragya bir cop gibi kapinin onune konuldugunu unutma.Abhi senin icin henuz hic birsey yapmadi.Hala inatlasip zitlasiyor.Tipki eski gunlerdeki gibi pragyayi hain kadin olarak goruyor.Kinge hain kadini ozledigini soylemisti.Abhide o gunlerdeki gibi cilveli pragyaya oyun oynuyor.Senarist fanlarin diziden sogudugunu farkketti bir kac bolum yakinlastirir sonra yine bir nedenden uzaklastirir.Sadete ne zaman gelinir belli degil kiara gercegi ve iki ciyanin yaptiklari rafa kaldirildi.Tarun kingin akrabasi abhiye pragyayi yakinlastirmaya calisirken abisini hic dusunmuyormu.Aralarinda anlasmali evlilik yaptiklarini biliyor olsada yinede yanlis.Daha oncede yazmistim king parti verdiginde pragya abhiyi odaya goturmustu.O sirada kapi caldiginda gelen tarundu ve ikisinin konustuklarini duymus gibi tedirgindi.Abhinin pragyanin kocasi oldugunu biliyor olabilir belkide buyuzden kingin yaninda kiara icin kaliyor dedi.Dizi dallasa dondu butun konular birbirine karisti.Abhiden bir halt olmaz kiarayi ogrendiginde king den zannedecegi kesin.Aralarindaki ucurum biraz daha articaktir.Tanu yilani bos durmaz entrikalar tam gaz ileri devam edicek.Agzini bir karis acarak abhi benim kocam demiyormu kocan kadar tas dussun basina.Pragya abhi ve embesil mehra sulalesine icinde ne varsa sayip dokmedikce icim sogumayacak.Kavusmalarini istiyorum fakat abhi de en az pragya kadar mucadele verdikten sonra.Yanindayken kiymetini bilemedi aradan yillar gecti yine ayni.Abhinin pragyayi gormesi tamamen tesaduflere dayali onun pesinden kostugunu hic gormedim.Yok oyle hazira konmak evinde besledigi yilanlardan kurtulmadikca olmaz.Eminecigim ne yazarsan arkandayim abhi pragyayi kovdugu gibi yilana bin misli fazla hakaret ederek kolundan savurdugu gibi merdivenlerden yuvarlasin.Butun kemikleri kirilsin sonrada nikiline kossun birlikte arabayla ucurumdan asagi duserek ikisi birlikte can versinler.Ancak o zaman rahat ederiz..Arzucum yorumuna bayildim agzina saglik.Hepinize guzel hafta sonlari dilerim…Zeynocum yelizcim ceviriniz icin cok tesekkurler.Emeginize saglik..

  PragyaYorum 09:39 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Pragyayi cok seviyorum herseyile ama abhiden gecmisin hesabini bir sormadan eski fuggii zamanindaki gibi davraniyor oncelikle abhinin iyi bir ozur dilemeli tanu ile neden evlendigini annatmali evlilik deyil annasma olmali bunlar sinnik ufak ufak yaklasiyorlarya sonra kral soku olacak pragyaya askini itiraf edecek pragya nasil bir ortada olacak bakalum dizide kucuk guel seyler olunca sonra buyuk soklar yaratiyorlar abhi bu evde pragyanin kendini sevdigini annar ama bence kraldan biseyler olacak ya abhiyi ogrenir pragyayi kendine mecbur birakir yada her firsati kullanir abhiyi bitirir bakalim abhi kiskacliktan sacmaliyor kral ne yapar gorecegiz

  PragyaYorum 11:06 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Zeyno cok guzeldi tonunun mort olmasi guzeldi pragya guzel konusmus tanuyla ikiside delirtmis cokk hosuma gitti super arkadasim tskler

  RüyaYorum 11:31 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hanimlar biyerden bir okur yazar sitesinden okudum bunlari yazan sitenin admini soyle yazmisti.Abhi pragyayi kovduktan iki yil sonra pragyadan intikam almak icin tanuyla evlenmis ve nefretini kanitlamak istemis.Yani abhi yilanla 5 yildir evliler.Bunlari dadi oldukten sonra okumustum simdi aklima geldi sizlerle paylasmak istedim tamamen abhinin pragyaya ofkesinden kaynakli bir evlilik.Eminecigim sanirim arzunun vakti olmadi cevirmeye.Pragyayi kovdugu zamanki sozleri.Alya pragyaya dadim senin yuzunden hayatini kaybetti.Abhi geliyor alya hakli senin dik kafaliligin yuzunden kollarinda huzur buldugum dadimi kaybettim.Herseyin sorumlusu sensin sana simonikadan uzak dur dedim basina buyruk davrandin.Artik sana,guvenim kalmadi.Seni tanidigim gune lanet olsun basimiza gelen butun musubetlerin sebebi sensin.Bugunden sonra hayatimda ve kalbimde sana,yer yok.Seni bu eve dadim getirdi o oldu onunla birlikte sende oldun.Sen lanetlisin defol git burdan defol …konusmalar cok uzundu anlamadigim yerleri baska bir kaynaktan yazdim.İnstegram kullanmiyorum dondurdum yeniden acicam srithiyi takip etmek istiyorum..leena, hem rolunde hemde normalde cok itici.Dizinin baslarinda tanuyu oynayan oyuncu baskaydi.Gercekten cok guzel bir hatundu hintlilere benzetemedim bana leena kadar itici gelmedi..Diziye girdigi gun tum kotu enerjisini birlikte getirdi.Abhiye ahpotop gibi yapisti elini verdi bikere kolunu kurtaramaz..

  EmineYorum 12:05 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ay Zeyno eline sağlık kız ne hoş yapmışsın .bu çok başka birşey oldu da abi benim istediğimi hala niye yapmıyor.arsiz desin,defol desin,şeytandan,mikrop desin,cirkefdesin,şerefsiz desin sen kimsin arama desin niye diyemiyor.dizinin başında ceylanima defolsenin yüzünden tanu bana kızdı.o benim aşkım sevgilim diyordu.hala pragyayi kırıyor ..sonra bilmem de şimdi o telefon daki konuşma benim başta dediğim gibi azarliyacakti.pragyaya onun bir parazit olduğunu anlaması için tersliyecekti yine gevşek davranıyor .yine….

  RisaYorum 13:09 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Pragya abhi arkadaşim sana katiliyorum. Bende ayni kanidayim bu tarun kendi abisini ne çabuk satti. Besle kargayi oysun gözünü. Abhi ve pragyaya yardimci olmadan önce abhini hapisden cikar adam sucsuz. Üstelik abinin karisi birde çocuklari var . O cocuk kingden biliyor. Nasil böyle bir şeye kalkişiyorlar anlamadim. Filmde tum degerler yerle bir oldu. İlk baslardaki aile gelenek görenekler hepsi ayaklar aktina alindi. Bu beyin fukarasi senarist tebkilere böyle acil çözüm üreterek toparlama çalisiyor . Artik bu filmi batirmadan toparliyamiyacaksin senarist. 3 aydir uzattin uzatin bir türlü konuya gelemedin . Uzatmalarda keske flashback yapip bir birlerinden ayri yasarken ne hayatlar yaşadilar onlara deginseydinya kuş beyin. Filmin özünü bozdun şimdi pragya abhi burlikte olsalarda sarmiyor ben kendi adima sarmadi beni. Bunlarin bu halleri güzel fakat pragya evli biliniyor abhide evli biliniyor . İkisinede yakistiramiyorum. Ustelik biraz yaklaş saril, koklaş sonra sen size ben bize . Bu parmak bali senin gözüne cekmek isterdim yapimci ve senarist. Allahin belasi madem bu filmin özünü bukadar bozacaktin niye baslarda deger geleneklerden gittin. Bu insanlarin bir birlerine duygulari olusuncaya dek kari koca bile etmedin . Bir takim insanlar ayirmaya calisssada aşklari galip geldi. Simdi tum degerler yerlerde. Pislik herif sen kim senaristlik kim.

  TtYorum 13:57 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Gerçekten abinin tişörtü bayan giysisi orası tarunun çiftlik oldu için kingin kıyafeti olabilir onun tarzı çünkü çok gıcık olmuş bide ikide bir düzeltip duruyor pragyada gecelik gibi saten bir şey giymiş oda çok güzel dil nehanın küpeleri çok tatlı bence iyi hafta sonları arkadaşlar çevirilere çok teşekkür ederim sayenizde anlıyoruz

  DelalYorum 14:07 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yadigar hanımcım öncelikle aramıza hoş geldiniz türkçem kötü diye sakın üzülmeyin siz yazın bizler seni anlarız böylece türkçen daha iyi olur inşallah yaş olarakta benim büyüyümsün bir mahsuru yoksa size abla desem olurmu.
  Sare ablamda derdi türkçem kötü şimdi ise bizden çok daha iyi yazar oldu sare ablam seni çok öptüm

  TombisYorum 15:44 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ben mitalinin kizini cok sevdim purabin yapamadigini kizla sevdigi yapacak helal onlara abhi pragyanin kendini hala sevdigini duyunca baya eridi bakalim bundan sonra cabalar insallah ya bunlar tartisinca bile cok tatlilar fuggimya cuval gibi giyinmisin ama ne giysen guzelsin ceylangibisin hele abni adam yakisikli ama kralin ustu ile komik oluyor ama guzel oyuncular hele mimikler super duygu ile hareketler cok guzel pragya gibi bir oyuncu basarii olacagi belli supersin tombiiss

  EmineYorum 15:53 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar Instagram yutup yazıyorlar EFSANE geri döndü….abi için??????

  SareYorum 18:16 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Slm.Rüyacim cok dogru yazmissin agzina saglik.Abi beyinsiz çabaladigi yok söyle diyor bizim salak Armut pis agzima düs.Öylede olmuyor biraz çaba emek lazim Fuggimizi geri kazanman için salak.Birak su Botox kadini ne yapacan ne zeka var ne karekter.Bir arkadas çoktan yazmisti Süss Tanu için Allah askina neresi Süss yani tatli demek.Süratsiz meymenetsiz ses tonu bile gicik.Yorumlariniz için tesekkürler Canlar Sevgi çiçeklerim Slmlar iyi bir hafta sonu diliyorum hepinize.

  EmineYorum 18:31 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar Instagram açın ne kulüpler ne resimler ve tercümeler var.oyle keyif veriyor ki anlatamam bizimkiler süper .Rüyam ay çok teşekkür ederim.evet arzu bebiş ten dolayı yazamadi bence de.ama pragya tam dönüp giderken abi birşey söylüyor.bu yüzden hepsini anlamak istedim.cok araştırdım.yok.vermediler ama sonra abi koşarak gelip nereye gitti heryere bakıyor.ayni kıyafet aynı hastane oyuzden merak ediyorum.cunku abi 4,yıl sonra mikrobu anlaşmalı eve alıyor hemen değil.ruyam tekrar teşekkür ederim.ama arzu söz verdi bugün yarın yazar.eminim.simdi gördüm Instagram da abi pragya tarun neha bir açık havada masada çay içiyorlar.

  PragyaYorum 18:46 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ruya arkadasim dogrusun bende abhinin pragya icin cabalamasini gormek istiyirum yilana birde aramis diye geri donuyorya beni sinir ediyor tamam pragya hic ofkeyle davranmadi intikam almak bile istemedi ama hatali olan abhi uras biraz hazira konma gerci konamaz arkadaslar kolay deyil hem pragya hemen kendini cekiyor abhiden ve kral var kolay deyil adam asik ve pragyadan vaz gecemez ve abhi pragyayi kucuk birseyde bile hemen tavir yapiyor abhi hic suclu gibi davranmiyor iyi bir özur dilese hem pragyayi hemde bizim hosumuza gider guzel olur yaa guzel fugggimmm

  ZeynoYorum 19:08 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Iyi aksamlar kızlar bende king ilk karısını öldürmüş diye okudum ve ilk karısının resmine Bülbülü koymuşlar biri Bülbülün diziye geri gelmesini çok istiyor onun için bunu paylasiyor. Ama bu arada yenge gerçekleri ortaya çıkartıyormuş.Abhy Kiyaranin kızı olduğunu öğrendiği için ağlıyormuş. Yutubta bir sürü balon haber var. Birde bu hafta ciflikteki resimlerini paylaşmışlar haftaya da orada geçecek beli. Sare hanim Istanbuluyum Avcılarda oturuyorum yaşamı duyunca siz gençler şaşıracaksınız 61 hala bir firmada muh. olarak çalışıyorum etrafımdakiler benden bıktı elimde tel hep dizi hep dizi .sabah akşam serviste işte 10 molası öğlen molası 16.00 molası ben hep dizi mutfakta is elimde tablet telefon ütü yaparken onun için başka dizi seyretmiyorum yakında benimkiler beni bağımlılık için doktora götürecek. Ben de onlara benim grubum var çok memnunum yazılarınızı okurken günlük stresim gidiyor. Hepiniz benim için cok kiymetlisiniz. Her birinizin yorumlarını ayrı ayrı okuyorum int yetmiyor diye operatörü degistirdim. Istanbul trafiği malum eve gelene kadar 45 dakika 1 saat sürüyor ben diziyi seyredene kadar sadece iki kanalda satılık evler alaskada yaşam onları seyrediyordum.Eski evleri yenileme bu dizi çok kötü bağımlılık yaptı bende neyse çok yazdım kusura bakmayın iyi geceler.

  EmineYorum 19:09 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ne zaman bilmiyorda .fessefiild sayfasında abi king mahkeme de kiara ortada king biryrde pragyanin ağzını kapatıyor.bir yerde de kiara annesini itiyor .ay bu sayfaninkiler çıkıyor zavallı ceylanım ne yapacak acaba.

  AnonimYorum 19:13 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar yadıgarcıgım hosgeldın bıze sevgı getırdın turkcem ıyı degıl dıyorsun bence harıka avrupa da yasadın yıllarca dılını unutmadın onemlı olan dıl degıl yurektır gonlunden geldıgı gıbı yaz bız de senı gonulden anlayalım burda butun arkadasların da senı anladıgına ınanıyorum bız butun eksıklıklerımızle bır bırımızı tamamlıyoruz canım emın ol ben de mesela hep gelısı guzel yazıyorum haflerım de nokta ıle ugrasmıyorum ama anlasıyoruz zeynocugum hakkını helel et ellerıne saglık muhtesemsın turkce dersı kompozısyonu gıbı ozenıp yazmıssın ancak bu kadar olurdu emegın buyuk harıka olmus arzumuza ve yelızımıze de tesekkurler hepınız bır tanesınız arkadaslar mıtalı meymenetsızıne sızce boyle tatlı bır kız yakısmıs mı neha sakın dadı nın kızı olmasın bu ıkı kertenkeleden boyle tatlı kız olur mu ne dersınız bu ıkısı bunları bırlestırebılır ben o ısıgı gordum eskı burap la bulbul gıbı yenı burap robot olmus zaten ondan artık umut yok ama bunlar bakalım neler yapacak tabı mıtalı kanca atmazsa hadı bakalım tanu cadısı ılk defa bızı mutlu ettı kendını alay konusu yaparak harıka bır ıs cıkardı ınsallah devamı gelır en azından bızımkılerı bırlestıremedık cadılar kralıcesı nın cokusunu gorup bır nefes alalım degıl mı arkadaslar magazın guzelı emınecıgım yutup ta ne gordum dıye yazdın pek anlamadım efsane gerı dondu dıye yutup ta ne gordun cevap verırsen sevınırım umarım okursun da cevap verırsın ben de bakabılırım rısa ve ruya kardeslerım yorumlarınız cok guzel ellerınıze saglık bu aksam kı kanal 7 nın bolumun de yıne ıkı cadı ve sımonıca bızı sınır edecek ne dıyelım akılsız pragya ya evı cadılar ulkesıne cevırdı kendısı de pamuk prenses bır elma ya bakar cadıların zehırlemesı kendı dusen aglamaz ayrıca sakallı kedı ye yedı yılın hesabını sormadan ne kızını soylesın ne de sevdıgını yılısıklık yaptımasın degıl mı once hesap lutfen dıyorum dızıızlepe de bızlere tanıdıgı bu fırsatlar ıcın ve guncel bozuk vıdeoları duzelttıgı ıcın sonsuz tesekkurler tabı kı bızım basrolumuz dızıızlep arkadaslarımız hoscakalın sevgıyle kalın allaha emanet olun…

  SareYorum 19:48 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Pardon arkadaslar galiba yanlis yazdim Abi diyorki Armut daldan pis agzima düs.Her seyin kolayini ariyor bizim Salak Abi kizla gavga edecegine git ayaklarina kapan af dile onca yil kiza eziyet çektirdin,mahf etin be Adam.Git sor kiz yedi yil nerdeydi neler çekti.Ben anlamiyorum bu Senarist nasil bir insan Akil kitligimi var bu Adamda.Ama arkadaslar bence Tarun herseyi duymustu çünkü dikat ederseniz King ilk Partide Pragyayi ariyordu Tarun engel oldu ben çagiririm anlaminda.

  PragyAbhiYorum 21:12 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Emine ablacım unuttum haklısın bunların bi gecesi bitmiyor bi partileri bi hastane soygun ne varsa artık bölümler bölümler uzatıyorlar sakız gibi kaç saat orda geceleri bilmiyorum 🙂 ben çocukları yatırdıktan sonra hemen sabah oluyor anlayamıyorum bile 🙂 işin şakası bizim zamanımızdan çalıyorlar ya kızmamak elde değil ne olur sanki şu 7 yılın özetini geçseler kısa kısa gösterseler artık neler olduğunu bilmemiz lazım ne zamana kadar saklayacak bu nitin uyuzu bi giriş yapın artık yahuuu şiştik. Bir de Emine abla bu abhi nin süper dönüşü derken neyi kastetmişler ne yapacakmış beyimiz düğün mü yapacak çocukların? Ve Risa cım bu diziyi ailenizden zannederek izlemeye başladık meğer ilk tutulsun diye uğraşmışlar sonradan ne olduğu belirsiz zaten abhi nin hayatı pek edepli değildi evli adamken karısının önünde adi hareketler yapıyordu sadece pragya ve ailesini sevdik. Sanırım o zamanki senarist değişti son izlediğimiz saçma olanlar nitinin kaleminden çıkanlar. Ortada zaten aile kalmadı ne pragya evli ne abhi ne de her ikisinin ailesi yok artık hepsi göstermelik. Çeviriler için teşekkürler kızlar iyi haftasonlarınız olsun inşallah güzel kalbinizden öptüm

  EmineYorum 21:36 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Canlar efsane geri döndü derken artık abi her işin içinde herkesin karşısında olayları ortaya çıkarmada ve tabiki dansları bunu fanlar yazmis

  EmineYorum 21:40 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ama pragya çok hakaret ve suçlamalara tehdide maruz kaliyormus bunları .preccap fani yazıyor. Ve sarla tüm aile varmis

  RisaYorum 22:31 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hayirli geceler canlar. Ben sizlerin yorumlarini zevkle okumak icin erkenden geri cekiliyorum . Yorumlarinizi büyük keyifle okuyorum. Bazen ben daireme cekilince misafirde geliyor. Ama inmiyorum aşagi. Aile niye erkencisin bu sene hic aksam oturmalarina katilmiyon bu seneki performansin kötü . Ay bilmiyorlarki benim sohbet arkadaşlarim turkiyenin her bir köşesinden hatta avrupanin bir ucundan . Yani sizlerle duygularimizi sevincimizi, merakimizi paylastigimi bilmiyorlar. Bilmesinlerde ayni frakansda oldugum insanlarla daha mutluyum ben. Anonim yazdiklarin pek bir keyifliydi. Sara armut dalda pis agzima düs. Bu versiyonu hic duymamistim. Mitali gibi karektersiz bir anneden böyle degerli bir kiz ne manidar degilmi? Eminecim harikasin bize bilgi tasiman varya paha bicilmez. Demekki yenilikcisin? Ben bu srittiden ne istiyorlar anlamadim.bir kisiyi sevmek sevmemek ayri bir sey ama laf saymak igrenc seyler söylemek. Bu hakki nerden kendilerinde buluyorlar bu tarz insanlara aklim zekam terbiyem görgüm ne musade ediyor, nede anlam veremiyorum. Insanlar neden bu kadar kötü? Insanlarin kirmak gönülleri yikmak ne kadar basitlesti.

  GoncaYorum 22:31 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  İyi hafta sonları canlar.Güncel bölümü şuan izleyeniniz varmı .yavaş yavaş yaklaşıyor pragyanın kovulma sahnesine.hiç hafızamızdan çıkmıyor değilmi.filimi yol ayrımına sokmaktansa bu filimi tadında bitirip.bu ikiliye baska birlikte oynuyacakları filim hazırlamalılar.hindistanda devam eden bu filimi
  dört bölüm birden şuan bizede izletselerde Emineciğimin verdiği haberleri görsek artık değilmi.uzat uzat nereye kadar..heeey. Rantçı reytingçilere duyrulur. yorulduk artık.

  SareYorum 22:36 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Zeynocum canim lütfen bana Sare söyle artik biz bey ve hanimi bir kenara biraktik.Ayrica çok tesekkür ederim ilgimi çektiginiz için sordum güzel kardesim.Bence biz mükkemel arkadaslariz.Tabbiki yeni katilan arkadaslarda var onlarda hosgelmisler.Zeynocum inanki bu dizi gerçekten bagimlilik yapti benim kardesimde sizin gibi mühendis bana diyorki abla Allah askina Hint filmine bakilirmi.Ama ben sizlere çok alistim canim kardeslerim.Hele Arzu ve Emine çok sekerler.Gönül sizleride görmek isterdi.

  GoncaYorum 22:50 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Canım Emineciğim Efsane geti döndü diiyorsun .inşaellah.yoksa o kovulma sahnesini bize nasıl unutturacaklar.öyle kolay olmamalı.ben prsgya gibi değilim.herseye rağmen aşkı için mücadele edip susan .kadını kovdu.hesap bile soran o olmalı ama sormuyor.abi üstüne gelince azcık konuşup mırlıyor.dünden razı barışmaya.abi beyimize kıyamıyor.o sana kıydı 7yıl önce kıyma yaptı köfte yaptıve senin kıymanı yılanlara yedirdi…halendaha sus ..sus…biraz yaklaşıncada yelkenler hazır suya düşmeye…senarst pragyayı hep ezfi ya aşkınıda da pasif yapıyor. bu bile hoş değil.ilerki bölümlerde osmanlı tokatı gibi sözlerini çarpmalı abimizin yüzüneki şöyle içimiz oohh.. bi desin değilmi….Şu 7 yılın hesabını sormalı.abi dedinki Emineciğim kızını duyunca dans etti.eder bacım.haxır ne güzel bir çocuk büyütüldu.nazır yanına geldi.yok öyle.önce yaptıklarının hesabı…alınıp verilmeli..sonra bitterli abi sütlü kremalı pragya karışımlı abigya süslü bir pasta yiyebiliriz.öbürtürlü midemize oturur.bunu istemiyoruz. değilmi.benim kendi adıma düşüncem bu canlar

  ÇicekYorum 22:57 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Merhaba emine söz ettiğin sayfa nerde istigramdamı yoksa yutuptamı

  YadigarYorum 23:07 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Meraba arkadaslar sagolun varolun hos bulduk anonim desekkurederim yazdiklarin cok guzel emine risa pragya tombis zeyno narin arzu kaynarsu pragyabi ruya tt delal sare arkadadlar hebinizecokdesekkur ederim sizleri okudukca mudlu oluyorum guzel seyler yazinca dagada guzeloluyor sizler nerde yasiyorsunuz turkiyete yurt disinda onceleri hep tiziye bakardim simdik bir bakiyorum hemen sizleri okumaya okutukca cok mutlu oluyorum sag olun iyi geceler Arkadaslar tizimiz ne hale geldi boyle abi den bi adam olacakmi biz ondan ne beklergen o ne yabiyor fukimizi uzmekden baska birsey yabmiyor okuz Okuk diyorum ona seviyorumda saykilar

  DelalYorum 23:18 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Allahın selamı sevgi çiçeklerimin üzerinde olsun canlar
  Güncel bölümü izlediniz mi hem mutlu hemde sinir oldum sinir olduğum nokta pragya önceleri pragyayım diyor sonra abhi inanıyor pragya olduğuna bizim salak inkar ediyor gelde çıldırma
  Neha gerçekten mitaliye hiç ama hiç yakışmıyor aslında onların kızı o yılan tanu daha çok yakışır başlarındada fazla o iki işe yaramazlara
  Zeyno ablacım kırk bir kere maşallah allah nazarlardan korusun sizi inşallah

  SareYorum 23:51 Ekim 6th, 2018 de Yazılmıştır..

  Slm.Sevgi çiçekleri youtube da gördüm Tarun çaçiye Pragyanin geçmisini anlatiyor artik ne kadar dogru bilemem.Büyük ihtimal çaçi bundan sonra arastiracaktir.Evet sabah ise gideceģim için hepinize iyi geceler diyorum.Allah hepinize huzur saglik ve güzel uyku nasip etsin.Slmlar.

  AnonimYorum 00:06 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Iyı aksamlar goncacıgım guncel bolumu ızleyen var mı dıyorsun tabı kı canım hıntce ızlıyoruz da turkce yı nıye ızlemeyelım hafta ıcı dızıızlep hafta sonu kanal 7 hastasıyız usta bugun kı bolum de cok duygusal sahneler vardı ama ben orıjınalını ızledıgım ıcın bılıyorum kanal 7 bazı sahnelerı kestı gercı bence gerek yoktu cunku turk dızılerı daha mustehcen hınt dızılerı aıle ıle ızlenebılıyor ama kanal 7 gereksız kesıyor neden bılemıyorum zaten son guzel sahnelerı bızımkılerın yakında kovulma olan bolum gelecek son guzel bolumlerın keyfını cıkaralım rısacıgım bıze deger verıp degerlı zamanlarını bıze ayırdıgın ıcın tesekkurler evet duygularımızı huznumuzu sevıncımızı paylasıyoruz dızı olmasa da yazılarımızı okuyoruz bu da bıze yetıyor zaten zeynocugum yasını duyunca sasırmadım bu yasta bu enerjı benı sasırttı gercı daha gencsın ama yorum yapıyorsun cevırı yapıyorsun dızıyı ızlıyorsun bır de muhendıs olarak calısıyorsun buna sapka cıkartılır daha ne olsun on parmagında yuz marıfet ellerıne saglık canım allah guc versın cevırılerını beklıyoruz arzumuzdan ses yok huuuu nerdesın bebıs senı cok mu yoruyor ne oldu uyuya mı kaldın ıyı geceler…

  ZeynoYorum 00:11 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Iyi akşamlar Sarecigim yanlış anlaşılma muhasebe. Bütün gün hesap kitap kafa doluyor biraz kafamı dağıtmak için diziye başladım sonuç ortada. Kitap okumayi çok seviyorum ama hemen uykum gelliyor. Diziler ..zaten bütün gün gerilmiş olan sinirleri daha çok yıpratıyor. Neyse iyi geceler herkese.

  RüyaYorum 00:24 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Eminecigim ne demek..Bir faydam olduysa ne mutlu.Arzunun kucuk bebegi var eminim vakti olunca daha detayli ve guzel yazicaktir.Biraz olsun merakinizi gidermek istedim.Ben tesekkur ederim sizinle birlikte mutlu oluyorum.Hepinizin yeri cok ayri ve ozel.Sarecigim yorumun cok guzel agzina saglik aynen armut pis agzima dus.Tekrar hosgeldin..Pragya kardesim hepimizin istedigi abhinin az da olsa yilandan suphelenip arastirmasi ondan kurtulmaya can atmasi gerek.Tanudan bosanmadigi surece pragya abhiye donemez…Hersey abhide bitiyor.Yakinda tarun neha evlenicek kit beyinli senarist acaba kiarayi nereye saklamayi dusunuyor.Onada bir kilif uydurur..Anonimcigim agzina saglik yorumun cok guzeldi..Diger yorum yazan arkadaslar tesekkurler..iyi geceler herkese..

  EmineYorum 02:54 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar abinin kovma sahnesini Öznur arkadaş bana yazmış kız yenilir yutulur değil.pis aptal nankör abi.Bakin ne demiş….(dadim senin yüzünden artık yok senin dışarı cikmamani söylemiştim neden dinlemedin dadimi arkandan surukledinn senin dik başlığın yüzünden neden polise söylemedin neden bizi dadim bir araya getirdi .artık yok .bu demektir ki artık sende yoksun defol seni kalbimden hayatımdan evimden yanımdan kovuyorum defol heryil dadinin ölüm yılında senide hayatımdan cikartigimi kutluyacam.hergun her saat senden nefret edeceğim artık kucagina koştuğunu dadim yok seninde benimle tüm bağlarını koparıyor um .seni ben buradan atmadan .defol bir daha hiç bir şekilde karşıma çıkma yoksa kendime hakim olamaya bilirim defol git çık git bende seninle olan herşeyi unutacağım herşeyi hayatımda artık yerin yok defol ..sen uğursuz belaları mıknatıs gibi çeken birisin artık yoruldum sen hep bizim hayatımıza uğursuzluk getirdin defol seni tanıdığım güne lanet olsun defol her gün her saat senden nefret edeceğim dadimi sen öldürdün beni bir daha kandıramazsın .artık seni koruyan dadim yok defol uğursuz sen hiç bir şeyi hak etmiyorsun .ne aşkımı nede guvenimi çık git daha fazla sana tahammül etmeyeceğim sakin sakin karşıma çıkma …seni asla afetmiyecegim sen hiçbir şeyi afetmiyecegim….Arkadaşlar ben abinin her pisliği hak ettiğini düşünüyorum.guvenmiyorum .hele kızı asla vermesin uğursuzluk kızı uğursuz dur ..Evet tanuyla kalsın 7kocali Hürmüz ona yakışır .pragya kızım yoluna devam et …boş ver yok anam olaylar 7yil değil 70yilda unutulmaz ..ay keşke önce merak Edip okusaydim.ama okadar aglamistimki osahneyi 2defa ana bakabilirim yüreğim almamıştı.arzu yinede yazarsan okurum sağ olsun Öznur fan yazmış rica etmiştim .ay ben yine ağladım pislik birde bağıra bağıra herkesin içinde …sonra 4saniye birşey geri gelip nerde pragym nerde deli gibi aradığını ozzetv de gördüm ben bu kadar aşağılık yaptığını tahmin etmemistim…git ne aşkı adam iki yüzlü aptal nankör hiç bir şeyi hak etmiyor.ha kavusacaksada sürünüp asgilamsin pragyaya kurban olsun her kesin medyanın önünde kızını bilmeden köpek gibi yalvarsin pislik ay ben çok üzüldüm.

  EmineYorum 03:03 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Çiçek tatlım yutupta deesefun diye önce resim veriyor sonra anlatım çoğunu fanlar veriyor ama bunlar günlük bazen tat geliyorum bazen fanlar Instagram’da yazıyorlar şimdide bir çay bahcesindeler ama hep resim anlatım .ay çiçeğim kız kovulma sahnesinin sözlerini fanlar yazdı ben deli oldum ..yok abi surumsurum surunsun kızında vermesin hatta desinki ugursuzun kizida ugursuzdur ay yok öne laflar aman

  EmineYorum 04:54 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar ben şimdi şöyle olursa çok huzur bulurum.(düğünde yada konserde king eline mikrofonu alır .Başlar benim başarımın sebebi önce arkadaşım sonra can dostum,sırdaşım koruyucu meleğim menejerim yol arkadaşım benim uğur meleğim asla vazgeçilmezim ailem obenim herşeyim ve onu çok seviyorum .bu seviyeye gelme sebebim tanrının bana Lütfü ve şimdi hayatımın aşkı pragya ben sensiz bir hicim sensiz yaşamak istemiyorum…lütfen benimle evlenir misin gerçektende sadece benim olurmusun lütfen deyip sahneye kraliçem diyip çağırdı oda şaşkın şaşkın gitse elini tutup king diz cokse elini öpüp lütfen beni red etme dese pragya nazikçe lütfen ayağa kalk.dese kingin yüzüne bakıp tatlı tatlı sende benim için çok şey yaptın .ama evet sen vefalı bir insansın dese başını evet anlamında sallasa veeeeee nankör abi yıkılsa sona kalsa filim şeridi gibi ilk sudan çıkarıp kovduğu güne kadarki meleğin gittiğini görse.sahneye kiara anne baba diyip ikisini opse ve pragya sen benim kızıma çok iyi bir baba oldun .ve asla bizi hayatından atmiyacagini biliyorum dese..)işte ben buna hak ettiğini bulma derim …demek dadin için onunla yedin ha alsana intikam ay çok kızdım canlar sevdi evet adını ne koydu kendimde değildim eebiz ne bilelim her birkisi seni gaza getirdiğinde hop kariyi kov kendimi bu kocasını.sonra kimlerle yatıp kalktığı belirsiz her türlü kötülüğüne şahid olduğun Hürmüz u yanında 10senedir tut sana ailene canını sipr eden aşkı için herşeyden vaz geçeni pırt at şimdi gordun kıskandın nasıl geri alam.en önce Hürmüz u aşağılık alyayi hapse girmesini sagla kov tokatla sonra it gibi özür dile belki ceylanım seni af eder.arkadaslar opis kartı kabul edilmez ..pragyada etmez ..çok yazdım özür diliyorum.sinava girecek yavrularimiza rabim hayırlı başarılı vatana millete bayrağa dinimiz e hayırlı meslekler rabim nasip etsin

  ZeynoYorum 10:03 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydın dizi canlar hepinize güzel dilekleriniz için teşekkürler tercümeyi yapıyorum doğru bu son üç yazı benim değil. Altın kızlar grubum gönderdi benden bıktılar hafta sonu kahvaltılarında elde telefon konuşmalara katılmıyorum herkes görev dağılımı yaptı, evdekilerde öyle. Boşuna beni terapiye göndermek istemiyorlar hata emekli olursam kursları bile planlıyorlar. Bende daha çok Sritinin sayfasına takıntılıyım o sayfaya bir insan müsveddesi de takıntılı ama bizim gibi iyiniyet değil kıza belden aşağı ağır hakaretler. Bunu yazan bu kızdan ne ıstiyor şimdiki sevgilisi ne mi aşık, yoksa Shabir’ e mi.Ya da bunu birisi mi tutu kızı nerdeyse sokak kadını yaptı. Kıza çirkin mi demedi ya biz bu kızı sadelegi ile sevdik rolünü çok güzel oynuyor. Shabir ile ikisi çok uyumlu bizi onun özel hayatı ilgilendirmiyor. Rabim onu hak eden ile mutlu bir hayat yaşamayı nasip etsin. Dizide oynayan biri mi bilemiyorum ama her paylaşımda yeni bir hesaptan yazıyor. Bir çiçek ve can paylaştı onun altına bile belden aşağı yazıyor. Leena da divali kutluyor.Yogutuba adını soyadını dubalı diye yazın çıkıyor. Sritiyi kötü yazan bunu kendine gorev edinmiş kedi eremedigi yere mındar mındar dermiş. Ya da sevgisiz büyümüş hala da sevilmeyen biri. Hesapları hep yeni genç biridir 30 yaş ve altı. Çok uzun yazılar yazıyor ve tüm yazıları hakaret.

  GoncaYorum 12:26 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Beklediğimiz sahneleri bize söxüm ola senarst gösteriyor güya.Bence kovulmsk hindistanda çok basit birseyki abi beyimiz bunun üzerinden yaklasmalı pragyaya.kaldıki hatıralarında bile o sahneyi nadir haırlsmıştır.iffetlu bir kadını kovdun bunun pişmanlığı layıkıyla daha yok ortada.iyunlarla şakalarla alıştığımız abi gibi pragyayı etkileme peşinde.ancsk senarst çook bal kavonozuna daldırttı hepimizi.şimdi kapatma zamanı gelecek.tanu snurden döndü deliye.kingte yavas yavas baslayacak.diyorumya bu abiye dersini kabahaıni birisi alasıyla yapmalı.bu pragya olmayacak belli.dünden hazır.kovmayı hatıtlafı hatırladı relakxa geçti bu aralar.biz nasıl unutamıyorsak senarstte unutmamalı bunu bize unutturacak sahneler gelmeli. Abinin.dözde değil davranışlarında gözyasları yerini af ve pismanlık söxleriyle dolu replikler bolca gelmeli.uzatıyor senarst uzatsında bunlar uzattığı kadar. degdi dedirtmeli bize.yoksa bu atısmslı mimikli gülüp oynamalarla bizleri kandıramaz.kovulan bir kadın var sorgusuzca bulirde çocuğu.sığıntı oldugu bir adam ile bitlikte ve hakkıda var aşık olmaya ve aşıkta.Bu bedeli abiye k

  GoncaYorum 12:51 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Beklediğimiz sahneleri bize söxüm ola senarst gösteriyor güya.Bence kovulmak hindistanda çok basit birsey galiba izleyicilere bunu yok olmamıs gibi gösterdiyor .yani önem çok vermiyor bixler kadar. abi beyimiz bunun üzerinden yaklasmalı pragyaya.kaldıki hatıralarında bile o sahneyi nadir haıtrlat tt ırılmıştır.iffetli bir kadını kovdun bunun pişmanlığı layıkıyla daha yok ortada.oyunlarla şakalarla alıştığımız abi gibi pragyayı etkileme peşinde.ancak senarst çook bal kavonozuna daldırttı hepimizi.şimdi kapağını kapatma acı biberi sürme zamanı diyecek yakında tanu sinirden döndü deliye.kingte yavas yavas baslayacak.diyorumya bu abiye dersini kabahatıni birisi alasıyla vermeliı.bu pragya olmayacak belli.dünden hazır.kovmayı hatıtladı hatırladı relakxa geçti.. bu aralar.biz nasıl unutamıyorsak senarstte unutmamalı bunu bize unutturacak sahneler gelmeli. Abinin.sözde değil davranışlarında gözyasları yerini af ve pismanlık söxleriyle dolu replikler bolca gelmeli.uzatıyor senarst uzatsında bunları uzattığı kadar. değdi dedirtmeli bize.yoksa bu atışmalı mimikli gülüp oynamalarla bizleri kandıramaz.kovulan bir kadın var sorgusuzca birde çocuğu.sığıntı oldugu bir adam ile bitlikte ve hakkıda var aşık olmaya ve aşıkta.Bu bedeli abiye king ödetmeli.nasıl bilmiyorum fakat .bu iki adamın savaşını görelim aşkta.gerçi konserde yapacaklardı güya gelme amacları londradan o bile havada uçtu ya.bu senarst uyutup uyutup yazıyor oynatıyor.daldan dala atlayıp asıl konuları es geçiyor.yahu şu kiara bir tlf efip annesini arayamazmı.hani abide tlfları hazır dinliyor.ya o bakımdan dedim anladınız sizler canlar…mitali gitmiş caciye sayıyor.bu kızın babası nerdee.sevgilusiyle sokacak onu uzatmak için herhal ondan bekletiyor kenerda senarst.yada Eminem düğün dernek dedi ozaman çıkar ortaya.zaten mera ailesi hazıra konmaya alışmış.şimdide abi getirir kızlarıı ne olacakki.yıllarca prsgya yükleri çekti kotudu kolladı da meraları ne oldu.kovulurken öküz gibi baktılar arkasından .pragya çok iyi ya döner gelir dediler.ne sacmalık yok olurmu kiaranında daha öğrenilme zamanı gelmemistir tlf dinlemesi ondan askıda..arkadaslar tanuyu farkettinizmi mangalsutra boynunda yatarkende kalkarkende.ne saplatı sanki abi boynuna takmış gibi avutuyor boş hayallerle kendini daha dur devamı var .oh oh.. diyerek söylüyorum patlayacaksın çatlayacaksın.ama sen abi ve pragyayı hiçmi hiç ayıramayacaksın. Bu senarst bozuntusuna rağmen diyorum.çok dsha kabus göreceksin sen çook…

  GoncaYorum 12:55 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Eminem cok güzel uyarladın çok güzel olurdu tabii.mükemmel bir sahne olurdu gerçekten katılıyorum.ancak öfkemiz abiyi erirken görünce geçecek değilmi

  PragyaYorum 12:57 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Emine laflar agir cok pragyaya kurban olsun abhi cok aci pragya gibi birine soylenecek laflarmi ve abhi pragyayi kolay yollardan almaya cabaliyor abhi hic ikna edici bir konysma edmedi benim fuggime kizdigim tek yonu abhiyi cok sevmesi onu sevmesini ben cok seviyorum ama bezen kendini uzerek sevince kendi cani yaniyorya pragyaya kiziyorum once kendini dusun abhiye oncelik verince abhi pragyayi uzuyor evet abhi tonu gibi kadina laik fuggigi gibi kralice melek kalpli birine deyil fugggimmm seni cok seviyorum

  GoncaYorum 13:10 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Eminem abinin bu söylediklerini diyorumya tek tek hatırlayıp pragyaya iki değil bin kere yüzünü yıkayıpta yaklasmalı.bu ne yüzsüzlük.o lafları o sarfeden şimdi öyle hazıra konamaz o fanlarda aynı kafadalarki beyinsizler.pragyayı düsman bellemisler.king ile evlense bile yeridir.bu kadar detaylı sözleri bilmiyordum.çeviri yapan kardeslerimize sonsuz tesekkürler.vallahi o kovulma sahnesinde sözkeri bilmeden ağlamıstım.güncel bölumde bakamam herhalde.çksin abi Emineciğim çeksin.hakketmiş o sôzlerle çoktan.zaten pragyanın aşkını o hakketmedi hiçbirzaman bize onu kanıtladı.yılanların zehrini icsin odaha layıktır ona..

  RüyaYorum 14:02 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Eminem canim ablam ben aylardir yaziyorum.Abhinin pragyayi kovarken soyledigi sozler yenir yutulur degildi diye.Pragyanin yerinde baskasi olsaydi birak affetmeyi yuzune dahi bakmazdi.Fugimizin aski cok derin etmedikleri hakaret atmadiklari iftira kalmadi.Yinede sevdi abhiyi her beladan herkesten korudu.Karsiligida ugursuz katil denilip degersiz bir esya gibi kapinin onune konulmak oldu.Abhinin o anki gozlerindeki nefreti pragyaya asaglik bir mahlukat gibi davranmasi asla unutulamaz.Yillar sonra karsilasti.pragyanin evli oldugunu bilsede bir ozur dilemek zormuydu.Bu kadar mi degersizdi pragya.Yilani gormeye tahammul edebildi hemde onca seye ragmen.Demekki abhi tanunun yaptigi herseyi pragyanin hakkettigini dusundu.Yazik cok yazik abhi surunmeyi fazlasiyla hakkediyor ne yazikki bu senatristen umudum kalmadi.Abhi ne pragyadan ozur diler pesinden kosar…nede tanudan ayrilir.Biri yanindayken digerini ariyor.Pragyaya kavusur sonra tanusunu ozler.Ben bu isten hic bir sey anlamadim insan sadece sevdigi icin yasar onun yaninda olmak ister Tanu kimki pragya ya tercih edip evinde tutuyor.illa kirli camasirlari ortaya cikmasimi lazim.Bakalim arkasindan vuran kimmis ogrendigi
  gun hic sasirmasin.Yilana firsati veren kendisiydi… Abhi beyimiz menfaatci mitali icin bile pragyayi gozden cikardi.Ciftlik evindeki tavirlarina da cok kizdim.Pragya ilac hazirlamis abhi beyimiz kizi azarlayip durdu.Yilana kapris yapamiyor butun sinirini pragyadan cikariyor.Ailem ailem al senin olsunlar.Yilanla yildonumu kutladiginda.Tanu abhiye hediye vermisti.Abhide tesekkur etti tanu yilani eger pragya olmasaydi bu mutlulugu sana daha onceden yasatirdim dedi.Abhi de anma o ugursuzu.. adini dahi unutmak istiyorum o dadimin katili seninle mutluyum diyip sarilmisti iste orda bende devreler ikinci kez yandi..Ve pragyayi paketleyip kinge hediye ettigi zamanda…Bilemiyorum nasil bir sevgi ve zihniyet anlamis degilim…Zeynocum masallah sana enerjine hayranim ve haklisin is stresi sonra kafamizi dagitmak icin izledigimiz diziler bizleri daha fazla stres yapiyor birakamiyoruzda..calisanlara allah kolayliklar versin..Srithiye gelince dizideki karakteri elestirebilir ama,soz konusu kisilige hakaret olunca isin rengi degisiyor.Densiz kesin sahabiri kiskaniyor.Boyle hastalikli fanlarda var.Buradaki ortami buyuzden seviyorum.Saygi, sevgi ,hosgoru,seviyeli bir arkadas ortami olustu.Tamamen vicdan meselesi allah akil versin ne diyelim..

  GoncaYorum 14:09 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  E. Minem
  Eminem ne güzelsin sevgi kelebegim

  M. Utluluk hazinen olsun hayatın da kötülükler olmasın isterim..

  İ. Laç gibi bilgilerin oldu bizlere teselli. Seni bu satırlarda gel kucaklayıp öpelim

  N. e. olursa haber ver bizi merakta bırakma güzel sözlerinle dolu kalpli çiçeğim..

  E. Lbet umutların gerçekkeşeçek bu hayatın kötülüklerine galip iyilik gelecektir ..budur dileğim..

  GoncaYorum 14:25 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Senarst yol ayrımına bu askı sokmak için abiye ne sözler sarfettirmiş.şimdi de hatırkatırmı tabii.işine gelmiyor.bence hatırlatıp kan kusturmalı.Gerçek hsyatta böyle bir sahne varmıdır.merak ediyorum o şekildeki bir aşk böyke dağıkacak.ve kadın affedecek herşeye rağmen.ben büyük konuşmayayım .fakat böyke bir lafını sözünü bilmeyen yapılan iyilikleri birkalemde silen nankör sakallı kedi abi karekterini asla affedemem .pragyada affetmesin sevsede.senarstin neden kingmi abimi sonunda evlensin diye sorması anlaşıldı.eğer abi bu sözkerini hatırlayıp kendini yeterince affettiremezse ben king diyorum.king abinin 7 yıl önce bu kıza yaptığı kötülüğe karşı kingın abiye yapacağı kötülükler devede diken kalır.görecegiz izleyeceğiz.bakalım

  YadigarYorum 16:40 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Emine kardesim ben o sagneye bir defa baktim cok fena oldum bir daha bakamiyorum yazdiklarini canim yana yana okutum cok godu bunlar bragyamiz unutmamasi lazim o okuze bunlari hadirlada hadirlada o yazdigin guzel senaryoyu oynamasi lazimo zaman gorsun okuz ugursuzluk neymis. Bende isdiyorum okuz cokcok aci ceksin yalvarsin ahlasin bitsin. Ne bu davirlar ne bu nazlar sangi bir sey olmamis gibi davirlar bu yazarin kalemi kirilsin iyi gunler

  AnonimYorum 19:26 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Esmrladavakko eşarpları

  EmineYorum 21:36 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Gul goncam ,sen ne kadar miski amber kokulu gülsün hayatın adın gibi güller gibi renkli mis kokulu güzellik olsun….Yadigar cano bence de surunsun ben birşey yazdım ya king in evlenme teklifini filan belki biraz mutlu oluruz ..yarın abi kendinden nefret edecek ..ve pragyanin olayların içine nasıl düştüğünü anlayıp derinden üzülecek..sevgi ciceklerim

  RisaYorum 21:37 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ay kizlar o kovma sahnesini nerden akliniza geldi ki ? O sahne basli başina hintce bile izliyememiştim ne zulümdü. Ve ben pragyaya o yüzden cok kiziyordum kac sefer de yazdim pragya yelkenler niye iniyor boyle erken. Ya kizlar ne kadar aşik olursan ol nekadar seversen sev. Kiriklar var af edebilirsin. Ama onunla devam edemezsin. Ben yaşadim af olmuyor. Seviyormuyum evet belki ölene kadar sevicem ama aşik degilim . O kirginligimla uctu gitti.beni bula bilirdi. Hernekadar yurddisina gitsemde beni bulurdu. Evlendikten 2 sene sonra cep numarama kadar ulasti. Demekki isteyince bulunuyormusum. Sirketim vardi googleden tiklayinca cikti dedi. Peki onceden niye bulmadin dedim .ve kizlar sirf bu yüzden kiriklarim vardi afedemedim. İsteseydim benle buluşmak isterdi, ama ben tenezür dahil etmedim . Onun yüregimde ölmesini ve artik hayatimda yeri yok. Gitsin karisina. Ben onu cok sevdim o kadar. oda benim sorunum kendim aşmam lazimdi. Pragya hayel kizlar o kadar hakaret mümkün degil afolmaz.

  AnonimYorum 22:54 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar ruyacıgım yazdıkların tamamen dogru bu yoruma bence son nokta konur tabı kı yedı yılın hesabı sorulmalı oyle ortada bırakılmamalı katıllere verdıgı degerın cadıları bas tacı etmesının sorgusuz kovraken ettıgı hakaretlerın yedı yıldır umrunda olmamasının bu kadar vefanın karsılıgının boyle ıhanet olmasının hesabı sorulmadan burnu surtmeden affı olmamalı dıye dusunuyorum ama senaryo ıkı cadının tarafını tuttugu ıcın ne olur bılmem ama benım dusuncem sakallı kedı yaptıklarını cekmelı son demıne kadar odemelı hepsını yanlısmıyım kızlar ben de ıkısını her ne kadar beraber sevsemde her kotulugun bır bedelı olmalı rısacıgım ben yazdıklarını okumustum bıraz da olsa hatırlıyorum sen arkana degıl onune bakmalısın oyle yaptıgına emınım ufka bak ufuk aydınlıktır canım magazın guzelı emınem yıne yaptı yapacagını bızım ıcın cabaladı emınem tabı kı yedı yılın cezasını kedımız cekmelı hıc bır suc cezasız kalmamalı goncacıgım sen de guzel dokturdun bu aksam guncel bolum de yıne ıkı cadıya sınır oldum guzel sahneler de olsa onları gordum mu tepem atıyor kertenkele raj ortalarda yok meymenetsız mıtalı den o bıle kacıyor galıba hepınıze ıyı geceler allaha emanet olun…

  GoncaYorum 22:58 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kırılan kalp kolsy kolsy tsmir olmaz.bu filim pragya gibi biri gerçek hayatta varsa onu taktir etmek lazım.sen onca iyilige onca hakaret sözler kovul.sonra karşılaşınca yine o adamın hesap sormalarına katlan.herhalde çocuk olduğundan.sevginin nişanesifirya.pragyada kıxıyla bu askını 7yıl sakladı belkide ondandır.bu abiye karşı yumuşaklığı.ne olursa olsun.affı mümkün olmayan bir hata yaptı abi kendide hani partide pragyayı öğrendi.sorgulafı ya odada dönüşündede kiaraya demiştiya ağlıyordu.kiara ona karın ve alenle tanıştım .abide benim karım yok iki sevdiğim kadın vardı telafisi zor bir hata yaptığınıda söylemişti kızına.ikiside burda yok dedi.kiarada gözyaşını silip ben varım diye sarılmiıştı bilmediği babasına.o an arkadaslar içim cız bile etmedi ohh dedim daha neler diyeceksin sen telafisi zor bir hata yaptın çok doğru bedelini ödemeden.pragyayı ve kızını hakketmiyor.bu kelimeler i pragyaya söyleyip.kovna sôzlerini kelime kelime
  Eritmeli onun kalbinde.ancak bizler abiyi affederiz.yoksa kiarayıda bilmesin.o yine pragyayı kovabilir.abinin sevgisi dönek bir sevgi.güvenilmez.pragya nın sevgisi o kadar büyükki.onu hakketmedi etmiyorda. Abimiz.saloko ne olacak aptal.kızlar herseyi söyleyesim var bu karaktere.schbr ede sorsak o da sevmiyordur.bu oynadığı karekteri belkide.o na sormak isterdim.sen gerçekte böyle yaparmıydın.böylemi severdin diye de nerdee .nasıl sorabilirizki.ingilizcem hintçemde yok

  RüyaYorum 22:59 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Risacigim canim benim cok buyuk hayal kirikligi yasamissin evet isteseydi arar bulurdu.. bilemiyorum ne yasadiniz.ama,seni cok yaraladigi belli.Pragya sadece hayal gercekle ilgisi yok tabii. gercek hayatta hangimiz affederiz.Gercekten yasadiklarina cok uzuldum.Sevdigin adam hayatina devam ediyor..sende kendini uzme artik unutmak zor olsada hayatina,devam etmeye calis.Offf pragya gibi senin de kalbin kirilmis.Ne soyleyim insallah karsina seni hakeden deger veren biri cikar ve cok mutlu olursun.Opuyorum seni iyi geceler.Yadigar hanimcim hosgeldiniz turkcem iyi degil diye uzulmeyin siz yazin biz anlariz.Nerede yasadigimizi sormussunuz.Ben turkiyedeyim aslen karadenizliyim ve bursa da yasiyorum
  38 yasindayim yorumlarimizi begendiginiz icinde cok tesekkur ederim gorusmek uzere..iyi geceler.

  YadigarYorum 23:00 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar iyi aksamlar sizleri okudukca daha da cok ofgeleniyorum okuze yazara bu yedi yili bizlere nasil yuddururlar kabul etilecek bir sey dehil rica edsek diziizlp yoneticinden bizim sikayetlerimizi iletse o abtal yazara yedi senenin hesabini versin bir an once son oynasinlar cocuklar gibi turk seyircisi gendi seyircisi gibi abtal deyil yedi senenin hesabini isdiyoruz selam

  RisaYorum 23:21 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ruyacim üzülmüyorum . Kimseyi kendi mutluluguna zorluyamazsin der almanlar haklilar. Ben kadere inanan biriyim, bu ya imtanimdir yada mukafatim. İkisinede boynum incedir.kaderin konuştugu bir yerde ben susarim. Sabirla tevazüyla her sikintiyiaşmiyormu insan. Aştim allahin izniyle. Gelelim filmimize bugünki güncel bölüm guzeldi hamur sahnesi muhtesemdi. Ya bu sahne sadece rol geregi gibi gelmedi kizlar var duygular. Bazi sahnelerde pragyayi türkan soraya benzetiyorum. Şalli basina kapatinca cok tatliydi. Pragya cok guzel harbiden bizbu kadar hayran kaliyorsak shabir zavalli ne yapsin setteki karisi, evdeki karisi arasinda kafasi karişiyordur. Acaba evdede pragya diye yada rüyada pragya diye sesleniyormudur?

  GoncaYorum 23:22 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Risacığım.yasadığın her neyse gecmişe bırak.gelecek günler gönlünce olsun.kırılan kalbin tamiri çok zordur düşün bir kavonozu at yere kır.sonra al parçaları yapıştır yapıştıra bilirsen.hem yapıştırsan da aynısı olurmu olmaz.çivi çiviyi söker demişler.sen sevgine deger veren kırmayan insanla bir ömürboyu mutlu ol inşaellah.ozaman gecmiş sana yaşadığın bir anı kalacak.senide üzmeyecek canım..

  EmineYorum 23:51 Ekim 7th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar bu dizi kısmen gerçek hayattan bir ünlünün hayatiyimis .dadı diyorduya negis birde adamın adını söylüyordu.pozu filan sadece kötü karakterler abartılmış oadam gerçekten yildizmis pis karının biri bunu içki kumar para harcama aldatma yoluna götürmüş.30yaslarinda evin dadisimi halasimi köyünden kız getirmiş .ogretmenmis gerçekten ilk 2ay yüzüne bakmamız sonra ondan vaz geçmemiş sonrası dizideki gibi kitabın adı bile Kahan kapor lowgibi birşey tam bakarsam ositede bulurum müzikali bile var .bu 1060 170yilari arasında olmuş .sonunu nasıl bitirir bilmem ama abi eşini bırakmıyor Muş artı 3cocuk var hikayede 2oglan bir kız.pragya karekterinin hiç kardeşi ölmemiş yani gerçek hayattan alınmış yurtaki kızlar ozaman aman abla romanı var oku demişti ben sihritiyi çok sevdim birde müziklerini salak gibi sonunu bari okudum ya işte kafa yok…risa osana yazilsaydi gelirdi .sen kesin o adamdan bir rezillik gorecektin rabim seni korumuş …aşk unutulmaz migren ağrısı gibi arada tutar .tedavisi gözlerini yum sessizlik içinde bu hayat benim kimsenin beni mahvetmesine yanlışa düşürmesine ihtiyacım yok de sen değil osana denk değilmiş…

  EmineYorum 00:31 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Sayindiziizlep kardeşim şimdide parlar bu video gösterilemez yazıyor.260,ipler birdaha bakar misiniz biliyorum elimizde kaldınız .nazimiz size şimdiden tesekurler

  diziizlep1.com / YöneticiYorum 00:54 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hata resmini [email protected] atabilirseniz incelemeye alabilriim.

  JessicaaYorum 00:49 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  İyi geceler güzel arkadaşlar çeviriler,yorumlarınız ve o güzel ruhunuzdaki güzel eleştiri ve duygularınız için teşekkürler diziyi izleyemediğim halde sayenizde izliyor gibiyim emeğinize yüreğinize sağlık Allah razı olsun yorumlarınızı okumadan uyku tutmuyor diziden çok dizlere bağlandım.Diziye gelince yine çok kötü oldum Abhinin Pragyayı kovma şahanesini zaten beni kahır ediyor bide şimdide Eminecimin bulduğu Çeviri o nasıl hakaret o nasıl haksızlık .İnşallah Dadiyi kim öldürdüğü çıkarsınlar ve Abhi de kahrında yataklara düşsün ve her halükarda o yıllanları kovmalı ve Pragya onunla evlenmesin o zaman belki adam olur .acaba çokmu vijdandız oldum Bu gece nasıl uyuyacağımı bilemiyorum herşey gönlünüzce olsun

  JessicaYorum 01:12 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaşlar ben şimdi annemin telefonunda sizi takip ediyorum İnstagramda çok takıldım herhalde çabuk bitti iki gün sonra tekrar gelir benim İstagramda adım İlter İnayet’ tir sakıncası yoksa İstagramı olan arkadaşlar bana istek yolarsa çok sevinirim amac burdaki bu güzel dorları dizi bitersede kaybetmek olmasın böyle güzel ruhlu ve özverili çıkarsız arkadaşları doğrusu bulmak çok kolay değil sanki bir yerde görse tanırım gibi his ediyorum hepinizi çok seviyorum Emanetleri koruyan Allaha emanet olun canlar

  EmineYorum 02:57 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Jessica neredeydin .tatlım güzel sözlerin için hepimiz adına teşekürler.evet ben Öznur atar atmaz yazdım ama sen gel bana sor gece uyumadım…birde bu akşam buldum tanuya hediye alıp verdiğinde sarıldılar ya ..ozaman ne demiş biliyormusun.(yeter ugursuzu anma en başında seninle evlenmeliydim hata yaptım dadim biraz üzülür ama yaşardı onun yüzünden sen ve tüm ailem çok acı çekti üzgünüm ama seni seviyorum sende beni onun adını dahaki dadinin adını yanyana koyma. Bana güven iyibir eş olacağım sana hak ettiğin mutluluğu vereceğim.oda üzgünüm daha önce evlenme teklifini kabul etmeliydim…bu yüzden sen çok acı cektin özür dilerim ..bundan sonra çok iyi çift olacağız.abide gel buraya senle çok mutluyum onu anma diyor..eeee gelde bu adama ne inanasin…..

  EmineYorum 03:36 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Canlar aynen yazıyorum…(1)pragya abiye hiç güvenmiyor.odada senle evliliğim mecburi idi lafını hep hatırlıyor.(2)taruna yengesine hep önceliğimiz king diyor..kingede bunu çok güzel görüyor ..mest oluyor.(3)pragya her seferinde abiyi tersliyor….herkes bunu fark ediyor. Hata king ona bukadar ters davranma diyor…(4)abi herşeyi bahane Edip onunla zaman geçirip ağzından hala seni seviyorum demesini istiyor…(5)gerçekten kiara kaza geçiriyor king deli oluyor..(6)pragya artık onunla ve ailesi ile birlikte olamam kızımıza vermem diyor ..ve en önemlisi king abiye aşkını anlatıyor…abi ile tam düşman oluyormuş…buda KKB fan dostları sayfasında Adnan yazmış buldukça atarım…abiye şimdi hiç acımiyacam belki sonra acıdım???? Belki

  EmineYorum 04:53 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Sayın diziizlep280den sonrası 290dansorasi bozuk gosyermiyor

  diziizlep1.com / YöneticiYorum 06:22 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  280den sonrasına baktım problem görünmüyor ?

  EmineYorum 06:46 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Sayın diziizlep tek tek bakıyorum .1var2,3,4,yok bu yüzden gorememissiniz belki de zayen290ondada ,5,6part arka arkaya yok bilmiyorum arkadaslarda aynısını söylüyor acaba bizim cihazlardami sıkıntı var tesekur ederim hemen baktığınız için saygılar.

  diziizlep1.com / YöneticiYorum 11:43 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  [email protected] a ekran görüntüsünü mail atarsanız inceleyip yardımcı olmaya çalışayım.

  AnonimYorum 08:21 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydın. Dün duygu dolu paylasimlar yapmışsınız. Abi zaten çift karakterli biriydi baştan beridir. Fedakarlıklar anlayana bilene yapılır her defasında kendini feda edersen alışkanlık yapar ve her zaman bu beklenir insan oğlundan. Lütfen benden özür dileme sözü kadar saçma bir kelime duymadım.iftira atılıyor ve abi özür diliyor sen bunu yaparsan bu duruma gelirsin işte.senarist neyin kafasını yaşıyorsa artık.Çiftlik evindeki ilaç icirme kahve yapma yemek yapma olayı saçmaydi. Bunlar ayrilali 8 yıl oldu hindistana geldikten sonrada 1 yıl geçti. Hele tanuyla olan saçma diyalog neydi öyle. Bu senarist küçükken beyninin uzerinemi düştü acaba ? demekki hi distanda kadinlar kaçıncı sirada geliyor ve değer verilmiyor bunu mu vurguluyorlar.kast sistemi deyip duruyorlar ingilizlerden bir şey bulaşmamış bunlara.eşler öldükten sonra kadinin öldürülmesi gibi saçma sapan filmleri de. King gibi yetenekli oyuncuyu niye bu kadar kenara ittiler bilmem artık.neresinden tutarsan tut elinde kalıyor. Abi gibi egosu yüksek birisi ne karısına nede çocuğuna sahip çıkar. Bence kiarayida öğrenmesin pragyayida bıraksın herkes hakettiği şekilde yaşasınlar

  GoncaYorum 10:02 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Allah cc hunun selamı rahmeti bereketi üzerini üzerimze olsun inşaellah.hayat cok kısa Rabbim mutlu saglıklı stressiz yaşayabilmeyi nasip etsin cümlemize inşaellah.hayırlı hafta günleriniz geçsin inşaellah.

  GoncaYorum 10:37 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Filimimize gelince abiye kızıyoruz hemde çok. Fakat bu karekter kalbiyle degil sözletiyle kendi bile bilmeden konusuyor. askı büyük haası ise güçlü olupta karsıdındski her zorlukta syakta duramaması.bir hatasıda.tsnuyu sevmedigi halde ona bu sözlerle neyi ispst ediyorsun.kenfi aciz olusunumu.erkegin aciz çocuklsr gibi davrsnması olacak iş degil .pragyanın karekterinden azcık olsa adamda bunları yspmazdı.pragya onun bu hallerini bildiğinden .yaptığını biliyor.kabul edememesi.abinin hatasını kabullenip dile dökmesini istiyor her fırsatta o ise kıskanclık la hesap sorma pesinde.askı abinin kindende büyük.haketmiyor abi fakat aşk bu işte insan seçemiyor.abi pisman binbin fskat dile fökemiyir nedeni filimin uzatyılmadıdır.yoksa gercekte bu kadar seven insan görünce durmaz itiraf ederdi.bixim abi etmiyecek çok dara girmediği sürece.Tanu yılanını kullanıyor.aptal ki ne aptal bilmiyor karşısındakinin asıl uğursuz oldugunu.pragya bence bu gercekleri öğrenip abinin suratına son kez haykırıp artık seninle olamam güvenimi yıktın aşkımı sildin.bitirdin intihara sürdün ölseydim kızımında katili olacaktın.benimde herseyi söyledin.şimdi ben söylüyorum son kez…..son pişmanlık fayda vermez.Beni ve kızımı ne hakla istiyorsun bu hak kingın sen kovdun o kurtardı.kızımıza babalık yaptı sahip çıktı sen beni namussuz bir kadın gibi dinlemeden bir bez parcası gibi atarken o namusumu korudu soyadını verdi ben bana asık olmadan bile beni ve kızımı 7yıl kollayan king ile evleneceğim. Bense senin aşkını kalbimden tamam sileceğim aklıma gelirsede namusku olmayan bir kadından yana hakkını kullandı deyip gülüp geçeceğim..layıkını buldu diyecegim.Yasadığımıda benimki gercekti seninki tamamen yalandı diyeceğim.Dadisini sevseydi bu yaptıklarını yapmazdı .gercek askını acı gününde kovmak yerine yanında geçmişi sahte kötülükletle dolu bir kadını bile bile.karım deyip yanında bastacı yapmazdı deyip.gülüp geçecrğim.Beni ve kızımdan da uzak durun sen ve yılan olan karım dediğin o kadınla mutluluklar tsbii mutlu olupta başarabilirseniz.Benim hayatımdan uzak dur.seni sevnek yerine her gün kalbime nefret tohumunu ekip değerimi bilmeyen bu adamı yeşertip kesip biçeceğim….Desin…..de bizi duyar sanki çatlak senarst.Eminem alıntı dedin.doğrudur canım.filimde fazla abartmıs olabilirler birebir aynı yaptıklarını sanmıyorum.sonunu öğrenip bizlere ulastırırmısın.kitabın sonunda ne oluyor.herhalde kavusuyorlar.müxikalde yaslıyjende dans ediyorlardıya.ondan söyledim.

  YadigarYorum 12:07 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Meraba arkadaslar emine ne o yazdiklarin dogtumu dum o godu kahretici gelimeleri doyleti mi o yilana ne soracagimi bilemiyorum emine sokdayim bu okuz neyin kafasin yasiyor bu bu laflardan sonra nasil sevmek bu ay ben hic iyi deyilim ben nefret edecegim okuzden sakin bas vermesin bragyam cooookkkkkkkkkkkkkkkk aci ceksin okuz iyi gunler

  JessicaYorum 13:33 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaşlar Emineciğim benim annemin kalça kemiği kırılmıştı bayramdan önce o zamandan beri yanındayım şimdi Diyarbakırdayım internetimi bitirdim annemikini kullanıyorum ama yarın benimki hallolacak .Diziye gelince kafam çok karışık eğer gerçek hayattan alındı ise Abhi Frigya ile mi yoksa o katillemi hayatını devam edecek Emineciğim çok harıkasın lütfen Onur’da bize öğrenirmişsiniz. Goncacığım sana katılıyorum çok güzel yazmışsın iyi günler

  EmineYorum 15:00 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Jessica tekrar geçmiş olsun .berberler tatlım .kitaba göre 1960,1970yillaro arası olan bir şeymiş ama yoetmen ne kadar yansıtır bilmiyorum …goncam goncam gonacccam Gonca gulum

  GoncaYorum 15:07 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Jesska çook geçmis olsun annelere hizmet etmek ne güzel bir nimet ..Rabbim şifasını versin anneciğinin ve tüm hasta olan şifa bekleyen hastslara

  RüyaYorum 15:41 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Eminecigim sana ve ceviriyi gonderen arkadaslara cok tesekkurler.Bizler icin uykusuz kalip bilgi topluyorsun hakkini helal et..Ve seneryona bayildim umarim dedigin gibi olur.King abhiye askini ballandirarak anlatsin.Pragya benim ugurum desin abhide pragyaya soyledigi sozleri hatirlayip bin pisman olsun..erisin bitsin..Tanuyla yildonumu kutladiginda soyledigi sozler affedilir gibi degil.Yilanla mutluymus o cok guvendigi yilan karisi butun malina konsun ve abhiyi dimdizlak ortada biraksin.Pragya kiarayida soylemesin kingden zannedip kahrolsun.Ogrendigi zamanda king abhiye sen pragyayi kovdugun gun o hakki kaybettin kiaranin uzerinde hic bir hakkin yok o benim kizim desin.Pragyadan afdilensede artik sana guvenim kalmadi beni ve kizimi haketmiyorsun sen tanu gibilerine layiksin bensiz 7 yil nasil yasadiysan yine yasarsin diyip cekip gitsin.King iyi bir insan pragyaya ugurumsun diyen birinden zarar gelmez.Ama, gecmiste pragyaya yapilanlari ogrendiginde nankor abhi ve asalak sulalesiyle sonuna kadar ugrassin pragyanin intikamini alsin..Senarist bozuntusu once ikiliyi sevdirdi bizlere sonra yine sil bastan ilk aski tanuya dondu.Keske pragya abhiyi tanu hamile kaldiginda birakip gitseydi.Cok yanlis bir zamanda olan bu ayrilik ve sozler herseyi mahvetti..Aslinda senarist en basindan abhinin eninde sonunda yilanla olucaginin sinyalini verdi.Zorlama bir evlilikten birilerinin itip durtmesiyle olusan sevgiden hayir gelmeyecegi belliydi.Abhi pragyaya kavustugunda kafasinda hep bir soru isareti olustu acaba tanumu yoksa pragyami.. simdi diger parcasini ariyor onu koruyup kollayan kurtaricisini cunku alismis hayatinda iki kisi olmasina.Artik nankor abhiye acimiycam son bolume kadar pragyaya soyledigi sozler icin aci ceksin.Yilanla evlenmek en buyuk pismanligi olsun.Affetme pragya sakin yelkenleri indirme..Risacim haklisin guncel bolumde abhinin dokunusu sarilisi gercek gibiydi.Aralarinda cok guclu bir cekim gucu oldugu asikar.Yada bizler oyle hissediyoruz.Eski bolumleri izledikce icim ciz ediyor.. .Dizide durum vahim nasil toparlanir onca yikimdan sonra..Anonimcigim evet cok haklisin abhi herseyin hesabini vermeli yalvarsin pismanlik atesine dussun..ancak o zaman icimiz rahatlar.Aksama gorusmek uzere..

  SareYorum 16:42 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kizlar nerde buldunuz Abi Pragya’yi kovdu bizi delirtmekmi istiyorsunuz.Ben kaldiramam zaten Tanu’nun su odasindaki Fotoyu gördügüm zaman deliriyorum.Düsün sen birisini seviyorsun yilarca emek veriyorsun Askindan geberiyorsun af edersiniz baskasi geliyor hazir mala konuyor.Benim basima geldi ama beni Babam inat eti vermedi adamin suçu günahi yoktu.Abinin ilk askimi desem bir nevi ihtiyaçmi desem çok af edersiniz.Tanuylaydi.Ama gerçek aski Pragyada buldu.Zaten çirkin Seytan sinsi ise yaramaz insanlarin sansi var halende öyle bizim Türkiyemizdede var.Ama bizim Allah katinda sansimiz olsun insallah.Fuggim çok seviyor ne yapsin aranizda ben ve Risa dan hariç askina kavusmiyan varmi.Dogru söyleyin çok zor zor da zor.Slmlamlar

  SareYorum 16:48 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Goncacim helal olsun sana büyüklerimize saygi duyalim merhamet edelimki Allah’da bize merhamet etsin.Bizlerde günün birinde yaslanacaz of bile demeyelim.Cennet onlarin ayaklarin altinda yaslilara merhamet yetim çocukl.basini oksarsaniz çok sevap kazanirsiniz.seni çok öptüm Annecigin ellerinden öpmüsüm.

  DelalYorum 17:03 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arzu jhaaaaaan seni dün akşam kardeşimin hesabından aradım ama hangisi senin hesabındı çıkaramadım profil resminin hangisi olduğunu söylermisin bir göz resmi vardı üstünde durduk ama emin olamadım bide kardeşım erkekti o yüzden gönderi yapmadım profil resmini söylersen sana numaramı gönderecem böylelikle emineciğimlede ve sare ablamın numaralarını almış olurum bak bekliyorum seni

  NazlıcanYorum 18:10 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Mrb arkadaşlar yorumlarınızı okumak okadar çok güzelki anlatamam şahsen tanımasam bile hepinizi seviyorum dadinin olduğu bölümler daha güzelmiş şimdiki bölümlerde bi eksiklik var önceki bölümler kadar tat vermiyo birde abhinin kovdugu zaman söylediklerini duyunca hiçren gözümden gönlümden düştü pragyanınki nasıl bi sevgiki ben bile hazmedemezken o nasıl abiyi görünce bogazlamıyo anlamıyom gerizekalı abi tanuya o sözleri nasıl söylemiş ya purabada sinir oluyorum ha varlığı ha yokluğu eminecim sanada çok çok teşekkür ederim verdirin bilgilerden dolayı çeviri yapan arkadaşlarada

  TtYorum 19:09 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Bende buldum çok önceden arzuyu göz olan dimi kızlar yardım off bugün ilk kez kuzucuklarımdan ayrı olcam çok canım sıkkın bebişim büyüdü ve ben nöbet tutmaya başladım çok özledim gündüz farklı unutuyorlar ama gece belki ben özlüyorumdur onlar unutmuştur vallahi oturup ağlıcam nerdeyse sizi okumak biraz sakinleştirdi çalışırken bile sizi okudum kadar unutmuyorum herseyi benim güzel terapi dostlarım yazamasamda takipçinizim herbirinizi ayrı ayrı kendime yakın görüyorum teşekkürler herşey için dostlar kıraathanesi namı diyar sevgi çiçekleri emine ablacım çok neşeleniyorum seni okudukça bizdede bir abla var 65 yaşında emekli işi gücü hint dizisi bugün ziyarete geldi dizi başlıcak diye koştura koştura eve küçük gelini izlicekmiş hepsini izliyo bunlar olmasa naparım diyo tek uğraşı kuran okumak ve diziler çok seviyor aynı sen emine abla kadının internet yoktu telefona net almış bu yaştan sonra instagram yapmış kendine görüşürüz sevgi çiçekleri

  DelalYorum 19:35 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar bugünkü bölümü çok beğendim hele bide promoya bayıldım bizim salak kırdı çanakları eminemin gülüşüyle kih kih kih

  YadigarYorum 20:27 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar ben bir sey anlamiyorum neler oluyor okuz abi ne yabiyor kalemi kirilasica yazar ne yabmaya calisiyor lutfen bana anladirmisiniz aklim almiyor neler oluyor su iki yilanlari bas gecdim midali circirini bas gecdim bakacak bir sey kalmadi cocuklar gibi oynasmalari neler oluyor beni sakinlesdirecek arkadaslarim imtat

  PragyaYorum 20:40 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Guzeldi bolum pragya korkunca cok tatli oluyor mitalinin kizi cok iyi annesigbi deyil bencil deyil yarin demektirki eve donuyorlar asil isler sinnik karisir gibi arkadaslar pragya hep duygulari ile bazen kaybetsede kendini ama abhiden cekiyor kendini ve yilanlar ne konustu cok merak ediyorum insallah tanu kafayi yiyordur ay ne guzel olur pragyanin varligi delirtecek kendini ama pragya bence abiye cok yaklasmak istemiyor fuggim cok kirilmis ama abhiye ne oluyor acaba pragya kizinca hemen tavir yapiyor kayiplarin sebebi abhi sinnik kizin yaninda olacakti sarilmak icin firsat aradigin karin dizinin dibinde olacakti ahhh abhi zorlastirma kralisin abhi

  DelalYorum 20:52 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yadigar abla amaaan boşver gittsin sen dizinin tadını çıkar senaristin kalemi değil eli kırılsın belki inşallah bizimkiler beraber ya sen onlarla tadını çıkar seni çok öptüm relaxx

  DelalYorum 20:57 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Oyyy ttecim canım kuzusundan ayrı düşmüş rabim başka ayrılık vermesin bitanem bu geceyi geçirirsen allahın izniyle bidahaki nöbete daha iyi olursun istersen yanına geleyim nedersin hangi hastanedesin bir telefon kadar yakınım
  İyi nöbetler bitanem

  YadigarYorum 21:15 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Delal cigim desekkur ederim bende seni cok opuyorum kardesim evet relaks amma o yilanlari gorunce bana fenalik geliyor gendimden korkuyorum’ kafayiimi yedim diye okuz abiyi bragyayimizi seviyorum seve seve seyrediyorum sizleri okumayi dahada cok seviyorum selam

  AysuYorum 21:51 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arzu Yeliz Zeyno nerdesiniz ses verinda

  TtYorum 22:05 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Saol delal abla sen izmirdesin ben istanbulda ama hepimiz bu sayfadayız yanımızda oturandan yakınsınız yanımdasın ablacım saol

  RisaYorum 22:12 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Slm canlar. Tt kardes ilk defamicocuklarini birakiyorsun nöbet mi var.Allah kolaylik versin. Hayatim hayatin içinde böyle anlarda sakli. Bizler koşullarla büyüyoruz. Zeynocum sana hayran kaldim. Maşallah calistigin halde bunca seyi yapabiliyormussun. Emine magezin güzelimiz. Sayfayi en güzel dekore edenimiz . Herkeze yetisenimiz. Maşallah sendede guzel bir enerji var. Anonim , delal ve ruya kizlar o kadar benle çakisiyorsunuzki bazen nerdeyse pisti oluyorum sizle tam deyinecegim noktaya parmak basiyorsunuz. Bakiyorum siz aktarmissiniz ben geri durup zevkle okuyorum sizi. Ya cok ilginc bir filmin etrafina cember olmuş bir guzel grup yarattiniz . Bazen filme dalip filmle oyaliniyoruz ,bazen filmi aşiyoruz senaristi bile geride bırakıyoruz.

  AnonimYorum 22:42 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar bu aksam kı bolum de neha ve tarun bızımkılerı bırlestırmek ıcın ugrasıyorlar ama bu nedır sımdı ıkısı de sahte de olsa evlıler yapılanların hesabı sorulmadan yakınlasmamalılar zaten yakın olsalar bıle eskı tadı veremıyorlar oyle ruh yok duygu yok evet pragya her rolu muhtesem yapıyor ama yıne de bır ozur bır surunme olmadan sakallı kedı hıc bır seyı haketmıyor ne olacak cok ta onemlı degıl kıara ortada yok kıng hapıste ılgılenen yok mıtalı maydanozu cemkırıyor en hosuma gıden tanu cadısının cıcek falı anlasılan kuyrugu sıkıstı oh oyle uzulup volta atarsın ıste boyle olurcezanı cekersın ınsallah ıkı cadıyı gostermeden gun gecmıyor aman ıkı dakıka mutluluk bıze cok herhalde bızımkılerı bırlestırıp ayırıyorlar resmen bos oyunlar oynuyorlar yadıgarcıgım bu senarıstın kalemı degıl ellerı kırılsın bence bız de rahat ederız ruyacıgım yorumun harıka sakallı kedı tanu ve pragya arasında mekık dokuyor bır secım yapamadı gıttı dunku guncel bolum cok guzeldı artık o duyguyu hıc veremıyorlar cok komık ve duygusaldı orda da pragya ya kızıyorum munnıyım dıye dıretıyor hep susuyor oyle yaptıkca cadılar at kosturuyor jesıcacıgım annen hıc duzelmedı mı yuruyebılıyor mu ınsallah ıyıdır ellerınden opuyorum magazın guzelı emınem o hıkayeyı nerden buldun uc cocuk dıyorsun bunlar bu dızıyı bır asır surdurecekler her halde rısa delal sare arzu yadıgar tt gonca ısmını yazamadıgım butun arkadaslarım muhtesemsınız hepınızı opuyorum bu dızı sız olmasanız cekılmez ınanın evet pragya gercekten turkan soray a benzıyor ben zaten ona selvı boylum al yazmalım dıyorum cok guzel bır oyuncu ızledıgım hınt dızı oyuncularının ıcınde en guzelı olabılır bır de sanaya ıranı var ben ıkısını de cok begenıyorum bılırsınız mutlaka bır garıp ask oyuncusu neyse kızlar hepınız allaha emanet olun…

  GoncaYorum 22:45 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yadigarcığım yazar kendi yazıyor vur patlasın çal oynasında
  Filimin özünü 7 yıl yol ayrımı seçti.kaybetti yolunu bulamıyor canım.bizler burda hepimiz sôylüyoruz sağır sultan duydu birtek bu senarst duymadı.duyacağıda yok.bizi sbiyi şebek msymununa çevirdi.gôrende abiyi pragyayı hiç o sôzlerle kobmamış ssnırsın.pragyayı biliyoruz da bu abi senarstin elinden çeksin.gôren onu pragyayı kovmadı sanki git pazara dôn dolaş yine bana gel dedi sanır.güya senarst izliyeciye eski günleri yad ediyor.sen o exki günleri alda başına çal.ne kadar bizlere hatırlatsanda a tad olmaz artık.sen güzel olan herseyi yıktın.tamir ede bilirmisin.bence edemezsin.etmeye çalïştıkça dahada batıyorsun.bu ikili masun aşkı ne hale getirdin.Kalemin kırılsında bir daha yazma emi.reytig uğruna bu filimi taşlı dikenli yollara sokmana ne gerek vardı..dikensiz taslı yollarda gitsen olmazmıydı..olurdu bal gibide olurduda işiine gelmedi..niye gelsinki.koyun gibi izleyen hint izleyicilerine dua et sen bize bunları anlatamazsın .gelde şu grupta olanların hangisine kalemini versen.şu gidişattan en iyisini yazıp ônüne koyar.seni o dikenli taslı yoldan çıkarırdı.seni türk izleyicilerinin eline verselerde.bir görsen.sen …ahhh.

  DelalYorum 23:05 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar şu raj varya bir sevgili degil 3 tane kuma getirse keşke mitalinin üstüne ayy ne güzel olurdu morardığını görsek belki bir daha konuşmaz inşallah

  DelalYorum 23:15 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Risacım yengeç burcundayım hele senin burcun neki biz okadar senle çakışıyoruz fikirler bir olduğuna göre

  Arzu KaynarcaYorum 23:49 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Delal jhaannn evet doğru bulmuşsun göz var profilde memleket malatya meslek graphic-designer yazıyor. Bu bilgilerdende bulabilirsin… arkadaşlarbölülü yeni izledim çeviriyorum bitince atacağım bilginize…

  DelalYorum 23:59 Ekim 8th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arzuuuuu yeliiiiiiiiiz zeynoooooo
  Kuyuyamı düştünüz nerdesiniz ayoool
  Merak ediyoruz hade canlaaaaar lütfen
  Emineeeeee sana oldu magazin güzeli

  laleYorum 00:07 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  bu sanerist bizimle akil oyunu oynuyor aslinda burdaki bu güzel insanlarin guzel yorumlari olmasa bu diziye hic bakmam artik cunki eskidenki kimya yok his yok bu salah yazar diziyi bitirdi ne yapacak acaba toparliya bilecekmi bu iki bas roli boyle aptal yaptı

  EmineYorum 00:14 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  TT canım üzülme.evet komedi değil aslında dram

  EmineYorum 00:18 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Dellal can ay ben çok üzgünüm daha sözlerin şokunu atmadım .şimdide birbirlerini görüp elden birşey gelmediğini dusunuyorlarya yazık çok yazık☹️☹️☹️☹️☹️☹️

  YadigarYorum 01:52 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Evet anonim kardesim elleri kollari kirilasica yazar bu kadar bos seyler yazilmaz ya basdan cokkkkkk guzeldi maf etti tiziyi. Gonca evet o guzelim esgi gunleri nasil gedirecek geri kollari kirilasica cok uzuluyorum yazik oldu neyse arkadaslar hebiniz iyisiniz insaallah selam

  GoncaYorum 04:59 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yadigar canım mahfetmelerinin tek nedeni Reytingb para.bu filmi final niteliğinde bölümler vardı o bölümlerde bitirip .bu ikiliye başka bir filimde çok isteniyorsa ki bizler tekrar isteriz .rol verilip başrolde oynatırsın.inanın daha reyting yapardı.bu hintlileri anlamsk mümkün değil.pismiş aşa su katılmaz lafını tekrar onlara uyarlıyorum.su kata kata bozdular bu canım filmi.daha cok uzatmak adına bu senarst neler yapacak neler.görecegiz.maalesef…Emineciğim o sözler birtek hepimuzde şok yaptı.asıl o sptal abide yapsaydııya.nerdee o nu ona oynattırıp pismanlıktsn kusturacak yaptıracak çektirecek senarst nerdeee..kızlar bizim en kötü senarstimizi hindistanamı göndersek.şu akılsıza binbasar.oyuncularada lafım var onlarda para uğruna susuyorlar.demekki.gidişattan memnun olmaları bunu gösteriyor.insan oynadığı karekteri de sorgulamalı yeri gekdiğinde.anlıyacagınız alan memnun satan memnun belli .bizler neden stres yapıyoruzki.stres yapmamayı insaellah kendi adıma söylüyorum başarabilirim bu filim bitene kadar.

  TtYorum 06:10 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Söyledikleriniz çok doğru bende o eski tılsımı göremiyorum sarıldıklatında bile yapmacık geliyor aynı uyuz purabı izler gibi sıradan geliyor artık oyuncularda bıktı sanırım o eski duygu yok abi ancak sinirlendiğinde kızı üzünce gerçek duygu hissi veriyor ilk kez gece yokum yanlarında risa desteğiniz için teşekkürler çeviri yok arkadaşlar yeliz bir Zeyno abla arzu,,, neredesiniz

  ZeynoYorum 06:23 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Gunaydin baktim ceviru yok ise vitmwden bunu atim iyi okumalar 8Ekim 2018
  Bölüm, Tarun ve Neha’nın ışıkları söndürmesiyle başlıyor. Abhi ne olduğunu düşünüyor.Pragya ne olduğunu soruyor? Abhi telefonunu kaybettiğini ve onu aramasını istediğini söyledi.Aramaya başlarlar. Abhi haykırıyor.Pragya korkar. Abhi, benden faydalanacağını düşünüyordum diyor. Pragya senden 5 adım uzak olacağım der. Abhi der ki, saygınlığım kurtulacak.Pragya sinirlenir.Neha gelir ve saat 3 olup olmadığını sorar.Karanlıktan korktuğunu söylüyor.Hepsi bir şey düşerken korkarlar ve birbirlerine sarılırlar.Abhi Neha’ya niçin onlara sarıldığını sorar ve onu iter .Pragya’ya sarıldı.(firsat kaçırmayan Abhi)Pragya, Neha’ya destek olmak için ona sarıldığını söyledi.Neha ona hamamböceği, sıçan etlerini gördüğünü söyler.Tanu, Pragya’nın yalan ya da doğruyu söyleyip söylemediğini anlamak için çiçek yaprakları oynar.Aaliya ne yaptığını soruyor?
  Neha diyor ki yarasalar, sıçanlar ve hamamböceklerinden korkuyordu.Pragya şu an bundan korkmadığını söylüyor.Onları çağırıyor ve onlara göstereceğini söylüyor.Neha bağırır sıçan var.Pragya ve Abhi kanepeye atlar.Neha oradan koşuyor ve Tarun’a geliyor.Abhi, Pragya’ya Neha’dan korktuğu için bağırdığını ve Pragya’dan ayağını indirmesini istediğini söyler.Pragya o zaman sıçan saldırırsa der. Ayağını aşağı tutmasını ister. Abhi ayağımızı bir arada tutacağız diyor. Tarun, ayaklarını yere koyduğu gibi, ayaklarına topu atacaklarını söylüyor.Tarun topu atarken ayakları aşağı uzatmak üzereler.Pragya korkar ve ona sarılır.
  Neha Tarun’a teşekkür eder ve ona sarılır.Abhi seni kurtardım diyor.Tarun ve Neha’nın birbirlerine sarıldığını görüyorlar.Abhi, Pragya’nın gelmesini ister. Tanu sonuca varıyor ve Aaliya’ya, Pragya’nın ilk söylediği şeyin doğru olduğunu söyler.O herşeyi söylüyor.Aaliya meseleyi abartmıyor musun?Tanu, Pragya’nın çocuğu … Aaliya onu durdurur ve onun hakkında konuşmamasını istediğini söylüyor.Pragya ve Abhi’nin seni kızdırmak istiyor ve akıl hastanesine gittiğinde o zaman aşk şarkısı söyleyecekler anlamıyorsun.Mitali Polis merkezine gelir ve Neha’nın bulunup bulunmadığını sorar.Müfettiş hayır diyor.Chachi oraya geliyor ve Kral’la tanışmak istediğini söylüyor.Müfettiş, Tarun’un annesi olduğunu söylüyor.Mitali sinirlenir.
  Abhi ve Pragya planlarını anlıyor ve onları sarılmaları için azarlıyorlar.Sevginin sarılmadan gerçekleştiğini ve yıllarca süren problemlerin bitmeyeceğini söyler.Neha, ikiniz birbirinizi seviyorsunuz der.Abhi, Pragya ve onun ego problemleri olduğunu söyler.Pragya benim yok der.Neha, insanların şu anda bile aynı şekilde savaştığını ve aşkın değişemeyeceğini söylüyor. Birlikte kalamayacaklarını söylüyor. Pragya Abhi’nin şimdi Tanu ile evlendiğini söyledi.Abhi, Pragya’nın şimdi Kral ile evli olduğunu düşünüyor.Tarun’u birleştirmeye çalıştığı için azarladı.Abhi uykulu hisseder, Pragya kontrol eder ve ateşi olduğunu söylüyor.Onu içeri aldılar.
  Mitali Chachi’yi azarladı.Chachi, Kral’ın onun için endişeli olduğunu düşünmesini sağlayacağını düşünüyor. Mitali’yi kızdırıyor ve onun Neha’nın annesi olduğunu anladığını ve neden Kral’ı hapse yolladığını sorduğunu söylüyor. Mitali, kızı nasıl özgür tutacağını ve oğlunu kurtarmasını istediğini söyler ve tartışır. Kral onu durdurmaya çalışır, ama boşuna.Chachi, King’e neden onu durdurduğunu sorar.Kral ondan durmasını istemediğini söyledi.
  Pragya uyurken Abhi ile ilgilenir ve anılarını hatırlar. Ateşi düşereceğini bildiği için ona kada verdiğini düşünüyor.Abhi’den kalkıp onunla kavga etmesini istiyor.Su bezini alnında tutar. Neha gelir ve Pragya’nın kendisine baktığını görür ve ona bakarken onu gördüğünü söyler.Pragya, onları birleştirmeyi denememesini ister.Neha, duyguların yanlış olamayacağını söyledi. Pragya onunla ilgilenmesini ister.Abhi bilincini kazanır.Pragya, Babli bütün gece seninle ilgilendi der. Abhi gideceklerini söyledi. Pragya hayır diyor ve biraz dinlenmesini istiyor. Araba sürmeyi bilmediklerini söylüyor ve gerginken Tarun’un araba kullanmasına izin vermeyeceğim. Bence bu hafta bunlar ciftlikte gecirecek. Gelecek promoda Abhy kayiyor Pragya bagirip onu tutuyor bizim kedi ile kopek tartisiyor. Beni korkutun kalp krizi gecierecektim diyor kizimizda dusuuyordun onun icin demeye kalmadi yine hırlayıp evet ama susmedim deyince Pragya bunu cuval gibi yere atıyor çanak kırılması ise iyi

  ZeynoYorum 06:54 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydın tekrar Risa arkana bakmadam yürü kendine yeni bir hayat ciz aslinda bizim hayatlarımız diziden daha dizi ama kendi ayaklarimizin üstünde durabiliyorsak ne mutlu bize .rabim kimseyi kimseye muhtaç etmesin hastalara acil şifa diziye gelince . Kızlar hepinize katılıyorum Ben iki hafta kendime gelemedim o kovma şahanesinden sonra bunu daha önce de yazmıştım gece 23.00 yeğenimi aradım ne oldu biliyormusun diye o da bana hala bu bir dizi sakin ol diye ben ondan sonra iki hafta kendime gelemedim. Pragya kolay afetmesin Abhy onu tekrar gördü eskileri hatırladı onunla ne kadar iyi zaman geçiriyor.digeri onun için evinde bir masa koltuk vazo demeyecem o kadar güzel degil musibet. Bu kelimeyi Abhy Pragyaya kullandı hayatında onu hep ikinci planda tutu ben ona ne yaparsam yapayım o hep benim yanımda vücudundaki bir uzuv gibi gördü onu. Ondan ayrılmayacak ayrılamayacak diğeri hep kıymetlisi oldu ona hep önem verdi tabii birde kardeşim dediği o soysuzun yardımı ile bunu kesin değiştirmişler Müge Anlıyia vermek lazım. Bu arada daldan dala atlıyorum Hindistana da bir Müge Anlı lazım baksanıza katilleri bulamıyorlar. Şimdi kızını gördü Pragyayi gördü ve onların ailesi olduğunu öğrensin onun katile verdiği değeri King in Pragyaya verdiğini görsün. Onu kolay kazanamasın her nefes alışında kızını ve Pragyayi hatırlasın onu kazansın ama çok mücadele versin. Ve gözünü kapattığında Kiyaranin onu suçlayan bakışlarını görüp kahrolsun. Bu fa ona yeter zannedersem. Bundan sonra katile car car parmak sallayan diyecem başka rol yol botoksluda birde face te biri ödül için kampanya sayfasını paylaşmış iyi rol yapsa hakketi diyecem ama kimin sayesinde dizide onu bildiğim için inşallah kazanamaz bu arada oylar devam ediyor kimi 100 defa kullanabilirsiniz. Diyor Sritiye saldıran edepsiz de Jeniffer diye birinin faniymis sozde ama bence buna Shabir ya da Kunal yüz vermedi durmadan belden aşağa yazdığına göre ya da günahını almayaem ama biri Sritiyi Shabirden uzak tutmak için paralı tutu. Inşallah bu senarist birini parmaklıklar arkasına diğerini de akıl hastanesine gönderir bizim olduğu gibi kendi halkına da kötülerin de bir gün ceza alacakları gün gelir diye göstersin.. Herkese kolay gelsin huzurlu sağlıklı bir gün dilerim.

  RisaYorum 07:55 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydin canlar. Ben dünkü bölümü hic begenmedim. Ne gereksiz sahneler. Biz seyircier nezdinde aydınlanmamış okadar şey varken.
  1. Abhi niye kovdu?
  2. Niçin pragya icin okadar savaş verdi birlikte olmak icin epey beklemişken onu kaybetmekten okadar korkarken o laflari sarf etti. Sadece dadinin ölümuyse yetersiz?
  3. Tanuyla evlenme sebebi? Tamam tanu hep hayatinin bir köşesinede sıkıştirilmiş duruyordu. Ama onu elinin tersiyle kac kez itmisti. Ona duygulari yoktu.
  4. Tanuyu odadan kovup bana baskasinin çocugunu kakalama calistin
  pragya hakkinda konustukca sana bunlari hatirlatirim deyip. Sonra karisiymis gibi nerdesin kim var yaninda ona cevap vermesi? Niye tanu karin degilse beni arama bunlari sorma cesaretini neye dayali buluyorsun o hakki sana kim verdi diyememesi?

  5. Tanuyla evlilik yil dönümündeki o sahne neydi. Tüm mehralar hatta dilshada dahil o suratsiz sürtügü aklamamis paklamis namuslu kiz gibi gelin etmisler bizim salakoda birde gelinin yüzününü açti, koluna taki takti oh ne hayat.

  6 . Tekrar o konuşma . O ugursuzdan bahsetme . Ben seninle mutluyum öyle olsun abi bey. Mutluysan pragyanin burnunun dibinde ne isin var? Sudan bahanelerle onun evine hayatina kosmana ne gerek var?

  7 . Halen bir özür yok . Pragyaya duygularını ve pismanliklarini itiraf edemedi. Gururu, kibri ,sevgisi ve özleminin önüne geciyor Buda yeterince pişmanlik duygulari oluşmamiş onu gösteriyor.

  8 . Tanu ve alya halen o evde. Tanuyu boşayacakmi?

  9 . Pragya icin bu saydiklarimi yapmaya hazirmi? ?? Ben size söyleyeyim Hayirrrrr.

  Peki pragyaya ne demeli. Ya kizim seviyorsun bu saydiklarim hiçmi senin sevginin hareretini azcik sogutmuyor? Bak sen ve kizin onun sevgisine en layik olan o evde tek varis siz ikinizken malini itler yakasini bitler yiyorken. Sen ve kizin kimin himayesindesiniz? Bunu düşün artik pragyacim. Bizler seni düsünmekten yorulduk artik. Ne oyle sana bir zarf atiyor sende car car onunla tartişiyorsun. O da yüz buldugunu seni evirip cevirip elde edecegini düşunuyor. Evet kizlar film eski tadinda asla degil. Kim be derse desin artik bu ikilide tum sahne onlarinda olsa sarmiyor çünkü bu saydigim maddeler ortadayken olmuyor. Eger bu sanarist bu pislikleri ortadan kaldirmadan bu maddeler tek tek acilmadan yol alacagini saniyorsa yaniliyor. Seyirci bikkin yorgun

  The Ende.

  Bekliyoruz artik bekliyoruz artik. Biz bu ikiliyi başka filmde görmek istiyoruz.

  SareYorum 08:12 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydin Sevgi Çiçekleri bir yanlisimi düzeltmek istiyorum Jessica diyecegime Gonca yazmisim.Pardon Jessicacim sana helal olsun Anneni yanliz birakma onun ellerinden öpt.Allah sifa versin.Kizlar ben Fuggime yeni baktim Arzu nerdesin tercume Yeliz ve Zeynocum tercume yapin lütfen.Zaman bulamiyorum yorumlarinizi ancak simdi okuya biliyorum.Arkadas bu Almanya bizi bitirdi bir yandan çalis öte yandan bugün Doçent bize ders verecek 4 saat biktirdilar.Kusura bakmayin sayin Diizlep bende o yüzden erken yaziyorum.Geçen hafta bize Doçent demisti MRSA diye bir hastalik var yeni bir hastalik çikacakmis MRSA dan daha kötüymüs.Isolier yapmak gerekiyor türkçesini bilmiyorum maalesef Risa sen kesin biliyorsundur MRSA ne demek bu kisaltilmis sekli.Rabbim bizi korusun.Fuggimize gelince Abi büyük bir Aptal kiz daha ne yapsin senin için Salak geri zekali beyinsiz.Deve Mitali daha öncede yazmistim Allahim kimseyi bulamadilar bu kadin bu filmde oynuyor.Gördününüzmü Abi hastalaninca bizimki basina hemen Doktor kesildi seviyor ne yapsin canim benim.Oh canima deysin saçlarinida ne güzel düzeltiyordu çatlasin Kanchi.Özlemis bizim Fuggi ya.Selamlar herkese

  SareYorum 08:44 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Goncacim yorumuna bayildim çok dogru algilamissin Anonim kardesim Delalcim Risacim Emoscum Zeyno Yeliz Tt harikasiniz.Tt.kardesim canim bende gece cok çalistim eger mecburi degilse bence çalisma deymez insan mahf oluyor.Gece biz hep oturuyorduk hastalari kontrol ediyorsun Bilgisayar da yaziyorsun hele bu Almanlar suyu bile içtiginde yazmak zorundayiz günlük rapor mecburidir.Uyku insan için çok önemli.Birde gündüzün mahf oluyor.Ben kendime bir söz verdim gece çalismiyacam.

  SareYorum 09:03 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar Senaristin kalemi degil kafasi kirilsinki beyni hazar görünce bizde kurtulmus oluruz.Bende simdi Delalim gibi imdaaaaaat diye bagiracam.Arkadaslar bizim Fuggiye mavi ne güzel yakismis.Aslinda Emos bizim için birsey yaparmisin Abi ve Sritiyi Istanbula davet et güzel bir Bogaz turu yapsinlar.Ama lütfen su suratsiz Kanchi gelmesin. Her firsatta Abi’ye sakiz gibi yapisiyor sanki kim alacak ellinden kocan kocan al basina çal senin olsun suratsiz.Bende istanbula gelecem onlar için.Ama beyim diyecek eyvah eyvah karim kafayi Hintlerle yedi.Annam bu adami bir türlü ikna edemedim Nuh diyor Peygamber demiyor Hint filmlerini asla izlemez 24 saat türk haberlerini izler ama Hint filmi asla.Emos unutma ben Facebook kulanmiyorum yoksa ben davet ederdim.Birde birsey daha var arkadaslar emekli olmak isteyen varsa acele edin yas siniri geliyormus.Ben dün Bir avukatla görüstüm erken emekli olmak için düyüm aldim.Ama ban 18.milyar dedi Avukat.47 yasinda olacam ama eger yas siniri gelirse 65 yasi kesin bulur Avrupa sitandarti.Sel.

  SareYorum 09:33 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kizlar yeni youtube da gördüm Abi kayiyor Pragya onu arkadan tutuyor çok agir ya Abi beni birak diyor.Pragya onu birakinca Popo üstüne düsüyor aciyor kalkip Pragyaya kiziyor.Bizim Fuggi birsey söyledi Abi dondu kaldi merak ettim acaba ne söyledi Fuggi.Arzu tercüme kisa birsey lütfe kizlar.Anonim kardes zan edersem Hintçeyi ögrenmemiz lazim baska çaremiz kalmadi.

  TombisYorum 12:23 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Bu abhi adam olmaz yaa unutun ondan pragyaya hic bisey olmaz pragya git kralla kocani cikar hayatina bak abhi ne istegini bilmeyen biri sinir bozucu

  YadigarYorum 13:11 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kizlar ne olur o godu kelimeleri hadirladib durmayin okudukca ben cok fena oluyorum risacigim sen gendin guzel bir senarya yazsana okudum seni yemineterim sangi o cirgin sahneye bakmis gibi oldum cok godu guzel seyler yaz lutfen opuyorum

  RisaYorum 13:24 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Slm sara’cim o Mrsa turkcede ayni hayatim. Sara ben 3 yil anatomi, dermetoliji phisiologi okudum sanslisin tippbi terim latincam var. Ama 17 yil oldu . Hafizamda kalanlar halen var. Methilicilin resistanter staphylecocis latincasi. Bir ceşit mayali bakteri hastaligi. Kannzehirlemisi ve Lungenentsündung( zatüreye cevire bilen bir mikrop ) methilicillin penisilin cinsinden direncli bir mikrop hatirimda kalan. Almancada dokularin hucrelerin cromozomlarin butun tippi terimlerin latincasida var almanca halk dilinde kullanilan terimlerde var. Ben türkce cevri yaparken latincadan bir cok dokunin liflerin cevirmediklerini fark ettim yani latincasini direk almislar. Umarim aciklamalarim sana anlasilir olmustur hayatim kolay gelsin. Ben emekli isini hallettim yasi bekliyorum. İnkanlarin varsa sende hemen muracat et. Cok dolanbacli bir iş.

  TtYorum 13:35 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Mecbur olmasa tutarmıyım nöbet kimse tutmuyor üstüne para veriyon alan yok st ücreti ne kadar biliyon mu 3 tl daha bikaç ay önce zam oldu oda en fazla gece de 80 tl sabaha kadar çalışıp o paraya kimse nöbet tutmuyor üstüne 100 de sen koyuyorsun onu bile almak istemiyo millet yani mecbur sare ablacım Türkiye bu konuda çok geride 100 st fazla mesai var aylık zaten çalışma sti 180 st bir görsen çok zor şartlar tabi daha zor işler de vardır ama bizim hakkımız da bu dil yani sizde umarım daha kolaydır herşey

  YelizYorum 13:35 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Sare kardesim yeninpromoyu yaziyorum canim cok istemissin cunki.abhi pragyaya ben iyiyim hadi gidelim diyor sonra ters donup dusuyor pragyada dusmeden onu tutuyor ve heyyyy dikkat et dikkat et diye bagiriyor.ve onu dusmeden yakaliyor abhide pragyaya neden ciglik atip bagiriyorsun bana kalp krizimi gecirteceksin diyor.pragyada ne yapayim sen dusuyordun ben ciglik atmayayimmi diyor.abhide eger dusmus olsaydim dimi dusmedigime gore birak beni diyor.pragya amaaaa diyor abhide ama mama ne birakkk diyor.pragyada onu bir cicek saksisi gibi yere birakiyor tabi canak falan gitti cani cok yaniyor yerde abhi canagi tutmus 😉 sonra abhi ayaga kalkip pragyaya biliyorsun ki ben seni kac defa dusmekten kurtardim ama sen beni bilerek dusurdun dimi diyor.pragyada ben seni neden bilerek dusureyim senin neden yaralanmani isteyeyimki diyor.sonrada birbirlerine baka kaliyorlar yine.yani sozum ona abhi pragya beni dusunuyor hala benim canimi sagligimi dusunuyor beni dusunuyor diye dusunmustur o bakislar onu anlatti bana .sarecim umarim merakin azda oksa gecmistir canim.kizlar ben buaralar pek takilamiyorum cunki evimi su basti hersey bozuldu iki gunde ev zor kurudu simdi bozulanlari yaptirmaya calisiyoruz moralim inanilmaz bozuk sinirlerim moralinden dahada bozuk.o yuzden araniza katilamiyorum bu aralar beni mahzur goreceginize inaniyorum zeyno hanim yardimci oluyor sizlere sizleri de kocaman opuyorum

  YelizYorum 13:52 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  1204. Bölüm Özeti; yani dunki bolumun arkadaslar

  Bölüm, Tarun ve Neha’nın ışıkları söndürmesiyle başlıyor. Abhi ne olduğunu düşünür. Pragya ne olduğunu soruyor? Abhi telefonunu kaybettiğini ve onu aramasını ister. Aramaya başlarlar. Abhi haykırır. Pragya korkar. Abhi, benden faydalanacağını düşündüğünü söyledi. (Faydalansın karın değil mi kazık kadar çocuğunuz var. Ula taş olsa dayanmaz, ikinci cocuk yapar. )

  Pragya senden 5 adım uzakta olacağım der. Abhi saygım kurtulacak der. Pragya sinirlenir. Neha gelir ve saatin 3 olup olmadığını sorar? Karanlıkta korktuğunu söylüyor.

  Hepsi bir şey düşerken korkarlar ve birbirlerine sarılırlar. Abhi Neha’ya niçin kendilerine sarıldığını sorar? Bizi neden kıpırdarttın çekil deyip, Pragya’ya sarılır. (Sen onu sizi ayıran senaristlerine sor. Dizi başladığından beri sizze dokunup ayırıyor. )
  Pragya, Neha’ya destek olmak için ona sarıldığını söyledi. (Sen onu külahıma anlat )
  Neha onlara hamamböceği ve sıçan etlerini gördüğünü söyler.

  Tanu, Pragya’nın ya yalan ya da doğruyu söyleyip söylemediğini ve çiçek yaprakları ile bulmaya çalışır. (Bakirköy’de sana yer ayırdım. ) Aliya ne yaptığını soruyor?

  Neha, yarasalardan, farelerden ve hamamböceklerinden korktuğunu söylüyor. Pragya şu an bundan korkmadığını dile getirir. Onları çağırır ve onlara gününü göstereceğini söyler. Neha sıçan var deyip bağırır. Pragya ve Abhi kanepeye atlarlar. Neha oradan çıkıp ve Tarun’un yanına gelir. Abhi, Pragya’ya Neha’dan korktuğu için bağırdığını ve ayağını indirmesini söyler. (Neden çok mu etkiledi munasıp yerini Ahe ahe ahee sapıklığım eksikti )

  Pragya ya o zaman sıçan saldırırsa diye sorar? Abhi Ayağını aşağı indirmesini ister. (Ah canım oğlana neler yaptığının farkında değil ) Abhi ayağımızı bir arada tutup indirelim der.
  Tarun, ayaklarını yere koyduklari gibi, topu atacağını söyler. (Yiğidim kimlerdensin sen Evliya mısın? Beni de Saluma kavuştursan )
  Tarun topu atar ve ayaklarını geri çekerler. Pragya korkar ve Abhi’ye sarılır. (Bu korkmayan halin ise, korkunca adama ne yapacaksın acaba )

  Neha Tarun’a teşekkür eder ve ona sarılır. (Sizi övmemem lazım şımarıyorsunuz ) Abhi seni kurtardım der. Ses gelir. Tarun ve Neha’nın birbirlerine sarıldığını görüyorlar. Abhi, Pragya’nın gelmesini ister. (Bana bak AbhiGya siz Tarunlara dokunursanız, bırak senarist ben sizi gömerim Sizi kavuşturanı dokundurtmam )

  Tanu sonuca varır ve Aliya’ya, Pragya’nın ilk söylediği şey doğru olduğunu söyler. (Odandaki o astığın olmayan kocan ile resmi al kafanı vurda cerçeve kırılsın. Hayır çerceveye yazık kimbilir o asılı duvarda ne ızdıraplar çekiyor )
  O herşeyi söylüyor. Aliya meseleyi abartmadın mı diye sorar? Tanu, Pragya’nın çocuğu … Aliya onu durdurur ve onun hakkında konuşmamasını istediğini söyler.
  Pragya ve Abhi’nin seni kızdırmak istediğini ve akıl hastanesine gittiğinde (Ohaaa bu harbi akıl hastanesine gidecek. ) o zaman aşk şarkısı söyleyeceğini anlamıyorsun der.

  Mitali Polis merkezine gelir ve Neha’nın bulunup bulunmadığını sorar. Müfettiş hayır diyor. Yenge oraya geliyor ve Kral ile görüşmek istediğini söylüyor. Müfettiş, Tarun’un yengesi olduğunu söylüyor. Mitali sinirlenir.

  Abhi ve Pragya planları anlar ve sarıldıkları için azarlar. Sevginin sarılmadan gerçekleştiğini ancak yıllarca süren problemlerin bitmeyeceğini söyler. Neha, ikiniz de birbirinizi seviyorsunuz der. Abhi, Pragya’nın ego problemleri olduğunu söyler. Pragya öyle değilim der.

  Neha, insanların şu anda bile aynı şekilde savaştığını ve aşk değişemez der. Birlikte kalamayacaklarını söylüyor. Pragya şimdi Tanu ile evli olduğunu söyler. Abhi, Pragya’nın şimdi Kral ile evli olduğunu düşünür. Tarun’u kendilerini birleştirmeye çalıştığı için azarlar. (En büyük umudumuz onlar safozlar siz anca oturun zaten )
  Abhi uykulu ve sıcak hisseder, Pragya kontrol eder ve ateşi olduğunu söylüyor. Onu içeri alırlar.

  Mitali Yenge’yi azarlar. Yenge, Kral’ın onun için endişeli olduğunu düşünmesini sağlayacağını düşünür. Mitali’yi kızdırır. Neha’nın annesi olduğunu anladığını ve neden Kral’ı hapse yolladığını söyler. Mitali, kızımı özgür bırakmasını ve oğlundan kurtarmasını söyleyip tartışırlar. (O degilde bunlar şimdi Dünür mü oldu dürüm mü? İkisi de paragöz ) Kral onları durdurmaya çalışır, ama boşuna. (Ne çektin be Kral baba çal bir Müslüm baba şarkısı ) Yenge King’e neden onu durdurduğunu sorar. Kral sana durmanı istedim der.

  Pragya uyurken Abhi ile ilgilenir ve anılarını hatırlar. Ateşinin yükseleceğini bildiğini düşünür ve bu yüzden ona karışım verdim der. Ona kalk benimle savaş der. (Hoşuna gidiyor kalk Abhi Pragyan sana benim için savaş kavga et beni al diyor. ❤)
  Su bezini alnında tutar. Neha gelir ve Pragya’nın kendisine baktığını görür ve ona bakarken onu gördüğünü söyler. Pragya, kendilerini birleştirmeyi denememesini ister. (Sanane sana mı soracak cup ) Neha, duygularının yanlış olmadığını söyler. Pragya onunla ilgilenmesini ister. Abhi bilincini kazanır. Pragya, Abhi’ye Babli’nin bütün gece seninle ilgilendiğini söyler. (Ah ah bileklerime kadar acıyor yeter da kavuşun ) Abhi gideceklerini söyler. Pragya hayır diyor ve dinlenmesini ister. Araba sürmeyi bilmiyoruz der. Gerginken araba kullanmana izin vermeyeceğim der.

  ZeynoYorum 15:49 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Emine kızlar orada ise romanın yazarı ve tam ismini sorabilirmisin

  EmineYorum 16:51 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Zeyno ben turta çalışırken odada kızlara diziyi anlatigimda abla orman dediler .ozaman kafasizlik Edip çokta bakamadım .öylesine yemek molası da göz atim sonra alırım diye kaldı…şimdi aradım sitede yok başka seriler yazılmış..ama negis ve kapor adı ve kalbin aşkı diye aklımda var çünkü kitap İngilizce idi..kızlar mezun edebiyatcilardi..inan çok pişman oldum ama işte …hem biliyorum kavuşuyorlar…ama yönetmen ne yapar bilmem

  narinYorum 16:54 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  yeter artık onların bu kadar acı çekmeleri yetmedimi yapımcı bey artık tanu cadısı ve alya cadısı acı çeksinler onların acı çekmerini artık görmek istemiyorum onları birarada mutlu bir şekilde görmek istiyorum onlar mutluluğu hakkediyorlar onların birdaha ayrılmamalarını istiyorum

  DelalYorum 17:04 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yeliz canım çok geçmiş olsun ayy vallah çok üzüldüm allah yardımcın olsun peki su sel taşkınımı yoksa çeşmeyimi açık unuttunuz cana gelmezsinde mal allahın izniyle telafi edilir allah yardımcın olsun kolay gelsin

  DelalYorum 17:18 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Zeyno abla yürğine ellerine sağlık yelizcim onca sorunun arasında o kadar güzel yorum yapıyorsun seninde ellerine sağlık hepimizin söylemek istediğini katmışsın ellerine ve yüreğine sağlık allah kolaylık versin sana

  EmineYorum 17:49 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yelizcim canım gelmiş geçmiş olsun .canın sağ olsun ..belki bayağı masraf var.. Allah yardımcın olsun kardeşim.insan oğlunun başına herşey gelir .çünkü beseriz amentuyu okuyoruz .hayrida şerde Allah’tan yine Allah’ın rahmetine sığınıyoruz…evi su basan in bereketi çok olur.şerri def olur ..muhabbet dolar .kesin evinde sıkıntı vardı gitti.insaallah

  AnonimYorum 18:18 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaslar yelızcıgım cok uzuldum buyuk gecmıs olsun allah bır daha yasatmasın canım evını su nasıl bastı spıral boru mu patladı benım de basıma geldı sıze de oyle mı oldu yoksa yagmurdan dolayımı allah kolaylık versın cok zor benım kı kıs gunuydu evın tamamı su dolmustu once bır guzel agladım sonra evı temızledım sok olmustum yataktan ınınce ayagım suya gomulmustu gece spıral boru patlamıstı bu zorlugu cok ıyı bılırım goncacıgım kotu senarıstımızı gondermeye gerek yok ılkokul cocugu bıle bundan guzel senaryo yazar emınım magazın guzelı emınem hıkaye nerden buldun yazar mısın arkadaslar bu dızıyı hanı bag evıne gıdıp pragya her seyı anlattı zaman varya ıste ondan sonra tanu ve alya cadısını kovup mutlu sonla bıtırmelıydıler ya da abhı nın hafızası yerıne geldıgın de bıtırebılırlerdı uzattılar da ne oldu dızının ruhu duygusu yok ıkılının sahnelerı bıle cazıbesını yıtırdı etken sadece senaryo mudur bılemem ama sımdılık kendı adıma hıc eskı tadı yok ızlesem de bos beraber kavga etseler bırlesseler yıne guzel gelmıyor zaten askıda bır cok konu var katıller ortada yakalayan yok kıara gorulmedı abhı nın yedı yılı nasıl gectı cadı ıle nıye evlendı pragya bu arada ıntıhardan nasıl kurtuldu gun yuzune cıkmamıs sırlar dururken mıtalı nın kızı cıktı kıng hapıse gırdı haydı ayıkla bakalım pırıncın tasını matematık profesoru bu problemı cozemez dızı oyle bır cendereye gırdı kı nasıl cıkacak bu yazarla bıraz zor gorunuyor bızımkılerı bırlestırecegıne once ozur dıletsın gecmısın hesabını soralım oyle bakalım nasuılk yon verecek dızıye kucuk kacamaklarla bu ısler olmaz tanu yu bırakmıyor sakallı kedı pragya yı ıstıyor yemezler allaha emanet olun…

  GoncaYorum 18:46 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yeluzciğim geçmuş olsun benimde boru patlamış tı gece uyanıp ayağımı soğuk sulara basarak şoke olmustum.gecmiş olsun canım.emeğinizede ve çevirilerinize sağol un sizde olmasanız.bu filim hiç çekilmezdi.ekeza Arzu yu da özkedik hepinizi seviyoruz cansınız caaaann..

  ilksahYorum 19:26 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Jane Austen’in ünlü romanı Sense and Sensibility arkadaşlar kumkum bagya ( ah kalbi) nın gerçek yazarı ve kitabın adı .Sevimli diziiz bu kitaptan uyarlanış. Yanlız ca diziye başlangıç olayı kitapla değişiklik taşımakta.

  Bilgilerinize

  YadigarYorum 19:33 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yeliz kardesim cok gecmis olsun allah ummeti muhammeti korusun budun gotuluklerden arkadaslar bu gunki tizi yine bos yilanlari gece gece elde var sifir kakiyorum amma oylesine soguttular tiziten abigyamizi sevdigimden sadece anlari izliyorum selam

  AysuYorum 19:39 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yeliz geçmiş olsun canım evini su basmış Allah kolaylık versin inşallah çeviri arası yorumlara bayıldım.

  RisaYorum 19:59 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yelizcim cok geçmis olsun, üzerinde nekadar sıkınti vardiysa gecmiş gitmiş olsun . Allah kolaylik versin zordur. Morel bozucu elbette. Ama cansagligi ruh sagligi, yaşam sevincin oldugu sürece bu hatta yalniz degilsin kolayliklar gösterir yaradan. Üzülme emi bak biz varız . Belki evine gelip sana yardimci olamayiz. Ama senin icin hayir duasi ve kolayliklar diliyebiliriz. Allah yar ve yardimcin olsun.

  RisaYorum 20:21 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Tsk zeynocum. Sana seyno dememde bir mahsur yoktur umarim. ben yaşa takilmiyorum sizler hepiniz veya bir cogunuz benim büyügümsunuz ama sizlerle ayni frekansa ulaşmak benim icin üstün Uğraşi demek. Söylediklerin de haklisin can cagazim. Ben hep önüme baktim hayatta tüm koydugum hedeflerime kendi cabalarimla ulaştim. Cenc yasta ulaşamadigim bir sey kalmadi. Lakin konu aşk ise bu ne akilla, ne zekayla, ne toplama, ne cikartma nede bôlmyle olacak bir sey degil. Tamamen kismet ve kader. Sevgi kafayla mantikla olan bir seyde degilmis. Sevgi akiskan bir sıvı gibi okadar sessiz ve issiz akiyorki ne önünü kesebiliyorsun, nede yönünü . Gercek aşki insan ya ömründe bir kere rastlarmiş yada hiç . Benim ki yer yüzüne intikal ettigine göre bir daha asla başkasina olmuyacak. Suan bana 10 milyon euro verseler ve deselerki tekrar onunla banti geri saracagiz sen bu duygulari tekrar yasiyacaksin ama sonun ayrilik. İnan hic düsünmeden ordan kacardim. Bu duygularin karsiligi dunyada hic bir seyle olculmez acisida , sevincide. Ya ama endise etmeyin sakin ona hayatimi adadim sanmayin degil, ama dedigim gibi ask tek kullanimlik birine geldimi ikincisi yok.

  AnonimYorum 20:23 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Merhaba ılksahcıgım kumkum bagya nın orıjınal romanının adını vermıssın sagol bu kıtaptan uyarlandıysa bu son sacmalıklar eklentıdır her halde cunku bır yazar roman da bu kadar sacmalamaz son bolumler de kıtaptan mı okudunuz mu nerden bılıyorsun canm yutup ta var mı bence yazar bu kadar sacmalamamıstır bzım dızılerde de olur kıtaptan alıp cok abartılan dızıler oldu ornek yaprak dokumu epey bır abartı vardı uyarlamasın da kıtabı okuyan bılır bu aksam da yıne cıftlık evınde gecer ordan cıktılar mı yıne herkes kendı hayatına sakallı kedı cadıya pragya da kıng e donecek degırmen gıbı cevırıyor dızıyı yazar rısacıgım dızının gereken maddelerını ne guzel sıraladın hepsıne katılıyorum ellerıne saglık sare delal emıne ruya arzu zeyno yelız ve dıger arkadaslar yorumlarınız cok guzel bu dızı sızler olmasanız cekılmez olur sızın guzellıgınız burda cıcek acıyor o yuzden cadılara ve kertenkelelere katlanıyoruz hepınız hoscakalın…

  GoncaYorum 20:30 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hayırlı akşamlar.yine bu akşam ne saçmalık dedirtecek bir bölüm izledik.yine.mantık kalmadı onu aramıyordukki yinede az buz arasak dedik yok yok.gerçekten alıntı olduğuna bu bölümlerin inanmıyorum.belki ana konusu alıntıyla başladı sonrada diziyi bu hale getirdiler.çevire çevire.uzatma adına yapılmadık şey kalmayacak, kiarada süpriz yumurtadan çıkmış gibi abiye gòsterecekler.aşkla yeniden başlıyor ikilim izin iliskisi .oysa Risa a kardeşimin sıraladığı o maddelerin açığa kavuşması lazım,fakat nerdee ellerine almışlar diledikleri saçmalıklarla uyutmaya çalışıyorlar.yahuu bu hint dizileri gerçektende bòyle ise ilk izledim bir daha izlemem.bitsin diye bekliyorum biteceğine yok…

  LaleYorum 20:34 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Y Eliz çok geşmiş olsum aynı şeyi yaşadım çok zor raplık kolaylık versin hep olumlu düşün her zorun sonu güçtür burdaki bütün arkadaşlara sağlık ve huzur dilerim iyi aksamlar

  PragyaYorum 20:45 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Orman macarasi var ora kesinde bakalim insallah vurulma olmaz artik sinir bozucu olur ben tam bir pragya mayyayim ben bile sinirleniyirum .Pragya ne guzeldi bugun fuggimm yaa tatli ve cok senpatiksin abhi pragyayi kazanmak icin caba yok kiskanma cok ormanda yaklasa bilirler insallah pragyanin basina bisey gelmez yannis annamayim sadece vurulma pragyanin basina gelmesin demek istedim evet yannizken belki konusurlar abhi bey özur diler yalvarir af icin pragyanin tabi tepkisi ne olur bilemem artik senarist olayin biri bitmeden biri baslatiyor ama en azina biraz eglenceli oldu hayirlusi fuugggimm

  GoncaYorum 20:48 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  İkilimizin aşkın sanki yeniden doğuyor.saçma sapan yol ayrımı onca yutulamayacak sòzler sanki kolayca unutuldu.biz bu yakınlasmaları istiyoruz gerçekler ortaya çıksın ondan sonra,araya mantıksız koymanın hiçbir anlamı yok.diyorum ya uzatmak Reyting adına bu yollar seçiliyor,bir arkadaş 7 yıl kontrat imzalanmış denildi ee o iki yıl nasıl doldurulacak.diyorumya bu ikiliye başka filimde baş rolde oynasalar daha doğru olurdu,òzü bozulan bir filimi izlemek tad vermiyor artık.zavallı king hapiste korkacak bunlar dònene kadar.o unutuldu ki ara unutuldu haa yılanlar bile peşlerine hemen düşmeyi unuttu hayret biri gül koparıyor diğeride carcar òtüyor,delirselerde tımarhaneye kapatılsalar artık.o kadar unutulan nokta varki senarst akşamdan sabaha kadar ne kafayla yazıyor. buna nasıl hint seyircisi prim veriyor schbr ve sirct inn fanları onlarla uğraşmak yerine şu senarstle uğraşsalarya

  AnonimYorum 20:56 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  ılksahcıgım kıtabın ozetını arastırdım ah kalbım le hıc bır alakası yok yazarın cok kıtabı var unlu bır yazar ama sense and sensebılıty kıtabı bızım dızının kıtabı degıl belkı baska romanıdır ne dersın ıyı aksamlar canım…

  EmineYorum 21:20 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hayır kitap değil .o iki kardeşin bir adam küçüğü ile evlendirilmek isteniyor.buyuk kız çok ağır kitap kurdu küçüğü tam tersi oynak sonra büyük kıza aşık olduğunu anlayan adam bu değil….evet abi iyice karısını almaya niyeti bozdu..hadi bakalim

  ilksahYorum 21:23 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  https://goo.gl/QoXbP9

  bu siteyi oku
  diziizlep yöneticileri lütfen anonim arkadaşımızın görmesini istiyorum ze tv sitesinde bile yayınlanıyor.

  RisaYorum 22:05 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kizlar gördünuzmü pragya kiziyla yazişirken abhi dikis aynasindan onu izliyordu pragyanin yüzündeki tebessümün bu kimle yazişiyor endisesine kapildi. hadi bakalim birtek orman macaramiz eksikti. Gerci bunlar her ormanda kayip olduklarinda tekrar birbirlerini ve sevgilerini bularak cikarlardi. Bakalim akil fukarasi yapimcimiz bu seferde aynimi yapacak . Belki bekledigimiz özür ve tövbe orda gerçekleşir.

  YelizYorum 22:39 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar guzel dilekleriniz ve dulariniz icin cok tesekkur ederim.ewet zormus ya ilk defa bsima geldi afalladim resmen ne yapacgimi sasirdim binamiz aile binasi gibidir ben 10 yildir ayni binada oturuyorum ben istanbul buyukcekmecede oturuyorum herkesle akraba kardes aile gibiyiz vallahi kapiyi actim evi su basmis diye bagirdim bir baktim uc bayan arkadasim sizlerden iyi olmasinlar hemen kostular tabi agizlar bir karis acik hepsinde 🙂 ben saskin ve ofkeli bir sekildeydim saolsun kizlar herkes bir koldan kollari sivadi evdeki suyu cektik sildik halilar falan batik tabi bir baktim herkes birseyler yapiyor moralim duzeldi dedim yalniz degilim ne mutlu banaki bu insanlari tanima sansim olmus dedim icimden kendi kendime.evde sular kesikti benim kiz elini yikamak istedi bende sular kesik cesmeyle oynama kizim dedim ama dinleyen kim ben kapatti biliyorum bendede dikkatsizlik oldu arksindan bakmadim benimde hatam var burda servis geldi yollamaya calis telasi derken ben sular yok diye komsum kahveye cagirdi bir saat oturdum derken o bir saatin sonunda eve gireyim derken sanki kucuk capli bir gole girdim 🙂 yani olacagi varmis akacak kan damarda durmaz derler ya iste aynen oyle oldu.ne diyelim saglik olsun artik oldu olmusada ölmüssede yapacak bir sey yok tabiki.iste maddi hasar verdi giderken bu sikintida bir cok elektronik hasar gordu malum hersey ates pahasi servisler sanki tamire gelmiyor yeni urun getirmis gibi fiyat cekiyor.ne diyeyim rabbim hepinizin yar ve yardimcisi olsun.sizleri seviyorum tekrar tekrar ayri ayri hepinize tesekkur ediyorum.

  YelizYorum 22:40 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kumkum Bhagya 9 Ekim 2018 Çeviri

  Abhi Pragya’ya gideceklerini söylüyor, herkesin beklemesi gerekiyor.Abhi kayıyor.Pragya onu tutuyor ve düşebileceğini söylüyor.Abhi onu bırakmasını ister.Pragya onu bırakır ve düşer.Acı çekti ve ayağa kalkar, düştüğü için Pragya’yı suçluyor.Pragya, neden kasıtlı olarak seni inciteyim ki der.Mitali, Tai ji’ye ne yapacağız diyor, eğer Tarun’un onunla işbirliği yapacağını bilseydim, pencereleri kilitlerdim.Tai ji bir şey yapmasını ister, böylece Neha onlara geri döner ve tüm sıkıntılar Kral’ın evine gider.Mitali ne yapacağını düşündüğünü söyledi.

  Abhi Pragya’ya sevgi ile bakar ve saçlarını tutar.Pragya gözlerini kapatır.Phir bhi tumko chahunga çalar.Neha ve Tarun’un geldiğini görür ve saçlarının başkalarının dikkatini dağıtdığını söylüyor.(Özellikle Abhi’nin dikkatini dağıtıyor)Pragya benim saçlarım diyor ve uzun olduğundan şikayet ediyor.Abhi saçlarının iyi olduğunu söyledi.Pragya, bendeki hiçbir şeyden hoşlanmıyorsun diyor.Abhi kahve, masaj ve azarlama diyor.Pragya ona şansını verdiği için onu azarladı diyor.Abhi Fuggi diyor.Tarun, fuggi’yi öfkeyle mi söylersin diyor.Abhi öfkeyle değil, sevgiyle ona fuggi adını verdiğini söylüyor.Pragya gülümsüyor.Mitali gazeteyi getiriyor.Tai ji okur ve Tarun’un bulunması durumunda kims bizi arayacak der.Kral neden adresimizi verdi?Mitali, Reklamın Kral’ın adıyla yayınlandığını ve 50 Lakhs para teklif ettiğini söyledi.Arabada, Pragya Kiara’yla mesajlaşıyor ve gülümsüyor.Abhi, Kral hapiste neden gülümsüyor diye düşünüyor.Tartışıyorlar.Neha, Abhi’den arabayı durdurmasını ve açlık duyduğunu söyledi.Abhi yakında buradan ayrılacaklarını söyledi.Tarun arabayı bir süreliğine durdurmasını ister.Pragya yemelerine izin ver dedi.Abhi arabayı dhaba’da durdurur ve dal roti yemesini ister.Pragya ona teşekkürler der.Abhi gülümsüyor.
  Tanu, Tarun bulunursa neden para vereceğiz diyor.Tai ji, Neha’nın reklamını vermen gerektiğini söyledi.Mitali, bunun Tarun’un reklamı değil, Neha’ya ait olduğunu söylüyor. Tarun’un bulunup bulunmadığını söylüyor, o zaman Neha bize koşacak.Aaliya davayı karmaşık hale getirdiğini ve büyük bir miktar talep ettiğini söyledi.Mitali, iyi bir kızın Tarun’u bulup anlayamayacağını anladığını ve bize söyleyeceğini söyledi ve eğer kötü bir adam onu ​​yakalarsa, o zaman asla vermeyeceğim parayı isteyecektir.

  Abhi Neha için iyelik sahibidir.Pragya tepki gösterdiğini söyledi.Abhi, bir kızımız olsaydı o zaman da iyelik yapardı der.Pragya onu Kiara ile buluşturduğunu düşünüyor, ama… .Abhi gelmesini ister.Pragya yemek siparişi verileceğini söyledi.Neha ve Tarun uzaktan otururlar.Pragya ve Abhi otur.Abhi yemek siparişi veriyor.Dhaba’da çalışan adam çay getiriyor.Tarun iyi ama tatlı olduğunu söylüyor.Abhi içeceklerin lezzetli olmadığını söylüyor.Neha, Tarun’un seçiminden şüphe etmemesini ve beni seçtiği için iyi bir seçim yaptı diyor.Abhi üzülüyor.Neha’ya yemek yemesini ister ve ben bile yedim der.Pragya’ya bakar ve gülümser.

  Pragya öksürür. Abhi ona içecek suyu verir ve dhaba denen adamı baharatlı dal yaptığı için azarlayacağını söyler.Pragya, onları azarlamamasını ister.Neha ve Tarun, sevgiyle savaştıklarını görmekten mutlu olurlar.Beni aynı şekilde sevecek misin der, çünkü aynalar beni sever.Evet diyor.Bazı adamlar oraya geliyor.Bir adam, Tarun’u reklamını diğer adamlara gösterir.Tarun’u kaçırıp mutlu olmayı planlıyorlar.Abhi, Dhaba’nın sahibine geliyor ve dalın nasıl yapıldığını söyledi.Çok baharatlı.Dhaba sahibi, herkesin baharatlı yediğini söylüyor.Abhi diyor ama o baharatlı dal yemiyor.Dhaba sahibi, eşlerin onları Dhaba’ya getirdiğinde eşlerin şikayet ettiğini söylüyor.Dhaba adam para vermek istemiyorsa ona söylemesini ister.Pragya, Abhi’den durmasını ve onunla konuşacağını söyledi.Pragya, Dhaba adama konuşuyor.Neha, Tarun’un nereye gittiğini düşünüyor.Adamları Tarun’u kaçırırken ve onu arabaya alırken görür.Onları durdurmaya çalışır ve Neha’yı da kaçırırlar.Abhi’yi aramaya çalışır, ancak hala dhaba sahibiyle konuşmakla meşgul.

  EmineYorum 22:43 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Canlar nerdesiniz.gozumuz .aydın.dizimiz.2021yili temuzuna kadar devam.hemde abi pragya ve çocukları…evet çok sevindim…abi artık king raj ve diğerlerinin karşısında abiyi malarini almaya çalışacaklar,öldürmeye Alya bile,king tanu ve Alya ile anlasmami dersin …ve pragyaile kaynaşma mi dersin …dolu dolu geliyor ah birde kanal 7 tam gösterse yine eskisi gibi olayları toplam seyrettiginizde çok güzel oluyor…ve ortak tiskindirici kişiler olmasa….zeetv namber magazin reklam geçiyor.30kere baktım bu kadar anladım oda yanlış anlamadimsa…arzu plase canooo

  YelizYorum 22:47 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  1205. Bölüm Özeti; hanimlar bu ozet daha uzun hosunuza gidecektir okudukca………. 🙂

  Abhi Pragya’ya gideceklerini söylüyor, yürürken kayar. Pragya onu tutuyor ve düşebileceğini söyler. Abhi onu bırakmasını ister. Pragya onu bırakır ve düşer. (Pragya deli misin bırakılır mı o koca Hanzo gitti çanak kırıldı )
  Acı çekerek bağırır ve ayağa kalkar, düştüğü için Pragya’yı suçluyor. (Bu sana ders olsun 7 seneye önce ait uffak bir hediye )
  Pragya, neden kasıtlı olarak seni inciteceyim der.

  Mitali, Taiji’ye ne yapacağız diye söyler. Eğer Tarun’ın onunla işbirliği yapacağını bilseydim, pencereleri kilitlerdim der. Taiji bir şey yapmasını ister, böylece Neha bize geri döner ve tüm sıkıntılar Kral’ın evine gider der. Mitali ne yapacağını düşündüğünü söyler. (Sizi çekemiyorum özetlerimden bi gidin ya )

  Abhi Pragya’ya sevgi ile bakar ve saçlarına baglanıp dokunur. (Ah be ne cümle kurdum bee ) Pragya gözlerini kapatır. (Abhi öpsene oglum )
  Ana Phir Bhi Tumko Chahunga şarkısı çalar.

  Neha ve Tarun’un geldiğini görürler. Abhi saçların başkalarının dikkatini dağıtdığını söylüyor. Pragya saçlarım uzun olduğunda şikayet ettiğini söyledi. Abhi saçlarının iyi olduğunu söyler. Pragya, ben ile ilgili hiçbir şeyden hoşlanmadığını söyler. (Senin niyetin ne yavrum yangın tüpü ister misin )
  Abhi kahve, masaj ve kavga etmek der. (Adam resmen hoşlandıklarını belirtip seni seviyorum diyor ama gel görki bizim safinaz anlamıyor )
  Pragya ona bu şansı verdiği için kendisini azarladığını söyler.
  Abhi Fuggi diyor. (Ah bee ne ozlemişim )
  Tarun, Fuggi’yi öfke ile çağırır mı diye sorar?
  Abhi öfke ile değil, sevgi ile ona Fuggi adını verdiğini söyler. Pragya gülümser.

  Mitali reklam gazetelerini getirir. Taiji okur ve Tarun’un bulunması durumunda bizi aramalarını ister. Kral neden adresimizi verdi diye sorar? Mitali, Reklamın Kral’ın adıyla yayınlandığını ve 50 Lakhs para teklif ettiklerini söyler.

  Arabada, Pragya Kiara ile mesajlar ve gülümser. Abhi, neden gülümsüyor diye düşünür. (Kızını kıskanan bir baba ) Abhi meraktan ve kıskançlıktan kaza geçiriyordu. Tartışırlar. Neha, Abhi’den arabayı durdurmasını ve aç hissetiğini söyler. Abhi yakında buradan ayrılacaklarını söyler. Tarun arabanın bir süreliğine durdurmasını ister. Abhi hayir deyip kabul etmez. Pragya yemelerine izin ver der. Abhi arabayı Dhaba’da durdurur ve Dal Roti yemesini ister. (Bende kocamdan böyle rica etsem beni arabadan atar Ama Salum olsa bağaca kitler )
  Pragya ona teşekkür eder. Abhi gülümser ve el işareti ile gözüm sende der. (Sen o hareketi Tanu’ya yap gözünü oyarım niyetine )

  Tanu, Tarun bulunursa neden para vereceğiz der. (Aile fakirleşip senden kurtulmak istiyor demekki ) Taiji, Neha’yı Reklama vermesi gerektiğini söyler. Mitali, bu Reklam Tarun’un değil, Neha’ya ait olduğunu söyler. Aliya davayı karmaşık hale getirdiğini ve büyük bir miktar talep ettiğini söyler. Mitali, eğer iyi biri Tarun’u bulursa bize söyleyeceğini, kötü bir adam onu ​​yakalarsa, o zaman asla vermeyeceğim parayı der.

  Abhi Neha’nın iyelik sahibi olduğunu söyler. Pragya fazla tepki gösterdiğini söyler. Abhi, bir kızımız olsaydı o zaman da o iyelik yapardı der. (Ah ah kelimelerim tükenir bu cümleye )
  Pragya onu Kiara ile buluşturduğunu düşünür, ama… (Cıksın artık gercekler nedir bu gizlilik neden ikisi macbur başka bir hayata zorlanarak yaşıyor 3 hayatı feda ettiniz diğerlerine.. )
  Abhi gelmesini ister. Pragya yemek siparişi verileceğini söyledi. Neha ve Tarun uzaktan otururlar. Neha korkudan diğer tarafa geçer. Pragya ve Abhi gelip oturur. Abhi yemek siparişi verir. Ve kahve ister. Dhaba’da çalışan adam çay getiriyor. Abhi kahvem nerde der. Tarun iyi ama şekerli olduğunu söylüyor. Abhi içeceklerin lezzetli olmadığını söylüyor. Neha, Tarun’un seçiminden şüphe etmemesini ve beni seçtiği için iyi bir seçim yaptığını söyler. (Adamm Tarun ) Abhi üzülüyor. Neha’ya yemek yemesini ister ve kendisinin de yediğini söyler. Pragya’ya bakar ve gülümser. Pragya ise ona bakar ve gülümser.

  Pragya öksürür. Abhi ona su verir. Dhaba denen adamı baharatlı dal yaptığı için azarlayacağını söyler. Pragya, onları azarlamamalarını ister. Abhi haline bak deyip sinirle adama doğru gider. Neha ve Tarun, sevgiyle savaştıklarını görmekten mutlu olduklarını söylerler.
  Beni aynı şekilde sevecek misin diye sorar? ( Abhigya aşkı tektir herkese nasip olmaz hayallerinizde bile o aşkı yaşayamazsınız. ) Evet diyor.

  Bazı fedailer (kiralık katil) oraya geliyor. Bir fedai, Tarun’un reklamını gördüğünü düşünüp diğer fedaillere gösterir. Tarun’u kaçırıp mutlu olmayı planlıyorlar.
  (Sizi bilmem ama Abhigya fanları mutluluktan çıldırdı. Sizin sevinciniz bizimkinin yanında gucük kalır )

  Abhi, Dhaba’nın sahibine gelir ve Dal’ın nasıl yapıldığını söyler. Çok baharatlı der. Dhaba sahibi, herkesin baharatlı yediğini söyler. Abhi ama o baharatlı dal yemiyor der. Dhaba sahibi, eşlerin onları Dhaba’ya getirdiğinde eşlerini şikayet ettiğini söyler. Senin karın da şikayet ediyor der.(Karın demesine sevindi şebek ) Abhi ona gülerek sarılır ve teşekkür edip sana para vermeyeceğim der. Pragya, Abhi’den durmasını ve onunla konuşacağını söyler. Pragya, adam ile konuşuyor. Neha, Tarun’un nereye gittiğini düşünüyor? Onu arabaya alırken görür. (Gambersiz düğün olmaz onuda alınki, bizimkiler eve dönmesin ) Onları durdurmaya çalışırken kendisini de kaçırırlar. (Allah ne muradınız varsa versin Ah senarist beni katillere muhtac ettirip dua ettirdin ya Allah sana da Abhigya gibi bir hayat versin )
  Abhi ile Pragya’ya seslenmeye çalışır, ancak onlar Dhaba sahibiyle konuşmakla meşgul. (Hade bakalım gazamız Mübarek olsun. Orman yolu gözüktü. )

  YelizYorum 22:53 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hanimlar en son attigim yani ikinci ceviriyide ben yolladim ama ismimi yazmayi unuttum 🙂 o yuzden anonim diye cikiyor yeni bir anonim dahami demeyin diye yazma geregi duydum.anonim kardesim ozur dilerim isteyerek olmadi malum kafa bu aralar dalgin azcik su aldida ondan galiba 🙂

  TtYorum 22:56 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Geçmiş olsun yeliz Allah kolaylık versin inşallah emine hanım ablanın dediği gibi kötülükler gitmiş bereket gelmiştir evine ya abi rolünü çok mu abartarak yapıyor öncede de öyle miydi şimdi mi böyle bilmiyorum ama hareketleri fln bana çok abartılı geliyor belkide artık yaptıklarını çekecek isteğim olmamasındandır adamda ne özür ne bişey aklına bile gelmiyor ptagyayı kovduğu anlar varsa yoksa dalga geçme gırgır arada da tanu cici karısına yalakalık pragyada biz bekliyoruz özrü hiç özür fln beklediği yokki paspas yapmış kendini nerdeyse kovulduğu için kendini suçlayacak abi hep haklı ona göre artık enaz bi hf tarunla nehayı ararlar bunlar ama gerçekten bana zevk vermiyor artık sadece kirayı öğrendiği anı merak ediyorum bide prsgyanın intihara kalktığını öğrenip kahrolsun istiyorum onları bir görsem rahatlıcam bu oynaşmalar artık sarmıyor sadede gelin artık biz çocuk diliz artık pişmanlık görmek istiyoruz abiden

  DelalYorum 23:16 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ewet emineciğim sahalara döndü çok şükür nerdeydin iki gündür

  YelizYorum 23:22 Ekim 9th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hanimlar yarinki promo abhi ve pragya ordaki bir adama nehayla tarunu soruyor.adamda onlara o oglanla birde kiz vardi hani sizinle beraber olan onlari bir kac adam burdan kacirdilar.sonra bizimkiler baya aramiski gece saniram ormandalar pragya bagiriyor hey kiralik katilller cikin disari diye abhide pragyanin agzini eliyle kapatiyor ve diyorki sen ne guluyorsun sus o koca koca gozleri kime dikiyorsun katilleri korkut sen beni degil diyor 🙂

  JessicaYorum 00:14 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Selam arkadaşlar Yeliz arkadaşımıza gelmiş geçmiş olsun Allah başka sıkıntı vermesin.bu yorgunlukla bize yaptığın çeviri için teşekkürler .Emineciğim yine güzel bir haber buldun yinede Hintli senaristlere güvenilmez bilirsiniz çünkü eğer alıntı ise o yazar çok ünlü bencede Anomin arkadaşımın söylediği gibi o son saçmalıkları senaristin eklemesidir .öyleki diziyi Arap saçına döndü hiçkimse bir tahminde bulunamıyor o güzel aşkı rezil etti reytin uğrunamı başka nedendeymi bilemiyorum neyseki buradaki dostlar sağolsun sayenizde dessaj oluyoruz yani rahatlıyoruz hepinizin emeğine sağlık hayırlı geceler

  EmineYorum 00:22 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Dellalcim canım arkadaşım burdayım sizi okuyorum.evet abi hep böyle idi pragya onu dizginliyordu.birde onunla olma telaşı var..katillere onun için kavga sahneleri çekilmiş …pragyaya asiliyorlar düşün.abi neyapar telefon geliyor birde kiara anne dese abi ogrense ne güzel olur.ama kingin bilsin …şimdilik…mitali şeytani dizinin başındaki gibi yine pislikleri ile abi ve pragyanin ayağına dolanıyor…kingede bunu abi yapmış gibi gösterirler artık..ortadan kaybolmalarinida eski aşklar mahsus yapmış derler çünkü cirkef insanlar.hani demiştim ya cinayet var abinin üstüne kalıyor galiba bu oraya getiriliyor.tarun niye abiye sizin kızınız var demiyor ki…yada nehayi bence pragyanin çocuğunu bu orman yada kacirildiklari yerde bir şekilde öğrenirler…uzun boylu saçı uzun adam sanki kavgada vuruluyor..abinin bacağı yaralı gibi tarun nehayi korumak isterken bicaklaniyor sanki anladığım kadar…kinge yenge gazeteyi gösteriyor…king bunu bana nasıl yapar abi diyor …fukara karı şeytani ni mitali yi bilmiyor…yani kızlar dizi..güzel gidiyor…en azından abi kiarayi almak için gerçek evlilik yapana kadar işte ozaman kötü olur.cunku yılan çocukta alalım kolyede takalim demişti ya kuyumcuda…ay yazarken bile kusasim var…pis….ama abi eşini bırakmıyor Muş nasıl olur bakacağız….

  Arzu KaynarcaYorum 00:40 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Diziizleep dünündü çeviri bugünü atıcam daha hazırlıyorum. 🙂

  diziizlep1.com / YöneticiYorum 01:01 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  yorgunluk işte naparsın 🙂 ben onu bugünün çevirisi diye okumuştum 😀

  DelalYorum 01:07 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Eminee sen ciddimisin yaa 2021 kadarmı ayy bana birşeyler oluyor ayy seker tansiyon kalp başka bir yer kaldımı abooo yüreğime indi emine ne olursun ekim şakası olduğunu söyle kız bunca sene o iki katile nasıl dayanacam vallah eminecim bunlar bir birleşsin ikinci çocukları olsun ben bu diziden emekli olacam yoksa hayatan emekli olacam ayy bide diyorsunki gözümüz aydın vallah benim gözüm aydın olmadı benim gözlerim karardı artık hic bir şey görmüyorum
  bu seferde emineye imdaaaaaaaaatt

  DelalYorum 02:04 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ttecim canım abhi yedi yıldır robot olmuştur eee ne yapsın bizim avanak apti fuggisini görünce salaklığıyla çığır açıyor türünün son örneği
  avanak apti.hani diyorsunuz ya duygu kalmamış kızlar halada duygu var onlar birbirilerinin gözlerine baktıklarında ben görüyom vallah
  Üç noktalı anonimcim canım benim çok teşekkür ederim o güzel düşüncelerine bende senin yorumlarını çok beyeniyorum inanki sizler sayesinde ben burdayım yoksa çoktan noktayı koymuştum hepiniz allaha emanet olun

  EmineYorum 03:12 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar kiara kaçırılıyor.tanu abi ogrenmesindiye …uğraşıyor.yani kendi ayağına sikiyor..ama abi öğreniyor…yeni yazıldı…ben anlamadım yılan bu pislikleri nasıl ulaşmış..

  EmineYorum 03:59 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Tarun abiyi çok seviyor.ileriki bölümlerde kingin değil abi ile dost.ama kızını öğrenince acaba kingin değil senin dermi..nehaya bile söylemedi.taze aşık çünkü birde çete reisi mız çıktı siyah pusi elinde silah ahir gibi bir yerde nehayi kullanarak taruna zor kullanıyorlar.evi aratiyorlar…tabiki tele caci denk geliyor.tanu teli dinliyor devamını izleyelim ..biraz purp dilsa nin kaçırıldı gibide bu daha düzgün ve acıklı gibi bana öyle geldi

  EmineYorum 04:10 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hani haftalar önce yazmıştım ya .tarun tanuyu hirpaliyor diye ..sanki bu bölümlerin icindemi olacak…tanu fena sıkıştı…ha Alya kinge yardım edecekmiş ki ..pragyanin kızı miras filan alamaya…raj mitali tarunu küçümsüyor.fakir diyor pragya servetini onunla king de benimde kardeşim madem evleniyorlar müdür yapıyor mitali mutlu değil
  Ama caci hakkından geliyorda.bizimkiler habire sen dedin sen yaptın olayindalar kızlar bunları tek tek sayfa sayfa baktım yazdım..modumuz düştü toparlanın..hadi benim sevgi çiçeklerim. Demiştim ya abi oğlumuz malbu başka birşey çıkmaz her kadın gibi kocasını böyle seviyorsa kabul edecek ..tabiki o dediğim şartlar olacak ben eminim senarist Türk kadınlarını duydu. Şimdi uluslar arası özür afedilme çabalama sizin için herşeyi yaparım fugimmkiaram diyen abi yazıyor eee ağır gidiyor emme olsun optum

  EmineYorum 05:08 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yani kızlar kaçırılma olayimiz bir hafta sürer karakterler yani çete deki oyuncular bir haftada çektik diyorlar.pusili musili ve yine ilk abi yakalaniyor

  EmineYorum 06:20 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Tanu raja yerlerini sanki söylüyor .yada kiarayi artık kingten intikam almak içimi kandırıyor neysene ama purap can dost dayı amca işte yaralanıyor .hemde canı pahasına . Dedimya raji mitali bitirecekte.oglu sanki canimizi sıkacak gibi neyseki tarun pragyanin yanında purap gibi…

  SareYorum 08:24 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydin dostlar bende yeni baktim bizim saf asiklara.Öncelikle nerde buldular su antika evi çiftlikte böyle evmi olur.Kizlar Abi Fuggimizin saclarini düzelti çolk sevindim ama geri zekali Tarun nerde çikti herseyi mahf eti aptal çocuk.Fuggi ne güzel izin vermisti.Ay ben bunlarin çoktan özledigimiz su sarilmalarini isterdim onuda bu aptal Senarist izin vermiyor maalesef.Vallaha Nena ve Tarunun kaçirma olayina çok sevindim artik Tanu çatlasin bir ikincisi bunlar gece birlikte kalirlar üçüncüsü Asklari yaklasmalari tazelenir çok daha güzel olur insallah.Dördüncüsü yaralansalar birbirlerine daha çok kitlenecekler.Slm.

  SareYorum 08:36 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydin Yelizcim yorumlari yeni okudum sana öncelikle büyük geçmis olsun Rabbim kolaylik versin.Bende yasadim ama suç benim degildi ev sahibinin.Burada çok kötü üstelik bizde su bir asaģi kata inmisti.Bilir kisi geldi hepsini kontrol etti ben suçlu çikmadim.Ve Yelizcim Mutfagimi dipten kaldirdilar 2 ay boyunca mutfaksiz kaldim 2 makina getirdiler biri mutfaga birinide banyoya koydular gece gündüz çalisti makinanin sesinden beynimiz sisti.Sonra hem laminat hemde taslarini kaldirdilar beton boya yapildi biz mahf olduk.Ama bu olanlar geçen sene oldu.Yani güzel kardesim seni çok iyi anliyorum.

  SareYorum 08:54 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydin Tt.kardesim haklisin sana nasil uygunsa öyle yap.Çünkü is yerini benden daha iyi bilirsin,burada çok farkli bir gece çalisirsan 100 Euro hakkin var.Allah yardimcin olsun Bebegini sana bagislasin insallah.Seni çok öptüm.Yelizcim tercümen için cok sagol.Risacim canim sagol sen baya okumussun Türkiyede o diplomanla güzel seyler yapabilirsin canim tabbiki istersen.Mesela ben Malatyada sordum bana dediler gel hemen bashemsireligi teklif ettiler.Ama cano Türkiye bana çok zor geliyor yasamak için hayat sartlari çok zor.Ne bilim Postahane Banka kuyruktalar çok sinir bozucu birde kadinlara saygi yok.Sen hiç Almanyada gördünmü kadinlarin önüne geçiyormu yok öyle birsey öncelik hep kadinlara yol veriyorlar saygi gösteriyorlar çanta tasitirmazlar kadina.Birde bize bak Ayni Urfa agasi gibi Erkekler önde kadinda arkasinda çanta agir tasiyorlar.Vallaha bizim Malatyada ayni.Kadina saygi denen birsey yok.hepinize cok selamlar

  RisaYorum 11:54 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydin canlar. Saracim. Ben türkiyede çaliştim dedigin gibi 1’2 ile Diplomarbeit girdim 1,6 habe ich mein diplom abgeschossen. İch war wie in Deutschand auch Welltweit sehr begehrt. Habe sehr gute karriere gemacht unter uns. Yani anliyacagin uluslar arasi calistim. Türkiye çok berbat haklisin. En sevdigim millet isvicreliler. Hem cok kafa insanlar hemde calismak cok sevkliydi. Tüklerle dost ol, arkadaş ol, tatil yap cok iyiler, sakin onlarla calisma en tepedeki adamla en alttakine kadar . Kural yok, saygi yok, cok duygusallar.ben uzun yillar calistim ama is hayatimi noktaladim. Yeter dedim .

  RisaYorum 12:27 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kizlar size bir sey diycem. Ben ah kalbimi atlak putlak izledim yani cok sıkı takipcisi degildim. Gecen yasta oldum ilk defa birinci bolumden itibaren izledim suan 92 bölümdeyim. Ay kizlar ilk bölumleri enfes guzelmis . 42-46 kadar bolumleri harikaydi kacirilma oda fena degil, pragya aşkini itiraf etti abhi cevap vermedi salako, tam duygularini anladi tanu hamile cikti. İste o bölümler varya beni yedi bitirdi. Ya kizlar aksam sinirimden gece 02,00 kadar izledim. Bu pragya neyin kafasiydi ya tanu onu tam bir şapşal yerine koyup bir guzel işletti . Alya diyorta ahmak. Pragya tam bir ahmak hic kimse kusura bakmasin diplomali egitimli ahmak. Ben bu bolumleri izlememistim. Yemin ederim bazi sahnelerde nefesim kesildi. Bir bebegin gelecegi dedi durdu. Ya bizde bir deyim var . Koyayum havu kuru kafana bır odun ciran yansun. Tanu onu nasil kullandi halen hatirladikca beynime şimsekler cakiyor. Kiz abhi gitme diyor hungur hüngür agladi tanuya söz verdim sizi evlendirecem. Ya buyuk anne evden kovsun diye ne şapşalliklar yapti. Hirsizlikla ifretsizlikle suclatti kendini. Allahdan abhi mudale etti. Hamile filan degil cocugu aldirdim filan ay beynime kan fişkirdi yeminle. Tamam bende yalan soylemem şartlar ne olursa olsun. Ama söz niye veriyorsun? Evlendirecegin kişi abhi senin kocan ama adam onu sirilsiklam aşik degil onun gercek yüzunu anladi ona sormadan tanuya niye soz verdin. Buyukannenin sagligi, ya kendi ailen annen ? Annen’ne bunu yapacaktiysan niye baslarda evine donmedin onca hakareti aşagilanmayi katlandinda tanu kim ki sen onafedakarlik yapmaya insanoglu insan olmaya gayret gosterdin . Beni abhiyle evlendirmessen intahar ederim. Ya o evli bir adamin koynuna icki icirip giren bir adi iken, kaldiki o cocuk abhiden degil üstelik. Diyelim abhiden sen 7 aylik evlisin abhi sana hic bedensel yaklastmiki hayir üstelik ayni odada kaldiniz hicmi bu adam senden faydalamazdi isteseydi hic sansin dahi olmazdi. Bir oyle düsün hemen şark diye kabul etti cocuk abhiden . Ve abhi büyuk annesinden sopayla dayak yedi kim icin aptal pragya ve nickelin pici icin. Ya kizlar cok morelim bozuldu. Pragyaya tam diplomali salak. Sanki abhiden once atli suvariler nallanmiş pragyanin kapisina kosuyorlar. Abhiyi buluncaya denk kimse seni begenmiyordu. Gercekleri ögrendi ama simdi hastanede yasam savasi veriyorsun. Bu kiz bu pislikleri iyi niyeti ve yersiz merhameti yuzunden guclendirdi. Durust olmak guzel bir meziyet ama akilli olmak durustlukle enayilik arasinda ince cizgiyi gormektir. Pragya tam bir tiplomali ahmak. Yaşadiklarini kendi besleyip büyütmüs.

  Arzu KaynarcaYorum 14:01 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yeliz jhaaaannnn çok geçmiş olsun ayyyy Allah kolaylık versin çok kötü bi durum vallaaa… Allah başka sıkıntı vermesin hiçbirinize… sıkıntılarınız kaybolsun inşallahhh…

  YadigarYorum 14:10 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Evet risa yazdiklarinda cok haklisin yasadiklarinin cogu bragya nin sucu bende onu sucluyorum cok yanlislar yabti ne icin iyilik yahu iyilik bu kadar iyilik ne gim icin goya cocuk icin bu salak bragya daha cok aglar abtal abi diyoruz amma abtal olan bragyamiz bu sacmalik nereye kadar goruruz insaallah iyi gunler arkadaslar aksama gorusmek uzre

  PragyaYorum 14:34 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Risa arkadasim fuggimm mi niye seviyoruz biliyormusun iyi niyetli ve onun sevmesi bir baska biz bunu sevdik bazen bende kiziyorum fuggimide ama bu karekteri sevmemizin sebebi dogrucu olmasi deyilmi ve abhi gibi egosu yuksek birini bile sevecen yapti baslardaki abhiyi hatirliyormusunuz sadece para kazanmak istiyen biri idi onu bu sekle sokan baş yilan alya idi ona sevmeyi ögretende pragya idi pragya tek sucu tanu gibi birine bile inanmakti bundan pisman oldugunda olumden dondu ve hayin kadin olarak geldiginde basta herkese kotu davrandi tabi rol yaparak ama benim fugggim ne guzel bir kalple annatilmis yumusak temiz vicdanli masun ayyy ben gine kaptirdim fugggimmm ve pragyanin sucu kendini sona koymasi ama bazen degmezdi abhi icin diyorum sritiye cirkin diyenler varmis baska yerde bunlar körler galiba kadin makyacsizken bile cok guzel ve masun bir yuzu var bana gore tek gecerim guzellikte bu kiz oyunculuguna gelince gozleri ile destan anlatan ve mimikleriyle butun duygulari veren bir oyuncu ve super bir oyuncu kizin bize verdigi hisle agladim ve cok guldum fuggggim super

  AnonimYorum 16:17 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Risa ve sare yurt dışı olanak ve imkanlardan bahsettiğiniz için teşekkürler.içime su serptiniz kizimda avrupada okumayı düşünülüyordu dolar euro aldi başını gitti cesaret edemedik.insaallah ilerde makina mühendisliğini okuyor kızım almanyada yada avrupada çalışır.ingiliz damadimiz var ingiltere yaşıyor amca kızımla.cok mutlular sevgi saygı var aralarında.bizim erkekleri analar yetistiremiyor o yüzden anadolu yobaz yada diger yerlerde.hintlilere benzer durumumuz çok. Risa bir ablan olarak diyeyimki sana her serde bir hayır vardır.geçmişi unut gelecege adım at yeni birini bul korkma çekinme.aşk değil sahip çıkacak erkek lazım. Sare aşık olan varmı diye yazmıştın yok anacim aşık olup evlenmedik yada aşk olmadı en iyiside bu.aşık olunca kaybediyorsun koşullar uymuyor. Risa bizde ah kalbimi basa sarıp duruyoruz hatmettik baka baka. Kızım bile diyorki artık baslayacam pragyanin saçma aşkına.bu kadar fedakarlik niye. Son bölümler iyice saçma sapan oldu.ayrılalı 8 yıl olmus hala liseli aşıklar gibi ikiside.bizde olsa ne konusur ne görüşür birbirimize selam vermeyip yonumuzu sehrimizi değiştiririz.kendi adetleride filmle uygun olmasa gerek.niye ve neden baktığımızi anlamış değilim.

  SareYorum 16:48 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Ay Delalcim çok güldüm Allah da seni güldürsün sen olmazsan gülemeyiz.Evde Stress iste Stress Allah bize kolaylik versin insallah Amin.

  GoncaYorum 17:08 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar canlar bu filim bu kadar uzatılacaksa benden peees artık gücüm kaldırmaz strese.sizlerin güzel yorum ve çevirilerini ara ara takip ederim.bu kadar uzatmak anlamsız.baska bir filim oynatsınlar basroldekilere daha iyi.ne bu yaa.hep benzer sahneler olaylar.şaka ve rüya gibi.bastaki o güzel bölümler gibi 7 yıl ayrımı olmadı olamazda..Allaha emanet olun canlar…

  RisaYorum 17:56 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Pragya arkadaşim bende pragya tiplemesini çok sevdim günümuz kadinlariyla asla özleştiremeyiz. İyi yönleri cok fazla. Ama iyi niyet düzgün karekter ile enayi keriz arasinda cok ince bir cizgi var. Pragya o cizgide kalsa hic bir itirazim yok. Ama kizlar dün gece cok kötü gecirdim anlatamam bir başladim ilk önce ipad ile sonra ekran siyah oldu sandim sarji bitti taktim tekrar tlfdan heyecanli, biraz canim sikkin burnundan solan boga gibi izlemeye başladim Cihaz sarj olmadi sanirim oda dayanamadi tam abhiyi büyük anne sopaliyordu kustu gitti gidis o gidiş. Ben kaldim kücuk tlf iyimi. Neyse bölumlerde tanu alya mithali ciktimi atliyarak izlemeye basladim okadar icim şiştiki benki hic aglamazdim abhi agladikca bogazim düyümlendi. Bu iki salaga daha fazla dayanamadim adam ona aşkini itiraf etti o tanunun tlf hemen tavri degisti. Sanki normal yaşamda hayat ayni kişiyle sayisiz şans taniyormuş gibi rahat tavirlar almasinada kizdim. ben abhinin pragyayi kovmasini hazmedemedigim gibi, pragyanin 72-93 bölumlerdeki tavrini hic ama hic benimsemedim. Şimdi bana kizacaksiniz yada pragya iyi niyetli. İyi niyet ama neden tanunun şövalyesi gibi kiliç kalkan kuşaniyorsunki? ablalar anneler burdan hepize söylemek istedigim bir şey var hayat tek kullanimliktir. Kullansakta kullanmasakta. Yaşasakta ertelesekte. Ama

  TombisYorum 19:00 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Bu dizi bana iyi geliyor fuggi iyi geliyor ve figginin butun dizilerini izlerim kesin bakalim orman demek bizimkilerin didismesi ve yanniz kalma demek bekalin artik bir hafta ne izlersek artik pragya bakalim abhiyle be bekliyor

  YadigarYorum 19:35 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Bu hintlerin odalarinin kabilari acaba neden hic kabanmiyor su dilsah a da kicik olmaya basladim arkadaslar millete dudmus mitali circirinin derti sangi nefret edmeye basladim tiziten

  EmineYorum 20:42 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Gonca gonca nereye allah aşkına dur gitme.. ben tam 5 defa hiç atlamadan seyrettim.catladim patladı m ama brakamadim.sende bırakma yeni dizi aslana ha iyi kötü diyene kadar boşa zaman tuketirsin ..hem bak tüyolar verdim…bak onları izlemek bile keyif veriyor.lutfen geridon

  EmineYorum 20:46 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Sayın diziizlep ödediğini yapamadım ama 287sonrasi içerik red edildi.error diyor lutfen

  diziizlep1.com / YöneticiYorum 20:51 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  başka bir bilgisayardan da kontrol ettim malesef bahsettiğiniz gibi bir sorun görünmüyor.

  PragyaYorum 20:52 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Off hayalet fuggimm beyazlar cok yakismis fuggim adamlari hayalet olarak korkutacak aslinda gerek yok kopralar yolda onlari gorunce korkarlarda bunlar boyle vakit gecirsinler guzel gozukuyorlar pragya ya insallah katiller ne guzel hayalet diye sulanmazlar insallah boye hayaletten korkmazlar adamlar tersine beyaz fuuugggin

  TombisYorum 21:15 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Su perisi masallah ondan korkmazlar arkadaslar ben adamlar fuggiye sulana bilirler abhi cok kizar kiskanir kaybini annar ve abhi icin karisik durum fuggime bisey olmasin nasilda melek gibi olmus bu kiz cok deyisik guzel bebek gibi eli yuzu cok boyali rekli yilandan bin kat guzel elma sekerum

  PragyaYorum 21:26 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Gonca nereye guzel arkadasim dizi yeni eglenceli oldu dizi fuggimiz varya gerisini idare ederiz

  GoncaYorum 21:58 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Emineciğim yanılmıyorsam düzelt 2021 yılına kadar mı uzatılır.sabır taşımız kalmadı artık, bunları birlestirirler tekrar hoop araya bir ayrılık.nasıl bir anlayış her şey tadında güzel.arkadaşlar nasıl ilk bòlümlerden tad alıyorduk şuan o tad yok tuz yok şeker güya serpistiriyorlar ara ara kafa buluyorlar bizimle haksızsam sòyle canım.tüyoların baş tacım canım benim.sizler harikasiniz.ama bu filim harikalıktan çıktı.saçma bir yola sokuldu birde uzatacaklar.neyin uzatması.bu.7 yıl rüya gibi biri cımcık atsada bu filimde dadimi komada görüyor uyansa diye çok düşündüm.ama o umutta kalmadı.Bir güzel filim bu kadar mahfedilebilirdi.hindistan seyircisi bayılıyorki reyting verip uzattırıyor.oysa yanlış.değerlerden bahseden bir filim şimdi neyin değerini anlatıyor halkına.bòyle evlilikler bòyle berbat olurmu yada iki seven bòyle ayrılsada ayrı ayrı evlenselerde kavuştuğunumu.Gerçek hayat ile bağlantısı varsa bu ikili se vginin bu kadar sacma sapan olaylarla buralara gelebileceginimi.yada .sorma sorgulamadan oluruna bırakıp acıyıda kabul et kòtülüğüde. üstünden geçenlerde sessiz kalıp yenilen olmayımı.koca karısını isterse kovar isterse de herşeye rağmen geri alırmıyımı.filimlerde mantık aramak tabiki saçmalık.fakat eğer kültürel değerler gòsterilmişse bir filimde o değere sadık kalın malı ne olursa olsun.biz bu filimi başından neden çok sevdik bağlandıkı.bazı gercek teki değerler için.ozaman o gerçek değerleri kullanıyor san filimde ona uygun yol alınmalı sonuna kadar.yani ana teması neyse ona bağlı kalın maliydı.senarst mutfağa girip güzel bir yemek pişirmiş sonra bu yemeği tekrar ısıtayım derken dibine tutturmamış adeta yakmış aynısından istesede pişiremiyor .pişirsede aynı tadı vermesi mümkün değil.yagdır bir yemekte ilk olarak konulan.ışte bu dizide yağı olan büyük annenin ölümüyle ikilimizi ayırarak yağını kaybetmiş.nasıl piserki.ışte bu izlenen kadar pişer ..su kata kata acı sosu dòke dòke….

  GoncaYorum 22:05 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar hepiniz cok güzelsiniz özel ve değerlisiniz.öylede olacaksınız.sizleri çoook öpüyorum.selamlar…Allah a emanet olun..

  EmineYorum 23:34 Ekim 10th, 2018 de Yazılmıştır..

  Evet Gonca in 2021 yılı temmuz ama dizi tam seyirimlik oldu nereye.amacimiz onları beraber görmek değilmi. Neden ses çıkmıyor.diziizlep vallaha yok bazı yeni başlayan arkadaşlar var.onlardada error coontgibi şeyler içerik red edildi yazıyor.arzu Sare anonimcanlar risa rüya Yeliz Zeyno hadi

  YadigarYorum 00:36 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Eminecigim herhalde herges bikti benim gibi sacmalik seyretmekden cidden cok oldu ya nereye kadar bu boyle ha guzel olacak diye beklergen yine sacmalik bir bakiyorum bir daha bakasim gelmiyor sabahlara kadar bakardim simdik eskilere bile bakamiyorum cok uzuluyorum gendime soz verdim eger sonu guzel biterse birinci bolumden basliyacagim turk ce dublaj ina bakmiyorum guzel deyil sevmetim gendi dillernce cok guzel amma dadi kalmadi kizlardan ses cikmiyor onlarda bikdilar herhalde iyi aksamlar

  ZeynoYorum 01:07 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kumkum Bhagya 10 Ekim 2018 Çeviri

  Bölüm, Aaliya Abhi’nin gelip karşılayacağı çağrıyı müşteriye anlatıyor.Tanu, nasıl bildiğini sorar?Aaliya, abisnin Rajghat’ta olduğunu ve oraya geleceklerini söyledi.Tanu, Aaliya’ya Abhi ve Pragya’nın şarkı söylediği söyler. Aaliya, Neha ve Tarun ile olduklarını söylüyor.Tanu, tüm aşıkların birbirlerini desteklediğini söylüyor. Onu oraya götürmesini ister ve eğer geri dönerse o zaman her şeyimizi kaybederiz der. Pragya gülüyor. Abhi de gülüyor ve neden gülüyorsun der. Dişlerinin inci gibi olduğunu söylediğini söylüyor. Pragya, dişlerinin sizinkilerden daha değerli olduğunu söylüyor .Neha ve Tarun’u arıyor ve nereye gittiklerini soruyor. Abhi ellerimizden kaçmış olmalı lar diyor. Dhaba adam gelir ve kaçırıı ldiklarini söyler. Abhi ne diyorsun?Dhaba adamı, çete tarafından kaçırıldığını söylüyor.
  Adamların bu ilanı okuduğunu söyler. Tüm adamların aynı arabaya gittiğini ve orada bir yer olduğunu söylüyor. Pragya Polisi bilgilendireceğini söyledi. Dhaba adamı, onların hata yapmamalarını söyler. Polisin adamlarla birlikte olduğunu söyler. Nitin bu kez polis sizinle degil haydutlarka diyiyor. Adamlar Tarun ve Neha’yı getirdiler .Neha onları bırakmalarını ister. Tarun onlara ne istediklerini sorar? Bir adam numarayı aramak için başka bir adama soru soracaktır.Tarun’a ilan hakkında bilgi verir ve adam kaçırma için ne kadar alacağını düşünmesini ister.1 crore isteyeceklerini söylüyorlar.
  Abhi ve Pragya arabada.Pragya, Chachi’nin fazla parası olmadığı için kendisinin veremeyeceğini söylüyor. Abhi, ilanda kralın adı olduğunu söyledi. Pragya hapiste olduğunu, nasıl ilan verebileceğini sorar. Abhi neden tartışıyoruz? Disha’nın çağrısını alır ve ona Pragya, Neha ve Tarun’un acıktığında ve dhaba’da yemek yemeyi bıraktıklarında yolda olduklarını söyler. Pragya dinlediğini söylüyor.
  Abhi, birisinin Tarun Kayıp ilanı verdiğini ve para ödülü verdiğini bilmeleri gerektiğini söylüyor. Neha ve Tarun’un kaçırıldığını söyledi. Disha, Ad Mitali tarafından verildiğini, Tarun’a çok kızdığını, Tarun’un sorun yaşayacağını düşünmediğini söylüyor. Abhi, Tarun ve Neha’yı eve getireceğime söz veriyorum, aynı zamanda bizim sorumluluğumuz. Aramayı bitirir. Ne düşündüğünü bildiğini söyledi mi?Pragya hatalar sizin tarafınızdan gerçekleşiyor ve hem Tarun hem de Neha bizim sorumluluğumuzda, onları birlikte arayacağız. Abhi üzgün olduğunu söyledi ve ben senin gibi değilim, hata yapar ve özür dilrim. Daha büyük özrü göremedik ama. Dhaba’da durmak senin fikrindi, senin için durdum ve Neha ile Tarun bayılsaydı iyi olurdu.Yerlilerle aynı fikirde olmadığını ve Dhaba’da durduğunu söylüyor. Pragya gülümser azarlamanın güzel göründüğünü ve onları arayacaklarını düşünüyor. Abhi de aynı düşünüyor. Buluştunuz amabonemlu sorunlar hala çözülmedi.
  Disha Purab’ı aramaya çalışır. Dasi oraya geliyor ve ne olduğunu soruyor?Disha, Neha ve Tarun’un kaçırıldığını ve herşeyi anlattığını söyledi. Dasi ona endişelenmemesini parası olduğunu ve para vereceğini söylüyor. Gelmesini söyler ve kimseye söylemeyeceğini der, ama sadece Suwarni Didi bilebilir.Mitali aramayı alır.Suwarni Dadi, aramayı bitirmesini ister. Kaçıran adamlardan biri arıyor ve Kralın evi mi diye soruyor. Mitali evet diyor. Adam, anlaşmalarını duymasını ister. Mitali, Tarun ile olan kız o yanınız da mı der.Ona 1 crore para getirmesini sonra kızı ve çocuğu almasını istiyorlar.O gerilir ve Dadi’ye kaçırıldığını söyler.Dadi onu kızdırıyor ve Abhi ve Pragya’nın onları geri alacaktı neden ilan verdiklerini soruyor.Disha ve Dasi’nin onları geri getirmesini umduğunu söylüyor.
  Tanu yardım için Aaliya’ya teşekkür eder. Aaliya yine beni benden alacaksın diyor. Pislikler onlarsiz bolum yok para verecekler ye bu gereksizlere .Ona benden hiçbir şey saklamayacaksın değil mi der.Tanu, senden hiçbir şey saklamadım. Aaliya, Nikhil’in gerçeğini benden sakladın. Abine boynuzları taksın pislikler sizi.Tanu, onların iyilikleri için yaptığını söylüyor, şimdi polis peşimizde değil. Aaliya gerçekten mi ve U dönüş yapacağını söyler.Tanu onun sadece onun için gittiğini düşünüyorsa U dönüşü yapmasını ister.
  Abhi ve Pragya, adamların yerinin yanına gelir ve yolu ararlar.Abhi arabayı görür.Pragya, oraya gidip çocukları getirelim diyor.Abhi, ona kavga etmeyi düşünmüyorsun değil mi ve adamlar seni beklemiyor.Kızgın olup olmadığını sorarlar mı? Bizi de kaçırıp, 1.5 crore isteyeceklerini söylüyor.Pragya neden diyor.Abhi, Neha, Tarun ve benim için 50 tane lak dedi.Pragya benim için para almayacak mı diye soruyor.Pragya onun için para vereceğini söyledi.Onu kurtarmak için yaşadığını ve Disha ve Purab’ı getirmeye gittiğinde onu kurtardığını söyledi. Abhi de onu kurtardığını ve bu konuda bir uzman olduğunu söyler. Samrat Ashok olduğunu söylüyor ve çocukları kurtaracak. Pragya, onun için endişe ettiğini söylemesini ister. Abhi, ben bir kurtarıcıyım der .Pragya, Judo ve Karate’yi bilmediğini söylüyor ama kızların tokatlarını biliyor .Adamların buraya geleceğini söyler ve adamları çağırıyor. Abhi eliyle Pragya’nın ağzını kapatır. Ağzını elimle tutmamı istedin diyor. Pragya elini ısırır.Arkasına dönüp gülümsüyor.

  ZeynoYorum 06:40 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydın Gonca nereye hepimiz senaristten bıktık onun müşterisi biziz ama o bize bir türlü koyuyor ye yiyebilirsen . Hepimiz bıktık ama şurada birlikte içimizi döküyoruz. Eminecigim ben de işte çok yoruluyorum yorulmaktan ziyade stres beni bitiriyor. Haftanın iki akşamı yeğinime gidiyorum 4.5 yaşında bir balım var benim yasam vitaminim binini akşam bazen bütün haftaya çıkıyor bazen anemon işi bazen babanın işi telefon etilermi hemen is çıkışı gidiyorum. O da benim Abhy Pragya aşkını biliyor telefonu elime alamıyorum hemen yine mi halacığım dedi mi is bitiyor. Kötü örnek olmamak için yanında bakamıyorum odama geçince de yorgun oluyorum. Bu gidişle yakinda emekli olurum . Vücut stresi kaldırmıyor . Diziyi katillerin olduğu yerleri seyretmiyorum ama sizin yorumları kaçırmıyorum diziizlep zaten ilk göz agrım onun sayesinde ben bu sene inst. Açtırdım dizi biterse yine kapatırım başka diziye bakmıyorum bakmam da. Bu ikisinin rollerini bu kadar güzel yapması bizi bu kadar bağladı diye düşünüyorum. Gonca bende senin gibi 7 seneyi bir riya ya fa Abhy Pragyanin peşinden gitse King o anda onu kurtarmış olsun Pragya ve dadi hasyande yatarken bizim oğlan karısının hamile olduğunu ve yetişemeseydim neler olurdu bu 7 sene sonrası onun hayali olsun diye istiyorum ama bu yönetmen yokmu ne bu leenayi oynatacam, bu Shabir ve Sritiyi nasıl ayrı tutarım diye diye bizim diziyi mahvetti şimdi ödül zamanı onun için bu orman sahnesi yarışma hala devam ediyor. 100 e kadar oy verebilirmişsiniz. Aklınızda olsun bizimkileri destekleyelim. Hepinize güzel sağlıklı huzurlu bir gün diliyorum.

  RisaYorum 07:36 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Günaydın canlar. Ay goncacim evelsi gun geceledigimden dün izlemeden uyudum cerci tlfdan bakiyorum ufacik bir sey gözlerime yükleniyorum . Gözlerim bana kizacak elbette. Ama kuzum biz oncada beraber gongada demedikmi. Sende haklisin filmin eski tadi yok. Ben gecen bur süru madde saydim bir iki kisi uzerinde durdu. Gerisi es geçti. Demekki bir çoklarimiz önemsiz görüyor yeterki bu ikili olsun bakar dururuz. Benim icin bu ikiliyi görmek yilanlari görmekten tabiki daha güzel ve zevkli herkez gibi, ama ben seni anladim çünkü ayni fikirdeyim senle sadece guzel suratlarla iş bitmiyor bak bak dur . Bu filmin bir hikayesi vardi, aileler arasinda bir bag kuruldu kutsal degerler,büyüge karşi saygi, evin reisi büyükler, gelenekler görenekler ve hesaplaşmalar, bir birine iki yabanci insanin evlendirilip ayni odayi paylasip uzak durmalari.aşkin. İlk goruşte degil alişkanliklardan dogabilecegini.degerler, karekter ve yürek güzelliklerin herseyin üzerinde olup kalblerin fethine yol acacaklarini çok ama çok güze işlediler bizlere . Ve sevgilerini okadar gerçekci oynadilarki ekrandan seyircinin ta kalbine geçti onlarin sevgisi bizim yüregimize akti resmen.işte hayatim bizler salak degiliz bu filme özellikle abhigraya yürekten bağliyiz. Bu yeni versiyonla onlarlada olmuyor , birakalim diyoruz onlarsizda olmuyor. Cünki bizler çoktan onlar olmuşuz. Gitme. Çünkü sende gidemezsin. Yüregin burda bizde kaldigi sürece. Nereye!!

  ZeynoYorum 10:09 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Merhaba bu akşam bizim kızHindistanin en güzel hayaleti oluyor. Galiba bütün haydutları korkutup aşıkları kurtaracaklar. Erkek haydutlar kaçarken yanlarında dışı haydutları da kaçırsa dizi bundan sonra onlarsız devam etse ne güzel olur. Bunlar başka dizide baş rol oynasın yeminle kıskanmayacak. Senarist duy bizi.

  YelizYorum 11:12 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  1206. Bölüm Özeti;

  Aliya, abimin Rajghat’ta olduğunu ve oraya gideceklerini söyler. Tanu, Aliya’ya Abhi ve Pragya’nın şarkı söylediğini söyler. (Beyni sulanmış idare edin ) Aliya, onların Neha ve Tarun ile olduklarını söyler. Tanu, tüm aşk kuşlarının birbirlerini desteklediğini söylüyor. (Keşke Nikhil’de seni aşk kuşu yapsa kafesine koyar bırakmasa seni ) Onu oraya götürmesini ister ve eğer Pragya ile geri dönerse o zaman her şeyimizi kaybederiz der.

  Pragya ve Abhi gülerken, Pragya neden güldüğünü sorar? Dişlerinin inci gibi olduğunu söyler. Pragya, dişlerimin seninkilerden daha değerli olduğunu söylüyor. Neha ve Tarun’u arıyor ve nereye gittiklerini soruyor? Abhi burdayım der. Pragya sen değil onlar yok der. İkisi tartışır Abhi gittiklerine inanmaz. Adam gelir ve kaçırıldıklarını söyler. (Sen nereden biliyorsun? ‍♀️) Abhi ne diyorsun diye sorar? Adam, bu ilanı okuduktan sonra katiller tarafından kaçırıldıklarını söylüyor. Tüm fedailerin (kiralık katil) aynı arabaya bindiğini ve gittikleri bir yer olduğunu söylüyor. (Katillerin lüksune bakın yerlerini herkes biliyor )
  Pragya Polisi bilgilendireceklerini söyledi. Adam, onların hata yapmamalarını ister. Onlar öğrenirse, buradan kaçarlar ve polisin birlikte olduğunu söyler.

  Fedailer Tarun ve Neha’yı bir yere götürüyor. Neha kendilerini bırakmasını ister. (Bırakmayım hatta siz ıssız adaya götürün. ) Tarun onlara ne istediklerini sorar? Bir fedai adamına Abhi’yi aramasını ister. Tarun Abhi’yi rahat bırakın der. (Kingi satan bir Abhici gördüm ) Tarun’a reklâm hakkında bilgi verir ve adam kaçırma için ne kadar alacaklarını düşünmesini ister. 1 Crore isteyeceklerini söyler.

  Abhi ve Pragya arabada. Pragya, Yenge’nin fazla parası olmadığı için kendisinin veremeyeceğini söylüyor. Abhi, ilanda Kral’ın adı olduğunu söyledi. Pragya tutuklandığını ilanı nasıl verebileceğini söyledi. Abhi neden kendisi ile tartıştığını soruyor?
  Disha’nın çağrısını alır ve ona Pragya, Neha ve Tarun’un acıktığında, Dhaba’da yemek yemelerine izin vermemi istediğini söyler. Pragya dinlediğini söyler.
  Abhi, Tarun için kayıp ilanı ve para ödülü verdiğini bilmemiz gerektiğini söyler. Neha ve Tarun’un kaçırıldığını söyledi. Disha, ilanın Mitali Yenge tarafından verildiğini, Tarun’a çok kızdığını ve Tarun’un sorun yaşayacağını sanıp olanları düşünmediğini söylüyor. Abhi, Tarun ve Neha’yı eve getireceğine söz veriyor, aynı zamanda bizim sorumluluğumuzda der. Aramayı bitirir. Ne düşündüğünü bildiğimi söyledim mi der? Pragya hataların senin tarafınızdan gerçekleştiğini, hem Tarun hem de Neha’nın senin sorumluluğun altında olduğunu söylüyor, onları birlikte arayacağız der. Abhi üzgün olduğunu söyledi ve ben senin gibi değilim, kim hata yapar ve özür dilemem der. Dhaba’da durmak senin fikrin olduğunu söyledi, senin için anlaştım. Neha ve Tarun bayılsaydı iyi olurdu. Yerlilerle aynı fikirde olmadığını ve Dhaba’da durduğunu söylüyor. Pragya gülümser ve azarladığında güzel göründüğünü onları arayacaklarını düşünüyor. Abhi de aynı seyi düşünür. (Tencere kapak birbirini bulmuş ❤)

  Disha Purab’ı aramaya çalışır. Dasi oraya geliyor ve ne olduğunu soruyor? Disha, Neha ve Tarun’un kaçırıldığını söyleyip herşeyi anlatır. Dasi ona endişelenmemesini ve param olduğunu, para vereceğini söylüyor. Gelmesini söyler ve kimseye söylemeyeceğini tembih eder.

  Mitali aramayı alır. Suwarni Dadi, telefonu açmamasını ister. Fedai Kralın evi mi diye soruyor? Mitali evet diyor. Anlaşmalarını duymasını ister. Mitali, Tarun ile olan kızın orada olup olmadığını sorar? Ona 1 crore para getirip kızı ve çocuğu almasını ister. Mitali gerilir ve Dadi’ye kaçırıldıklarını söyler. Dadi ona kızdırıyor. (Kızmasana sizin melahat kırk yılda bir işimize yaradı ) Abhi ve Pragya’nın onları geri alacaklarını neden ilan verdiklerini soruyor? Dadi Pragya burrada olsaydı, herşey yolunda giderdi der. (Merak etme Dadim bizim Safinaz Hanzosuyla fingirdeşiyor. ) Disha ve Dasi’nin onları geri getirmesini umduğunu söylüyor.

  Tanu yardım ettiği için Aliya’ya teşekkür eder. Aliya Tanu’ya kendisinden hiçbir şey saklamayacağını sorar? Tanu, senden hiçbir şey saklamıyorum yalan söylemem der. (Yalan makinası bile seni kabul etmez kendini patlatır. ) Aliya, Nikhil’i benden sakladın der. Tanu, iyilikleri için yaptığını söylüyor, şimdi polis peşimizde değil der. Aliya gerçekten mi diye sorar ve U dönüş yapacağını söyler. Tanu sadece onun için gittiğimi düşünüyorsan U dönüşü almasını ister. (U dönüşünde boğulursunuz inşallah )

  Abhi ve Pragya, fedailerin olduğu yere gelir ve evi ararlar. Abhi arabayı görür. Pragya, oraya gidip çocukları getirelim diyor. Abhi, ona kavga etmeyi düşünmediğini sorar ve fedailerin seni beklemediğini söyler. (Abhi Pragya, Pragya Abhi olmuş evrim geçirmişler ) Bizi de kaçırıp, 1.5 crore isteyeceklerini söylüyor. (Sizi kaçırıp Hindistan’ı dolduracak kadar para isterler inşallah ) Pragya ne kadar isterlerki diye sorar? Abhi, Neha Tarun ve benim için 50 tane lak isterler der. Pragya benim için para almayacaklar mı diye soruyor? (Gülmekten geberdim yazamıyorum ) Senin için para vereceğim der. Seni kurtarmak için yaşadığını, Disha ve Purab’ı getirmeye gittiğinde onu kurtardığını söyledi. Abhi seni kurtardım deyip bir uzman olduğunu söyler. Samrat Ashok olduğunu söyleyip, çocukları da kurtaracağım der. Pragya, kendi için endişe ettiğini söyler. Abhi, ben bir kurtarıcıyım der. Pragya, Judo ve Karateyi bilmediğini söylüyor ama kızların tokatlarını biliyorum der. Fedailerin buraya geleceğini söylüyor. Abhi elini ağzına koyar ve susmasını ister. Ayrıca bu gözler ile onları korkut beni değil der. Pragya Abhi’nin elini ısırır. (Kocana Hanzo dedim dimi ben sanada Hanzogül diyeceğim ) Pragya yana dönüp gülümsüyor. Abhi sevgi ile ona bakıp gülümser.

  YelizYorum 11:29 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Canlarim gecmis olsun dileklerinde bulunan tum arkadaslarin yanaklarindan opuyorum.sarecim sen anlattikca brn gerim gerim gerildim inanki heleki iki tane makina eve koydular suyu ceksinler diye dedin ya birde onun cikardigi ses falan dedin ben burda onu hayal ettim dedim allahim ben bukadarini kaldiramadim kadincagiz ne yapti kim bilir.hep derler ya beterin beteri var diye seninki hakkatten kaldirilacak gibi degilmis parkeler taslar falan kalkti mutfak sokuldu dedin ya yok hayali bile kotu ya.rabbim kimseye yasatmasin boyle birseyi.soyle bir baktim ceviri yok zeyno hanim musait degildi herhalde o yuzden dunun cevirisini attim iyi okumalar arkadaslar

  YelizYorum 11:39 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Hanimlar borde bugunun promosu var pragya sanirsam beyazlar giyip hayalet olup adamlari korkutmaya calisacak cunki konusma aynrn soyle.pragya abhiye diyorki sen biliyorsunki bu fikir cok iyi ve ise yarayacak.eger bu fikir ise yararsa o zaman tarun ve nehayi kurtarma fikrini ben bulmus olacagim.bunu sen istemiyorsun bu yuzden beni durduruyorsun ve reddediyorsun diyor.abhi bos bos pragyayi dinliyor ve pragya lafini bitirincede iki eleinide yuzune goturup hayir hayir hayir bak sen anlamiyorsun sorun ne ? sen hic disi hayalet gordunmu.bende gormedim ve disi hayalet cok cirkin olur.iiiiiyyyyyy diyor.ama sen cok guzelsin diyor bizim pragyada yelkenleri suya birakiyor tabi 🙂

  EmineYorum 15:00 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar Yadigar,Gonca ,rüya,risa,dellal,anonim,Yasemin,Yeliz,pragyaabi, ilksah,Antalya,TT,tombiş fugi,çiçek,Sare,arzu,arzu,arzu yine,arzu,Sare,ve diğer değerli arkadaşlar yorumlarınız süper ama niye az yazıyorsunuz.iste olaylar çözülüyor aşkları kazanıyor kim neyi niye yapiyor ortaya çıkıyor..sakin burayı bırakmayın ceylanimi nasıl izlemeyi Z bakın doğruluk iyi insan nasıl mücadele ediyor.hepimiz onda kendimizi bulmadikmi benzer haksızlık gormedikmi biz pes ettik ama onlar etmedi bu duyguyu yaşayacağız .bazen yuregimize zorda gelse seyredeceğim.cunku türküm oldunuz kızlar sizi çok seviyorum..sizde abi gibi yandan çaktırmadan bakıyorsunuz bize değilmi hadi hadi..kih kih kih öpüyorum güzellikler akşam erken yazın beni uykusuz bırakmayın lütfen aynida olsa olsun severek okuyoruz

  ZeynoYorum 16:12 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Yelizcigim dün gece attım diziizlep yoğunluktan dolayı bugün güncellemis olabilir. Tercüme yoksa atmaya çalışıyorum sayfa şişmesin diye.

  GoncaYorum 16:45 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Canım Eminem çok tatlısın seni tanımak isterdim..fakat sen Malatyadasın galibaa.

  Go ncaYorum 17:07 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Senin bu güzel çağrına cevsp vermemek mümkünmü grubumuzun gülü.aynı yaslardamıyız seninle canım acaba bu filimdeki pragya gibi genç ve dinamik sevecen sevgi dop dolu kıpır kıpırsın maşaellah.burdaki grupta olanlar hepsi öylede sen bir baska daha farklısın.kıxlar yanlışmı düşünüyorum.

  ZeynoYorum 17:16 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Kızlar iki dışı haydut diğer haydutlar ile konuşuyor kertenkele elinde silah botoksluda Pragyayi öldürmeyin diyor. Bu gece seyredermiyim bilemiyorum.ortalik karışacak hindistana gidip hazır ormandalar bunları bağlayalım hayvanlara yem olsunlar.

  SareYorum 17:31 Ekim 11th, 2018 de Yazılmıştır..

  Slm.Canim Risa,Zeyno Emos,Arzu,Delosum,Gonca,Yelizcim,
  Anonim…ve Rüya daha sayamadigim bütün arkadaslara.Goncacim nereye anca beraber kanca beraber.Risacim süper yorum yaptin.Askim beni madur görün Vallaha bugün Essen Konsolosluguna gittim Tirenle Otobüsle aha eve yeni vardim.Ilk isim sizin yorumlariniza baktim.Siz hiç olmazsa bakiyorsunuz.Ben bu sabah saat 6.00 da baktim gittim.Vallaha bizim Fuggimizden hersey olur Hayalet bile yakisir.Su Zatanlar gelmesinlerde bir gece daha beraber kalsalar hos olur.Ama Seytanlar yola çiktilar insallah Zeynocum demisti haydutlar ikisini yakalar lütfen Dua edin sira ikisine gelsin.Beter olsun iki suratsiz Bakterie.Orasini birasini açmislar giysiyle oyunculuk olmaz kusura bakmayin Seytanlar.Vallaha su Dilsayada bir gicik oldum herseyi elline yüzüne bulastiriyor.Birde Kuzenimin arkadasi Hintli burda Bakirelige çok önem veriyorlar.Öyle duydum.Slmlar Canlar Çiçekler Güller ve Elmaslarsiniz

  ilksahYorum 12:25 Ekim 15th, 2018 de Yazılmıştır..

  diziizlep yöneticileri bölüm 266.dan sonra yayınladığınız bölümlerim son partları izlenemiyor ( error code 232011 )yazıyor ilgilenirmisiniz lütfen

  teşekkürler

  diziizlep1.com / YöneticiYorum 13:11 Ekim 15th, 2018 de Yazılmıştır..

  ilksah hanım ilgileniyoruz hemen bu sorunla.

  RüyaYorum 11:24 Ekim 16th, 2018 de Yazılmıştır..

  Arkadaslar ceviriyi okuyunca bisey dikkatimi cekti.Adamlar alya ve tanuya hayir ben gordum.Abhi pragya ile ormanda evlendi diyor.Bahsettigi abhinin hafiza kaybinda ormanda evlendikleri zamanmi.Promoda verilen evlilik olamaz.Daha yeni kurtuldular bunlar hangi ara evlendiler biraz tuaf geldi bana.Acaba adamlar tarun ve nehayi kacirdiklarinda abhi ve pragya yerlerini bulmadan oncemi evlendiler.Gercekten kafam karisti.Adam bosyere konusmadi bence.Abhi adamlara o benim karim dedigine gore var biseyler.Senarist bizlere ters kose yapiyor.Hadi hayirlisi..Zeynocum ve yelizcim ceviri icin cok tesekkurler.Arzucum bebegin dis cikarmasi sancili bir surec.Simdiden sana kolayliklar dilerim bebesinede sifalar dilerim.Belki biliyorsundur dis cikarmada agrisini azaltan dis jelleri var.Bende kucuk kizimda kullandim biraz olsun rahatliyor.Yorumlarini ozledim vakit buldukca aramiza katil canim.. gorusmek uzere saglicakla kalin..

  GULCINYorum 20:20 Aralık 14th, 2018 de Yazılmıştır..

  PRAGIYA COOK GUZELSIN HAYRANIM SANA

Kategoriler
Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Sitemizdeki tüm diziler programlar yarışmalar vs. resmi youtube dailymotion ve kanalların resmi web sitelerinden embed yöntemi ile alınmaktadır. illegal bir durum söz konusu değildir.
Dizi izle / / / / / / / Dizi Seyret / / / / / / Canlı Dizi izle

Gezilecek Yerler